TeknolojininKablo ve Uydu TV

Dijital TV "Beeline": değerlendirme ve bağlantı listesi

Yüksek Çözünürlüklü TV resmen çok uzun zaman önce Rusya'da ortaya çıktı. Sadece ilgili ulusal standart HD parametreleri tanımlar, hangi 2009 yılında onaylanmıştır. uygun GOST altında kanal olabilir yayın operatör, bir "Biline" olduğu gibi.

ekipman Gerekli

Ekranda ve diğer parazit dalgacıklar ve dağılmasına olmadan, TV kanalları genişletilmiş bir listesini görmek istiyorsanız, dijital bir TV bağlamak için nasıl düşünmek gerekir. "Beeline" müşterilerinin her birine uygun hizmeti vermek için hazırdır. Ancak, bir ön koşul evinizdeki operatörün fiber optik ağ mevcudiyetidir. Örneğin, şirket "Beeline" tarafından sağlanan internet ev her kullanıcı, TV kanallarının sunduğu paketlerden birine bağlanabilir.

Ama bunun için başlangıçta ekipman satın gerekmektedir. TV ile set üstü kutu satın olarak Ev dijital televizyon "Beeline TV" en kısa sürede kullanıma sunulacaktır. Bu kayıt fonksiyonu ile olduğu gibi, ve onsuz olabilir.

Kit, ana set üstü kutusuna ek olarak içerir: TV ve 2 Ethernet kablosu anahtara bağlanabilecek uzaktan kumanda, kablo. Tabii ki, kayıt fonksiyonuna sahip cihaz normalden daha pahalıdır. Ancak, bunu elde, bir fırsat ilginç parçaları ezberlemek, ama ileriye (geri) onları geri sarma, yayınları izlerken aynı zamanda geri görüntülediğiniz hikayenin başlangıcına, duraklama basın sadece olsun.

"Beeline" dan HD Avantajları

Bu geleneksel veren bir resim sır değil analog TV, rahatsız büyük ekranda izlemek için. Bu nedenle, çok sık yeni bir düz tv alımı ile, çoğu insan satın düşünüyorsun bir uydu anteni ve alıcısı. Zaten "Beeline" servis sağlayıcıdan bir ev interneti varsa, yüksek kaliteli dijital TV bağlamak için çok daha kolay olacaktır. Sıradan unutulmamalıdır analog sinyal TV resme insan gözünün 1080. sayesinde özel bir resim daha net 6 kez olduğu ortaya çıktı - HDTV ise 486 hatlarını verir.

mükemmel kalitede ek olarak, çok daha fazla avantaj elde edin. Sonuçta, dijital televizyon "Beeline" bir seçenek sunar. Sen ne izleyeceklerini ve ne zaman karar verebilir. Her müşteri bunun için kanalların sağ paketini seçebilirsiniz. Buna ek olarak, modern dijital TV doğrudan ekrana önceden iki hafta bir programı izlemek için izin verir.

bireysel ayarlar

sadece istek üzerine yapılır TV paketi bağlama. Her kişi hizmetlerin ödenmesi kaydıyla kendisine sunulacak kanalların listesi rehberliğinde uygun veri planı o seçer. Buna ek olarak, tüm belli filmler veya programların görüntülenmesini kontrol edebilirsiniz dijital televizyonun hizmetine bağlı. Bu amaçla, özel bir özellik mevcut "Broşürler" dan kanal veya film bir dizi erişimi engelleyebilir kullanmadan, "ebeveyn kontrolü" olarak adlandırılan.

internet ve dijital TV "Beeline", eşsiz bir fırsat seçmiştir her kişi. Bunlar HDTV kalitesinde dahil çeşitli filmlerin içeren katalog, favori videoları görüntüleyebilir.

Nasıl "Beeline" nin bir abone olmak için

mükemmel kalitede canlı programlarını izleyebilecek için, bir dijital TV bağlamak gerekir. "Beeline" uygun bir konsol satın almak ya da dışarı almak için bir fırsat sunar. Buna ek olarak, bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya tablet ve TV alıcısı gibi, tek bir ağa bağlanabileceği daha Wi-Fi-yönlendirici (switch), gerekecektir.

