ÇirkinlikBanyo veya duş

Az para için Kalite Sıhhi tesisat

Dairenizin en önemli odalarından birinde yaklaşan onarım ve yeni ekipman kurulumu - banyo, birçok sorunlara yol açmaktadır - ucuz ama kaliteli hizmet bulmak için, fiyatlar tesisat işlerinde şimdi nelerdir?

Aynı hizmet maliyetleri iki veya üç kez bazen farklı - Yeni gelen farklı aktörler tekliflerde bu kadar büyük bir fark nasıl fiyatlarının oluşur ve neden anlamak zor olabilir. Her zaman değil ücretlerin hizmet kendileri kalitesinin bir göstergesidir. Fiyatlar yüksek olabilir, ama iş çıkıyor sonra değil kusursuz kalite için, ve renkli bir site ile şirketin faaliyetlerini aracılık için verilmiştir ödeme çoğu.

bir tesisatçı seçerken nasıl hatalardan kaçınmak için?

Sana belirli kurallara uymaları tavsiye:

  • yalnızca kalifiye yüklenici emanet karmaşık işlerin yürütülmesi. profesyonel sıhhi tesisat kurulumu yapan Usta, tüm ısıtma sistemi veya su temini organizasyonu bilmelidir. Bir ileti dizisindeki modern sıhhi tesisat armatürleri artıları ve eksileri hakkında soru sormak internette uzman sitelerinde onları podcherpnuv önceden özel terimler kullanan - çalışanın profesyonellik gibi erken Ön görüşme olarak dışarı bulmaya çalışın.
  • Bu özel ustanın çalışmaları hakkında olumlu tepkiler verebilir telefonlarının eski müşterileri sayısını sor.
  • fiyat düzeyi farkında olmak farklı sitelerde ve profesyonellerin teklifleri karşılaştırmak için emin olun. Talep Üzerine "sıhhi tesisat ucuz uydurma" En azından iyi bir fiyat tespit etmek mümkün olacak. Her zaman, ustayla bütçeniz dahilinde çalışmaya hazır müzakere böylece teklif sıhhi tesisat hizmetleri artık, ayarlanır. Eğer tesisatçılar çok sayıda yüklemek gerekiyorsa çok daha karlı saatlik etmektir.

sanatçının doğru seçimine ek olarak, doğru ekipman seçmek için de önemlidir.

sıhhi tesisat değiştirilmesi - enstrüman seçerken gerekli olduğunu dikkate almak?

Özelliklerine tasarımına değil aynı zamanda dikkat etmek gereklidir - enstrümanlar Rus sağlık veya su temini ile uyumlu olmalıdır. Birçok mağaza sitelerinde Bugün onun yetkili kurulum için önemli olan çeşitli parametreler üzerindeki sıhhi tesisat seçimi için özel bir programa sahip, ancak program kılavuzları yerinde temel özelliklere değerlendirebilen profesyonel bir tesisatçı ile görüşmeler yerine geçmez.

ekipman satın almadan önce, daha önceden yüklenmiş olan bu yerlerde onun çalışmalarını izledikten sonra, modeli sevdim performans özellikleri ile tanıma deneyin. tuvalet seçiminde drenaj cihazı ve bağlayıcı dikkat etmeleri gerekmektedir. Bir banyo ana gereksinimleri tanımlanan seçerken - bu dayanıklılık, ısı, gürültü olmaması suyunu arama ise, dökme demir banyosu seçin. Böyle bir banyonun ana dezavantajı - onun kurulum maliyetini etkileyecek olan çok zordur. ilk etapta ise tasarım ve şekli (yuvarlak, oval, köşeli), hafiflik ve montaj kolaylığı koymak, sonra akrilik banyoları tercih vermek.

O yükümlülüğü tesisat unutma - sıhhi tesisat montajı, duvarları terbiye değil - bir oda banyo zaten kurulum öncesi hazırlanmalıdır. Yine kendi seçimleri ile sorun yaşıyor? Hala sorularınız mı var? ücretsiz danışma ustaları sunan özelleşmiş siteler bulun -, gereç ve malzeme seçimi ile yardımcı olacaktır kanıtlanmış marka ve üretici tavsiye eder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.