SağlıkMüstahzarlar

Ilaç "Minirin": Çocuklarda enürezisli yorum

ilaçların ilaç pazarında sunulan birçok arasında iyi "Minirin" kurulur. ile Yorumlar çocuklarda enürezis noktasında bir durumdur vardır. Çoğu durumda, bu ilaca bağlı hastalık kurtulmak başardı.

Çocuklarda idrar kaçırma sorunu ne kadar önemli

Pediatrik olarak idrar tutamama temel sorunlardan biridir. Doktorlar uzun hastalığın çalışma ve bunu mücadelede en etkili yöntemlerin arayışı meşgul olmuştur. önemi nedeniyle çocuklarda idrar tutma Uluslararası Derneği kuruldu. Görüş tıbbi açıdan ciddi hastalık, az değil psikolojik ve sosyal tarafı olmasına rağmen. Yetişkin çocuk tarafından kınama ve cezalandırma yanında alay eş yüzleşmek zorunda. Çocukların deneyimleri ve anıları gelecekte kişinin oluşumunu etkiler. hastalıkla uğraşmak zorunda İnsanlar topluma entegre zorluk çekmektedir.

Her zaman yatak ıslatma enürezis gösterir mu

Geceleri idrar kontrolü için çocuğun yetersizlik enürezis olarak adlandırılan Ürologlar ve nefrologlar. Terim günlük enürezis aramak yanlış olur. Uzmanlar sadece beş ve üzeri altındaki çocuklar arasında hastalık tanısı. idrar kontrol edememe gece boyunca sadece gözlenirse, daha sonra anne ciddiye şüpheli gerektiği. Doktorların deneyim ilaç "Minirin" oldukça etkili olduğunu olmalıdır. Pozitif çoğu durumda ilacın kabul için çocuklarda enürezisli Yorumlar. İlaç genellikle bu nahoş belirti mücadelede tadı çeşitli tek etkili yolu oldu.

Pek çok doktor bu yaş işareti yerine geleneksel inanıyoruz. Belirli bir çocuğun zihinsel gelişiminin bireysel hızına dikkat etmek önemlidir. Araştırmanın temelinde tek tek oluşturulmuş okul öncesi çağındaki çocuklarda gece boyunca idrar o tam kontrol bulunmuştur. Zaman çerçevesi 3 ile 5 yıl arasında değişmektedir. Doğru bir tanı koymak için, hekim çocuğun gerçekten idrar üzerinde hiçbir kontrolü yoktur emin olmalıdır. Aksi takdirde enürezis gelişimi hakkında konuşamayız. Çocuk sorunun farkında olduğunda bir hastalık olabilir eleyin. idrarını tutamama için hastalığın tedavisinde mevcut durum ve ilgi hakkında çocuk kaygıları özgü değildir.

İlacın etki mekanizması

Defalarca mücadelede etkinliğini kanıtlamıştır yatağa ıslatma "Minirin". diğer ilaçların kullanımından sonra sonuçları karşılaştırmak özellikle daha sık pozitif bu konuda çocuklarda enürezisli Yorumlar. Tabletler semptomlar, hızlı bir şekilde bertaraf olasılığını arttırır ve tedavi sonrası problemleri önler doğal hipofiz hormon arka kısmında, bir sentetik benzeri oluşur. İlaç sadece 15 resepsiyon sonra dakika ve 10 saat boyunca muhafaza tabletleri aldıktan sonra yürürlüğe sonra başlar devam edin.

ihtiyati tedbirler

İlaç kesinlikle reçete kullanılır. doz forması öneriler değildir. Tedaviden önce bir doktoru görmek önemlidir, bu yüzden tek bir ders aldı.

Kabul Kontrendikasyonlar

Tüm ilaçlarda olduğu gibi, bazı kontrendikasyonları vardır:

 • doğuştan patolojik polidipsi;
 • kalp rahatsızlıkları;
 • aşırı kilolu;
 • ilacı içeren bileşenlere intoleransı
 • patolojik psikolojik polidipsi.

İlaç ucuz, fakat son derece etkili değil. semptomların daha az pahalı muadilleri zaman ve para harcamak yerine, "Minirin" satın almak daha kolaydır. Diğer ilaçlar üzerinde yaptığı tek olumlu ama o kadar aldıktan sonra çocuklarda enürezisli Yorumlar. En iyi ihtimalle, onlar sadece semptomların ortadan kaldırılması ile başa çıkamaz. Yanlış seçilmiş terapi sadece iyileşme sürecini ağırlaştırmaktadır olur. uzun vadeli gözlemler temelinde bile tecrübeli doktorlar "Minirin" kullanmak için tavsiye edilir. Çocuklarda enürezisli Yorumlar araçlarının etkinliğini tanıklık (hastalığın nedenleri en çeşitlidir). Hissedilir sonuçlar tedavinin birkaç gün sonra görülür.

