TeknolojininKablo ve Uydu TV

Bir uydu alıcısı seçme

Alıcılar Openbox S4 PRO + ve Vu + Solo2 karşılaştırmak için, bunların her birinin ayrı ayrı özelliklerini göz önünde bulundurun.

Burada sunulan Alıcı Modeli Openbox S4 PRO +, - selefi güncellenmiş versiyonudur. Bu düzenekte, yukarı 256 MB dahili bellek, bu nedenle temel gerekli eklentileri zaten yüklü ve ek yapılandırma gerekmez. Buna ek olarak, ekstra rahatlık için, basit bir LED ekran. Alıcı üzerinde, Linux işletim sistemini ayarlamak ve cihaz geliştiricileri firması Fortis (Kore) duruyor. Maksimum oynatma kalitesi ile, web tarayıcıları, hem de YouTube'dan videoyu açabilirsiniz güncellenmiş Receiverde 1080p olduğunu. Ayrıca, DLNA servisleri ve internet televizyonu kullanabilir güncel hava tahminlerini görebilir ve medya dosyalarını formatlarını MKV, Xvid ve DivX oynayabilir. Bu durumda, Openbox S4 PRO + elektrik tüketimi bakımından bir maliyettir ve kabinesinin sırasında ısıtılıyor. Bu modern işlemciler STMicroelectronics kaynaklanmaktadır - STi7110.

Bu arada, cihazın üst kısmındaki kullanım kolaylığı için TV arkasına monte edebilirsiniz hangi özel eki VesaMount vardır. Evrensel kart okuyucu kullanılan ve hemen hemen tüm kart taşıyıcıları destekler. Bunu yapmak için, gerekli emülatörler yükleyip yapılandırmanız gerekir. Bu düzenek monte Eğer standartlarda sinyal alabilen ile kaliteli uydu alıcısı, in - DVB-S ve DVB-S2 (QPSK ile 8PSK modülasyonu).

Biz Alıcıları Openbox S4 PRO + ve burada da çıktı Vu + Solo2, karşılaştırmak, bu ikincisi de bir Koreli şirketin buluş olduğunu ve Linux işletim sistemi ile donatılmış olması dikkati çekiyor. Bu seleflerinin güncellenmiş versiyonudur ve yeni daha güçlü işlemci (Broadcom BCM7356) sayesinde artık ek özellikler ile donatılmıştır. dahil Bunlarla nedenle DVB-S sinyalleri ve DVB-S2 standartlarını almak mümkündür, olmayan iki çıkarılabilir tuner DVB-S2 standarttır. Cihaz protokolleri aracılığıyla harici ekipman ile çalışıyor: DiSEq C 1.0,1.1,1.2 ve USALS yoluyla. Openbox önce alıcı avantajı 1 GB RAM varlığıdır. Belirtilen ağ kontrol ünitesi, saniyede 30-40 Mb kadar olan hızlarda veri aktarabilir. cihazlar ile daha detaylı olarak bu cihazların ayrıntılı özellikleri okuyarak bulunabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.