Ama ana koşul onu tutmak için teknik olarak mümkün bir ev varlığı bu sağlayıcıdan interneti kablolu, ya. Bu sorun ise, o zaman satın almak veya uygun öneki kiralamak sadece kalır. Bu arada, internet kullanımı ve HD kalitesinde TV izlemek müşteriler için, özel ödeme koşulları sağladı. Örneğin, 07/10/2014 her ücretsiz kiralık tuner alabilir. internet ve TV için bir aylık ücret seçilen yazılım paketinin bağlı olarak kurulacak.

Özel Özellikler Hook Up

Uygun ekipman satın alarak, kendiniz ayarlayabilirsiniz, ya da tüm gerekli çalışmaları yapacağız bir uzmana, davet edebilir. Eğer erkekten teknik destek için bağlanmak için nasıl o zaman faydalı bilgiler beklemek istemiyorsanız. Bu şöyle yapılır. Başlangıçta ağ anahtarı ve konsola bağlı. Bundan sonra, yönlendiricinin bağlantı noktalarından herhangi kablo adanmış internet hattını takılı içinde. Bir sonraki adım Ethernet kablosu, sözde bağlantı kablolarını bağlamaktır. sinyalin varlığı yönlendirici gösterge ışıkları ile kontrol edilir. Böyle bir durumda, o zaman güvenle bir yama kablosu bilgisayara bağlanmak ve satın alınan TV alıcısı ile ikinci yapabilirsiniz. Bundan sonra, konsol TV'ye bağlanabilir ve operatör "Beeline" nin tuner ile en sevdiğiniz filmleri ve programları izle. Dijital TV abone kendi takdirine bağlı olarak seçtiği kanal listesi gelişmiş özelliklere erişim sağlar.

HD Ready ya da Full HD: Daha imaj Eğer bir TV ve en yüksek olduğu bir ekran çözünürlüğüne sahip olmasına bağlı olarak yapılacaktır ayarlayın.

program paketleri

Şu anda, onu uygun olanı karar verir her abone için en dijital televizyon "Beeline" diye seyretmek istediği seçebilirsiniz. paketlerin her standart 26 kanal içerir yılında hangi "Atlıkarınca", "Rus" (1 ve 2), "ORT", "RenTV", "TNT", "CCC", "Ev" ve diğerleri arasında. Yani, set üstü kutusu aracılığıyla, daha önce sizin için mevcut olan tüm favori kanalları izleyebilirsiniz edilir.

Buna ek olarak, abone kendi takdirine paketine de seçer. Böylece, "Beeline" Aşağıdaki seçeneklerden bağlanmayı önerir. "Çocuk" Paket genç izleyiciler için 11 farklı kanallar içerir. Film severler oranı planı "Sinema" bağlayabilirsiniz. Mükemmel kalitede 29 farklı kanala erişim sağlar. tüm gelişmeleri takip etmek fırsatı verecektir çünkü Sporseverler, paket "Spor" takdir edecektir. Yayın 16 ek kanallarda yapılır. Eğer yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, o zaman "Bilişsel" gibi bir paket olacaktır. 34 ek kanallar bilinmeyen dünya açmak için yardımcı olacaktır. zor tanımlamak bulmak isteyenler için, operatör "Mix" adlı çok yönlü bir paket yarattı. Farklı yönlendirme 75 kanal içerir.

Ama bu dijital televizyon "Beeline" tarafından sunulan tüm imkanları değil. program paketleri birleştirilebilir. Hepiniz 5 bağlayabilir ve aylık ücretlere% 50 indirim alabilirsiniz.

Dijital televizyon Yorumlar

HD-formatında sadece yayın genel özelliklerini bilerek ilgi Birçok kişi. insanlar bu konuda ne düşündüğünü öğrenmek için çok daha yararlı, o zaten bağlı dijital televizyon "Beeline". Gerçek kullanıcılar, esasa değil, aynı zamanda büyük dezavantajları sadece belirlemenize yardımcı olması için.

Bu durumda, örneğin, ön ek, yaklaşık 4.5 kg ağırlığındadır sağlamak için hazırlanmalıdır. sadece bir televizyon setine bağlanabilir etmek ve sadece AV veya HDMI modunda yoluyla çalışacaktır. TV alıcısına Bilgisayar bağlı değil. Birden ekranlara dijital TV bağlamak istiyorsanız, set üstü kutular uygun sayıda satın almanız gerekir.

Her kullanıcı bir yüksek kaliteli görüntü işaretler. Fakat birçok problem internet ile oluşur ve ne zaman televizyon kaybolur belirtmeyi unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.