Bilgisayarlarİşletim sistemleri

"Msvcr100.dll" Dosya - nereye atmak ve nasıl kurulur?

Bilgisayarınız MSVCR100.dll yaparsa, kolayca birçok uygulama ve programların çalıştırılması sorununa içine çalıştırabilirsiniz. Hata penceresi ve başka hiçbir şey olur - Böyle durumlarda, bilgisayar sadece bir uyarı verecektir. Nasıl idare?

otomatik olarak

Bilgisayarınız tamamen dağıtımın Microsoft Visual C ++ Redistributable yüklü değilken MSVCR100.dll hata oluşur. Eğer Microsoft'un resmi web sitesine gidip 2010 (Microsoft Visual C ++ 2010) sürümüne oradan indirmek için gereken dosya ile sorun varsa.

Eğer işletim sistemi bit derinliği için uygun sürümünü indirmek için ya da gelecekte, diğer bileşenler ile ilgili sorunlar olabilir gerektiğini unutmayın.

versiyon PC sistemi yüklü öğrenmek için, simgenin "Bilgisayarım" sağ tıklayın ve ardından "Özellikler." "Sistem" altında "Sistem Türü." Alt-bulun Yazılı bir bit olacak.

Bu yöntemle, sen sorusuna cevap aramaya gerek yoktur. "Ben nerede atmak MSVCR100.dll indirilen?". Yalnızca gerisi otomatik olarak gerçekleşir, indirilen dağılımını yüklemeniz gerekir.

el ile

Eğer bir hata var, ama mevcut yüklü programlar Microsoft Visual C ++ 2010 de, büyük olasılıkla, dosya bozuk veya virüs silinmişse. Yine tamamen paketini yeniden yükleyebilirsiniz, ancak internetin hızını yapmak her zaman mümkün değildir. Bu gibi durumlarda, ayrı MSVCR100.dll indirmek gerekir. atmak yerlerde, basit mantık söyler.

Aynı klasörde bulunan kütüphanenin Tüm çalışanlar. Bunu bulmak için, "pencere" sistemi klasörüne gidin. İki seçenekleri MSVCR100.dll yerleştirme vardır. Nerede atmak için?

  • 32-bit işletim sistemi dosyasında system32 klasöründe "sopa" olmalıdır.
  • Bu 64-bit işletim sistemi System32 ancak SysWow64 sadece atmak msvcr100.dll olmalıdır.

Eğer yardımcı olmazsa

Manuel MSVCR100.dll ile versiyon yardım etmedi ve bir mesaj bilgisayarınızın MSVCR100.dll değil belirten ederse, görünür aşağıdakileri deneyin devam eder. Eğer işletim sisteminin düşük kaliteli montaj kullanırsanız, yalnız yeni kütüphane alamaz. Yeni bir dosya sistemini kaydettirmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

"Başlat" menüsünü açın ve komut satırına "regsvr MSVCR100.dll" girin. Bilgisayar ekibi tarafından yemin edecek olursa, "regsvr32 MSVCR100.dll" biçim kullanın. Bundan sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

MSVCR100.dll hatası görünmeye devam ederse, içinden yazılım paketi Microsoft Visual C ++ kaldır "Program Ekle veya Kaldır". CCleaner ile kayıt temizleyin ve her şeyi yeniden yükleyin. çalışmazsa, virüsten koruma karantina kontrol edin. Büyük olasılıkla dosya engellendi. Bu durumda, karantinadan dahil tamamen kaldırmak ve kilidi kaldırmak. Bundan sonra, bir kez daha C ++ yeniden yükleyin.

Biz unutmamalıyız neler

Bir sistem dosyasıdır ve bu nedenle bazı risklerle ilişkili olduğunu hatırlamalıyız MSVCR100.dll ile çalışırken. Sormak Yani önce: Eğer her şeyi doğru yaptığınız emin olmalısınız "? nerede atmak, MSVCR100.dll indirilen".

  • sadece resmi web sitesi, dosya ve dağılımlarını indirin "Microsoft". Eğer lisanssız "eksen" kullansanız bile, bu olmadı, ancak virüslerden PC'nizi kurtaracak.
  • Farklı işletim için sistemi sürümleri farklı dağılımlar gerektirir. bit dikkatli olun.
  • Ayrıca, bir bilgisayar çalıştıran XP kumanda üzerindeki MSVCR100.dll ayarlamak için, hatırlamak, Microsoft Visual C ++ 2010 Ve "yedi" ve sonraki işletim Microsoft Visual C ++ 2012 sistemleri için sürümünü indirmek gerekir.
  • kayıt şüpheli dosyaları yüklemeden önce her zaman planlandığı gibi bir şey yanlış giderse her ihtimale karşı, önceki kopyasını tutmak.
  • artık sistem dosyaları kaybolur durumlarla başa bilgisayarınıza antivirüs yazılımı yükleyin.
  • üzerinde herhangi Ameliyattan sonra kurulum / yazılım güncelleme normal modda bilgisayarı yeniden başlatın. Bu yenilik tutmak ve kaydedilmemiş bilgi kaybını önleyecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.