TeknolojininKablo ve Uydu TV

NTV-PLUS uydu televizyon paketi

uydu üzerinden yayın ilk yayın kuruluşu, on beş yıl içinde, NTV Plus. Televizyon Şirketi sıkıca ödenen TV'nin Rus pazarındaki lider konumunu almıştır.

Bu şirket uydular Bonum bir ve Eutelsat 36A / 36B (W4 / W7) kullanılarak, Rusya Federasyonu büyük bir topraklarında yayınlar. o iki milyondan fazla görüntüleyen kişiler konusu olduğundan şirket, etkileyici boyutu ve şaşırtıcı değildir binden fazla çalışanı bulunmaktadır. pek çok izleyici bu kanalı tercih nedenidir - Hedef yönelimi. NTV Plus Şirketi izleyicilere yüksek kaliteli TV getirerek, her biri odaklanmıştır. Bu nedenle, şirket uydu TV alanında tanınmış uzmanlar listesinde bulunabilir. NTV bir paket çok daha karlı herhangi başka daha satın alın.

şirket, tabii ki, bu tür boyutlara ulaşan öncesinde belirli dönemlere göre gelişir. 1996 yılında o dijital yayın yapan üç yıl çalışmış, bundan sonra, kuruldu. her şirket iftihar edebilir apaçık olandan, Dolby Digital, sistem desteği 5.1 - 2005 yılına kadar yüksek kaliteli bir film müziği satın aldı. Yıl 2006 onun aracılığıyla, uydu yayını başında tarihinin kutlandı söylenmesi gerekir ilk uydusu Bonum'un-1 -. Ertesi yıl, iyi bilinen bir şirket HDTV formatında yayın parlak kalitesini sağlamıştır. Sonuç olarak, profesyonel NTV yükleme çok zaman almaz. Bir yıl sonra, şirket daha iyi "Kinodrom" olarak bilinen bu hizmeti başına ödeme görünümü kullanılarak, belirli film ve transferini inceleyen, özel uygulamalar için, izleyiciler sağlamıştır. 2009'dan - Şirketin resmi web sitesi - 2010 yılı ntvplus.ru ticari bir video yayın başlama işaret. Orada, o zaman, hatta 3D destekleyen bir formatta, Spor haberleri görüntülemek mümkün oldu. Toplam tv paket ismi "Keşif" ile, bir yıl sonra başlatıldı. Bu kısa dönemde şirketin kendi internet sitesinde kendi kanalları gösterip, hem de üretimlerini çalıştırmak için Android platformu ve iOS uygulamaları için bir fırsat sağlayarak başlamıştır. Böyle temelini oluşturur: Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve futbol gibi spor programları. NTV fiyat çok daha düşük olduğunda abonelere, karşı avantajları vardır. önemli avantajı, farklı iç ve dış televizyon kanallarının çok çeşitli görüntülemek etmektir.

Şu anda, sorunsuz NTV-PLUS aboneleri yaklaşık yüksek kaliteli, HDTV formatı kanalları ve 3D formatı ile bir kanalı dahil iki yüz kanalları görüntüleyebilir. Rus uygulama böyle bir çeşitlilik ve şirket tarafından sağlanan içerik, benzersizliğini sağlayamaz. NTV neyi ya da diğer paketin daha ucuz satın söylenebilir. şirketin kendisi spor temalar, on odaklı sinema gösterisi kanalı "Kanun TV", hem de 3D formatında kanalda dokuz kanalları üretir.

NTV-ayar çeşitli olanaklar sağlamaktadır. kullanılabilir herhangi banka aracılığıyla üç bin ruble toplamını yapmak için gerekli hizmetlerin tam paketi ile, uydu TV şirketi bağlayın. Altı yüz ruble bağlantının maliyeti, geri kalan yansıtılması gerekir. Özel teklif ekonomik "NTV-Plus" paket bir bankaya getirmek istiyorum 26 kanal toplam fakat ödemede bulunuyor. Bu durumda, NTV fiyatı sadece 855 ruble olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.