Entelektüel gelişimiAstroloji

Terazi ve Balık: İki idealistlerinin uyumluluk

Burç Terazi ve Balık, ilginç sıradışı ve karmaşık ilişkiler oluşturulmasını gösterir. Bu yer, romantik eski moda iyi, ama biraz gerçek hayat birliği adapte. Balık sonsuz onun sosyallik, kusursuz terbiye ve romantizm ile ilk sadece cazibesi onları kendi İdeal ararken, ve Terazi. Ancak zamanla, o Balık duygusal desteğe ihtiyacı ve Terazi askıya alınmasına seviyorum çıkıyor. Bu durumda, Terazi hassasiyet ve açık aşk balık gibi, ancak sorumluluk almaya ve evlilik ile bağlı olmayı istemiyoruz.

Terazi ve Balık: iletişim uyumluluk

Bu işaretler tartışılmaz sanatsal tadı var ve yaratıcı olma eğilimindedirler. Çok sıklıkla ortak çıkarlar temelinde tam yakınsama. Terazi ve Balık uyum nedeniyle, agresif değiştirmek için daha dünyaya uyum daha kolaydır eğilimindedir. Ama aynı zamanda farklı gezegenlerde yaşamak ve hayat kendi yollarına gitmek.

Balık eşiniz mali başarı bekliyor ve ölçekler ne kadar süre ve çok çalışmayı bilmiyorum. Bu işaret birisi yüksek malzeme standardı sağladığını aldırmaz. Bu denge güzel olursa kazanmak pek mümkün, uygun ilham ve desteği olmadan para ve balık geçirmek ister.

Terazi genellikle ruhsal olarak geliştirmek için izin verilmez balık kendi ilgi alanları ve hobileri boğar gibi görünüyor. Çoğu durumda, yolu bu.

Her iki işaretler, güçlü kendinden emin ve iradeli ortağı olmaya gerek gerçeğinin iletişimi zorlaştırmaktadır. Balık kendimden kuşku eğilimindedir ve bir taraftan diğer tarafa acele. Bir denge uzun muhafaza edemez soğukkanlılığını ve bir şey çözüldü geçmeden değişebilir.

Terazi ve Balık aşk uyumluluğu

Fiziksel olarak, birbirlerine çok caziptir. Onlar nazik ve dokunaklı seçilen vardır. Ancak, Balık onlar yüksek duygusal uçuş var nadiren neden Terazi, çünkü seks hakkında tam açamaz. Bu nedenle, zaman içinde, seks oldukça resmi ve serin.

Onlar güzellik ve uyum duygusu hakkında aşk hakkında uzun ve yüce konuşma vardır ve tam bir anlayış bulmak için. Ama ikisi de pratik konularda eşit zayıftır. Bir ev inşa, ailesi için sağlayın çok zor olabilir dış destek olmadan belirli hayati meseleleri Balık ve Terazi karar verirler.

Terazi ve Balık: ailede ve evde uyumluluk

bu ilişki çok seyrek geliyor bir kural olarak, bir aile oluşturmanın. Birlik Terazi ve Balık çok bir katı madde vakıf olmaması nedeniyle kırılır. onlar tam onların aile sorumluluklarını yerine getirmek için, taviz edebiliyoruz Sadece eğer, birlikte tutulabilir. ailesinde, garip, bu işaretler ortağı iyi sıkıştı. Sadece birbirleriyle olumsuz tezahürleri ile bağdaştırmak ve tutumluluğu ve istikrar öğrenebilirsiniz.

Terazi ve Balık insanlar arasındaki evlilikler zaten büyüdü çocuklar ve temel kim genellikle yaşlı yaşam hedefleri aynı anda elde etti. Sonra onlar sadece sessizce can ve finans anlamında bir şey gerektirmeden birbirlerinin alışılmadık şirket tadını çıkarabilir.

Terazi ve Balık: dostluğu ve ortaklık uyumluluk

onlar hakkında konuşmak için bir şey var çünkü dostluk alanında, her şey, daha iyidir. Onların çıkarları genellikle yaşam ve ortağı gizem ve onu daha iyi, güçlü bir dostluk ve uzun vadeli yapar bilmek arzusu birleşirler. İş hayatında, birbirlerini engelleme eğiliminde, çünkü kabul edemez ve en iyi kalite ve destek ifşa etmemeyi.

Balık bir test ve değişim ihtiyacı gibi Terazi iletişimi algıladıkları ve böyle bir birlik Terazi için - zorla sürekli çalışma, hatta yaralanma sırasında. Terazi kendi tarafında bir kurban olarak görüyor ve çoğu Balık gereklerini itaat yerine, kaçmayı deneyin. Ve Terazi ve Balık ikisi de acı ve değişim gerekiyordu, ilişkide değil tatlı var. birbirine tahammül mümkün olacak ne kadar süre - hiç kimse bilmiyor. Sıradan mantık bu iki insan birlikte yaşamak anlamak mümkün değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.