GüzellikTırnakların

Bir tırnak mantar pedikür yapmak mümkün mü?

Biz estetik pedikür yöntem olarak tedavi etmek için kullanılmaktadır. Pürüzsüz topuklar, oje çekici bir görünüm. Ama mantar Ne vurursan? Tabii ki, estetik anı öncelik mümkündür. Biz kalın vernik hastalıklı tırnak plakasını kapsamaktadır! Belki boğaz kendi kendine çözülür ... Ama biz vernik smoem zaman, onun altında mantar tüm çivi doldurdu ve hatta sağlıklı parmakları yayılmış olduğu görülmektedir. İhmal hastalığı imkansızdır. Yani diğer evcil bulaşabilir. sverbezh, hoş olmayan koku: Ayrıca, mantar ama son derece estetik olmayan görünüm, diğer ilgili sorunları vardır. Buna dayanarak, yanlışlıkla o tırnak mantar ya da olmasın pedikür yapmak mümkün olup olmadığı soruyu? boğaz tamamen tedavi edilebilir değildir dek Belki beklemek? Bu yazıda, nasıl aynı zamanda, sağlıklı ve güzel olduğuna bacaklarını yapmak söyleyecektir.

İnsanlarda tırnak mantar türleri

Günümüz dünyasında, onikomikoz yayılması coşmuş olur. çiviye mantar dünya nüfusunun yüzde yirmisini şikayet - gezegenin her beşinci sakini! Ve ancak onikomikoz her türlü yakalamak yaşlı olasılık artar. Bunun nedeni ne olabilir? Şimdi sentetik malzemelerden yapılmış güçlü bir ayakkabı yayılır. Onda Ayaklar nedenle ortak kullanım alanlarında dermafrodity Trichophyton tonsurans, Trichophyton interdigitale, Trichophyton rubrum ve diğerleri var "catch" kötü hissediyorum ve.

Onikomikoz travma sonrası, ancak başka rahatsızlıkların oluşabilir - düşük bağışıklık arka planı. Yani, diyabet hastalarının üçte bu cilt hastalığı kurbanı oldu. Biz tırnak mantarı pedikür yapmak sorusuna sıralamak önce bu cilt sorununun ilk belirtilerin bak. burada sıraladığımız Dermafrodity, benzer şekilde plaka çarptı. normotroficheskie onikomikoz ayırın. Bant - plaka üzerinde ileri vakalarda beyaz ve sarı lekeler vardır. hipertrofik tırnak onikomikozis da rengini değiştirir ile deforme eden ve kalınlaşır. o yataktan ayrılacak biçimde Ve nihayet, oniholitichesky mantar tamamen plaka aşındırır. aksi takdirde çiviyi kaybedebilir, bize hastalığın ilk belirtileri görmezden imkansız olduğunu ekleyelim. hemen tedaviye başlamalıdır.

Tırnak mantarı ile Pedikür: nerede yapılacak?

serbest piyasada onikomikoz karşı, birçok merhem vardır. Kapsamlı bir tedavi reçete tabletler için. ki mantar tedavisi zor ama mikroorganizmalar tırnak plakasının iç tabakalarında yuva dermafroditnye. Eğer enfeksiyon belirtileri ortadan kaybolması ile tedaviyi durdurmak Yani, hastalık dönecekti. Merhem en az üç ay süreyle uygulanmalıdır. Ve hatta daha iyi - tırnağın tam yükseltme işleminden önce yıldır. o pedikür terk etmelidir bu dönem, sağlık, değil güzellik lehine bir seçim yapmak olduğunu takip ediyor mu?

Uzmanlar estetik bileşeni ile birleştiren tedavi mümkündür temin ederim. Ama pedikür sadece tıbbi kurumlarında yapılmalıdır. evde yürütülen edilemez. size mantar tüm manikür araçları ile enfekte olduğu gerçeğini dışında bırakmak bile, tecrübesizliği sadece zarar ve tırnak plakasının bıktım edebilirsiniz.

