Sanat ve EğlenceTV

Aktör Alexander Efimov: biyografi, yaratıcı etkinlik ve aile

Alexander Efimov - iyi bir adam ve yetenekli bir aktör. Onun dolayı önemli roller onlarca filmlerde ve sahnede oynadı. o doğduğunda öğrenmek ister misiniz? onun çocukluk Nasıl biriydi? Mı medeni durum aktör? Biz bu konuda bilgi paylaşımı için mutluyuz.

biyografi

Alexander Yefimov 15 Ocak 1980 tarihinde doğdu. O Sverdlovsk (şimdi Yekaterinburg) doğdu. Ne aile içinde ben kahramanımız kaldırdı? en ailesi sinemayla ilgisi yoktu aslında başlayalım. İskender'in annesi ve babası - doktorlar. Oğullarının mutlu bir çocukluk geçirdim sahip için her türlü çabayı yaptık.

Sağlıklı bir bedende sağlıklı bir zihin

Sasha Ros aktif ve meraklı bir çocuk. Erken bir yaşta hokey ilgilenmeye başladı. İlk başta, oğlan bahçesinde kış aylarında sadece skated. Ama yakında ailesi, spora "Spartak" okul yolladı.

Çocukluk ve ergenlik yılında Aleksandr Efimov hokeydeki sadece düşkündü. Haftada birkaç kez o yelken farklı stilleri incelenen havuzuna gitti. Aktif ve maksatlı Çocuk bile, Olimpiyat rezervinin bir okula kayıtlı edildi.

Moskova Fethi

1997 yılında, bizim kahraman aldı lise diploması. Zamanla o zaten mesleği üzerine karar vermişti. Sasha kariyerini devam edebilir. Ama adam ünlü bir ressam olmak istiyordu.

Bir gün, bavulunu toplar ve Moskova'ya hareket etti. Efimov çeşitli tiyatro okullarında belgeler açtı. Ve ancak Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu'nda şanslıydı. Oleg Tabakov başkanlığındaki bir seçim komitesi. Emin ve becerikli başvuran hemen Maitre çekti. Sonuç olarak, Yefimov kurs Avangard Leontiev alındı edildi.

Film kariyeri

Kahramanımız ilk olarak 2001 yılında ekranlarda göründü. Bu "Ağustos 44 yılında." Filminde rol aldı Alexander Efimov başarıyla ana karakterler için avı led memuru-asker kaçağı, imajına alışkın. Genç aktör% 100 kendi görevleri ile baş olduğunu. Buna ek olarak, bu çekimleri sırasında, böyle Evgeny Mironov gibi sanatçılar bir araya geldi Yuri Kolokolnikov ve Vladislav Galkin.

2002 yılında, Sasha televizyon dizisinde rol Mishi Yusupova var "İki Kader." Adam dikkatle senaryoyu inceledi. Sonunda, resim çekmek için kabul etti. Bu onun ilk büyük rolü oldu. Efimov, çok zor bir kader oynadığı karakter. Onun kız arkadaşı evlenmek istiyordu, ama o orduya alınır ve Afganistan'a gönderildi. Sonraki Mikhail Yusupov kanlı savaşlar ve uzun esaret bekliyor. Ancak, arzu herhangi bir kız dönmek için, ve anne tüm testlerde daha güçlüydü.

tiyatroda Çalışma

2001 yılında, Aleksandru Efimovu mezuniyet diploma verildi. İstihdam sorunları ortaya çıkmamıştır. Yetenekli ve gelecek vaat eden aktörü ait topluluğu kabul Malaya Bronnaya üzerinde Tiyatrosu. bu kurumun Sahnede Sasha birçok roller oynamıştır. O, "Anna Karenina", "Lulu", "Caligula" ve diğerleri gibi yapımları yer almıştır.

Daha sonra Oleg Tabakov tiyatroda eski öğrenci davet etti. Efimov memnuniyetle onun teklifi kabul etti. Hemen, o oyun "An Ideal Husband" da rol indi.

Filmde Devam kariyer

"Star" ve "Türk Marşı" (üçüncü sezon) - 2002 yılında kahramanımız ile iki resim geldi. Özel popülerlik onlar Alexander getirdi. Ama hevesli aktör bir filmde filme paha biçilmez deneyimi var, ama buna değer.

2003 2014 döneminde. Alexander Yefimov, aktör 30'dan fazla televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde rol aldı. onun en çarpıcı ve dikkat çekici çalışmaları listeler:

  • "Bagaj olmadan Yolcular" (2003) - Valery Lipatov.
  • "Aşk adjutants" (2005) - Ana rolü.
  • "Hayatta, Ölü tehlikeli" (2006) - Anton Kovalyov.
  • "Başarılı bir değişim" (2007) - Ana rolü.
  • "Amiral" (2008) - Memur Udintsev.
  • "Tayganın Mistress" (2009) - Anton Ignatiev.
  • "Temel Versiyon" (2010) - Artem Chirkunov.
  • "Hayatımızın en iyi yaz" (2011) - Volodya Voschilov.
  • "Diye beklemediği zaman" (2014) - Aleksey Chernavsky.

Kişisel yaşam

Birçok taraftar kalp ücretsiz Efimov olup olmadığını bilmek istiyorum. Ne yazık ki, biz onları hayal kırıklığına zorunda kalacaktır. Birkaç yıl boyunca şimdi aktör yasal bir evlilik sürmektedir. Onun seçtiği isim Taisia. Aleksandra Efimova eşi tiyatro ve sinemaya hiçbir ilişkisi yoktur. Rhode aktivitesi tarif edilmemiştir.

Şimdi ortak bir doğum çift rüyası. Cinsiyet çocuk onlara özel bir öneme sahiptir. Alexander ve Taisiya eşit heyecanlı ve erkekler ve kızlar olacak.

Sonuç olarak

Yani, biz ayrıntılı olarak biyografi ve kişisel yaşam Aleksandra Efimova inceledik. Biz bu harika aktör, başarı ve aile mutluluk diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.