Bir uzmana görmelisiniz Neden

Sağlıklı ayaklar onları güzel yapmak için çok gerek yoktur. , Tırnak etlerini kesip yavaşça tırnaklarını parlatmak cila uygulamak - ve bu kadar! Ama ne yazık ki her zamanki pedikür ve hatta tamamen mantar kontrendikedir evde kendi yaptı. Vernik patojenik bakterilerin kalın bir tabaka kolaylıkla özellikle hissetmek altında - aslında tüm şifa merhemler emaye kalır.

Ve o kesintilerinden mantar yaralarını seviyor! Eğer etkilenen çiviyi işlemediyseniz, takım pamuklu ardından, yakında mikoz düşünün bütün ayak vurmak, alkol ile ovuşturdu ve diğer parmaklara kadar devam etti. Bu nedenle, enfeksiyonun ilk belirtileri fark, bir tıp pedikür yapmak için acele. Tırnak mantar (patojenik bakteri), yüksek sıcaklıklarda, bir otoklav içinde araçları işlendikten sonra imha edilir. Medikal Ayak Sağlığı, olağan güzellik salonunda kızlar aksine bir tıbbi derecesi var. o bir tıbbi prosedür tutun, ama aynı zamanda senin durumunda en etkili olacak merhem ve hap tavsiye kalmamış.

Tırnak mantarı ile bir pedikür nedir

Bu ek olarak, güzel ve bakımlı görünüm ayak seslerini verir, tıbbi bir işlemdir. Ne bu pedikür nedir ve nasıl zamanki farklıdır? Bunu anlamak için, en azından mantar enfeksiyonları, bazı hayati fonksiyonlarını öğrenmelisiniz. Çiviler dermafrodity vurmak - plaka karoten içerdiği feed Bakteriler. Mantar kendisi derin katmanlarında saklı. Bu nedenle bakterilerin ürünü kapsayacak ve kendilerine oldukça zor olsun sadece merhem.

tıbbi hekim pedikür yavaşça plakanın üst katmanlarını kaldırır. Bu nedenle hastalığın (sarı ve beyaz çizgili ve lekeler) görünür belirtiler çıkarıldı. Hastalık çivi tarafından kalınlaşmış orijinal görünümünü kazanır. Ayrıca, plaka üzerinde parazit bakteri duyarlı hale gelir. Müsekkinler daha etkili bu durumda bulunmaktadır.

Bu prosedür ağrılı mı?

yalnız don ciltte olan bu kelimelerin itibaren ... tırnak plakasının üst katmanlarını çıkarın. Ama merak etmeyin. Ofiste, Pedikürcülük doktor yüksek teknoloji lisanslı ekipman ayakta. Bir dişçi matkabı benziyor çivi aslında mantar taahhüt makine ile Pedikür. Hiç plak kaldırdık eğer, sen prosedürün prensibini anlayacaksınız.

Etkilenen mantar üst tırnak plakaları ölü kornealar zaten olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, aşırı duyarlılığı olmaksızın diş kireç kaplama ile olduğu gibi, bunların, vücut güle güle. Ayak Sağlığı doktor yemler onun bertaraf birkaç türlerine sahiptir. Bir kesici dakikada 25,000 devirlik bir hızda döndürülür. Bu nedenle, etkilenen alanlar mantar çıkarılması tartar çıkarma olduğu gibi, tamamen acısız uzanır.

Nasıl işlemdir

Başlangıçta, operasyon için kılığındaki doktor, a sabahlığı, şapka, eldiven ve maske hastaya dinler ve ayaklarını inceleyerek. O prosedürü gerçekleştirmek için ne karar verir. Hasta bir sandalyede oturuyor. Tüm kullanılan havlu ve peçeteler - sadece tek kullanımlık. ekipman kullanımdan sonra otoklav içine gider. Her müşteri için bir dezenfektan solüsyon ile sandalyenin Tüm yüzeyi temizlemek için.

Tırnak mantarı doktoru ile tıbbi pedikür başında bir antiseptik ile hastanın ayağının bütün işler. Bu tedavinin bir sonucu olarak, mikroorganizmaların sporları mikro çatlak ve yaralar dahil edilmemiştir ve böylece bu tekrar enfeksiyon neden yapılır. Sonra etkilenen alanların yumuşak ve ağrısız çıkarılmasını düzenledi. Doktor küçük elektrikli süpürge gibi, ikinci cihazın çivi getiriyor. Onlar mantar tarafından yeniden enfeksiyona neden olmadı ki O, soyulmuş parçalarını alır. Tırnak tıbbi merhem uygulanan prosedürün ardından.

Son olarak, estetik bileşeni. Çiviler mikroorganizmalar için düşman bir ortam özel oje ile kaplanır. plaka tamamen kaldırılacak olsaydı, protez falanks bindirilir.

pedikür yapmalıdır kim

Ayak Sağlığı doktor - kendi alanında uzman. Bu mantar enfeksiyonu, aynı zamanda özellikle zor nasır ve nasır üzerinde sadece kurtulmak yardımcı olur. Doktor kolayca tırnak batmalarının ortadan kaldırır. Bu ayak tabanları siğil getirmek yardımcı olacaktır. Eğer kırılgan ve zayıf tırnaklar varsa, doktor kapsamlı bir tedavi önerecektir. Bir sözde diyabetik ayak varsa Ve ayrıca tıbbi pedikür yardımcı olacaktır. diğerlerini - mantar tırnak bazı nozulları Nasırlarım kaldırarak, öğütme için kullanılırsa. Bir dermatolog, endokrinolog - Pedikürcülük diğer uzmanlara sevk edebilir. Bizim çivi çoğu zaman biz bile yok şüpheli hastalıkların vücutta gizli sinyal sonra.

Mantarın Önleme

İyi bunu tedavi etmek için daha bir hastalığı önlemek için daha kolay olduğu bilinmektedir. Ve tırnak mantarı ile özel pedikür ihtiyacı, mantar enfeksiyonundan korunmak için önceden iyidir olmamak. Nasıl? Doktorlar mantar enfeksiyonu vücut içinde gelen inanıyoruz. Elbette bu mikroplar iletilen ve dış yol vardır - paylaşılan havlu, terlik, manikür araçları ile. Ama mantar bakterileri her yerde ve hatta gıda ile onları al - özellikle şeker, peynir, tahıl, fındık.

Ama bir adam atlet ayağı kaplıyor, ve diğer sağlıklı kalır. Neden? Bağışıklık sisteminde tüm madde. Bazen antibiyotikler sağlıklı bağırsak florasının öldürür. bakteriyofajlarının olmadan mantar vücuda yayılır ve bu da, çevre için yayılmasını getiriyor - kornealar vardır. Böylece, tırnaklar mantar - bu bizim iç sağlık tamam olmayan bir sinyaldir.

kişisel temizlik

ailede birinin veya bu hastalıktan çarpması, tüm ev çok dikkatli olmak gerekir. Tüm hastalığı (ve soyma plaka demeti, sarı çizgiler görünümü) ilk belirtileri tıbbi kuruma bkz ve tırnak mantar ile pedikür yapmak gerekir. Hasta bireysel olarak olmalı manikür ekipman, ayaklar için pomza ve havlu. ailede Genel terlik hastalığın taşıyıcısı olabilir.

doktor yardımcı olmak için

hiçbir çare ancak karmaşık tedavinin sadece bir kısmını - Tırnak mantarı ile bu pedikür anlaşılmalıdır. prosedür sadece plakanın üst tabakayı kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Ancak, mantar ve bakteri tırnağın iç katmanlarında yaşar. Ve bu nedenle merhemler ile tedaviye devam etmelidir, hem de bir doktor veya dermatolog, Pedikürcülük tarafından öngörülen hapları almaya. Dediğimiz gibi, mantar son derece inatçı ve sinsidir. Eğer hastalık gözle görülür bir tedavi atmak, o dönecekti.

Tırnak tamamen yeniden gelişir kadar beklemek gerekir. Biz ayakkabı özellikle dikkat edilmelidir. overstrained bacaklar olmaz ılımlı topuk, serbest ayakkabılar seçin. Pot - mantarın yayılması için ideal bir ortam. Doğal malzemelerden yapılmış, "nefes" ayakkabı seçin. Düzenli yeniden enfeksiyonu önlemek için dezenfektan ile ayakkabı iç ile.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.