İlacın etkinliği üzerine Halk görüşü

Deneyimli doktorlar bilerek yatak ıslatma için "Minirin" kullanmak tavsiye etti. Çocuklarda idrar tutamayan Yorumlar (belirtiler diğer yollarla elimine edilememiştir) çok olumludur. avantajı salım şeklidir. Çocuklar dil tatsız tabletin altına kabul ve o eriyene kadar bekleyin. Bu diğerleri arasında, tıp onurunu vurgulamaktadır. Hep acı ilacı içmek çocuğu zorlamayın çünkü ebeveynler için önemli.

İlaç çok iyi olup olmadığı?

ile uğraşan insanların yöntemleri zaman geceleri idrar olumlu sonuç vermediyseniz, umutsuz anne "Minirin" denemek kabul eder. Ondan çocuklarda enürezisli Yorumlar yalnızca olumludur. Birçok sonra sadece kendilerini almasına, onlar doktor ziyareti ertelendi pişman değil, aynı zamanda çocuk.

dikkate vakalar sık tekrarlanan gerçeğinden yola çıkarak, kursunu sonra çocukların tedavisi için tedavi bu yöntemi kullandık Anneler, nüks gösterdi.

ebeveynlerin Bir kategori vardır, kim son zamanlarda çocuk büyüyünce hastalık kendisi yer alacağını umarak kadar. Ne yazık ki, bu çocuk idrarını tutamama için tipik değildir. Her hastalıkta olduğu gibi, bu zamanında ve uygun tedavi gerektirir. Sadece tam bir muayene doğru yardım teşhis ve belirtileri ile mücadele için en iyi yol bulacaksınız. Genellikle birçok ürünler arasında gerçekten belirti sadece "Minirin" ortadan kaldırmak için yardımcı olur. ile Yorumlar çocuklarda enürezis, tedavi olumlu bu hapları, kullanımı ile gerçekleştirilmiştir.

İlaç tedavisinin Özellikleri

 1. Tüm birincil dozaj formu azaltır.
 2. hiçbir gelişme dozu arttı edin.
 3. Tedavi, yaklaşık 3 ay sürer.
 4. Bir haftalık aradan sonra doktor tekrar tedavi kursu tanıtmak için bir ihtiyaç olup olmadığını karar verir.
 5. Sırasında ve sıvıyı içmemelidir hapları aldıktan sonra.

Yan etkileri:

 • bulantı;
 • baş ağrısı;
 • Karın ağrısı.

"Minirin" piyasayı düzeltmek için kanıtlanmıştır. Tek olumlu uygun alış çocuklarda enürezisli Yorumlar. Istenilen sonucu elde etmek için doktorunuzun tavsiyelerine uymak önemlidir.

kullanma talimatları

Sen kabul doğru dozda ve süresini bilmeden tedaviye kendiliğinden başlayabilir. doktor ziyareti gereklidir. faydalı ve önemli bilgilerin bir sürü ve içerdiği talimat. "Minirin" sadece kullandıktan sonra çocuklarda enürezis pozitif aldığında gözden geçirmektedir. kullanıcılarına göre, en önemli avantajı hızlı iyileşme olduğunu.

yapı

İlaç güvenilir İsviçreli şirket üretir. ilacın aktif maddesi desmopressin olup. Bu etkili hastalığın nedenini savaşır. Yardımcı maddeler çocuğun vücuduna zararsızdır ve olumsuz diğer organlara ve çocuğun sistemlerini etkilemez. Bu patates nişastası, magnezyum stearat, laktoz ve povidon içerir.

salma Formu

Bu desmopressin asetat, 0.1 veya 0.1 mg tabletleri dozaj formunda üretilir. 30 tablet içeren bir plastik şişe içinde paketlenmiştir. karakteristik oluk orta ile Dışarıdan beyaz tabletler.

kabul için Endikasyonları:

 • beş yıl ve ergenler daha büyük çocuklarda primer gece idrar kaçırma ile;
 • Dozaj bireysel doktor tarafından belirlenen durumda diyabet isteksizliği, olan hastaların tedavisinde.

Sonuç

Hastalık için farklı tedavi denemek mümkündür. Muhtemelen, bazı etkili olduğu kanıtlanmıştır. kimin etkinliği sadece deneyimli hekimler tarafından kanıtlanmıştır bir uyuşturucu değil, aynı zamanda çocuklarının tedavisinde bu sorunla karşı karşıyayız kadınların büyük bir sayı olduğunda Fakat, bu ciddi hastalığı tedavi etmenin yollarını bulmakta bu besporyadochnogyum mantıklı olmadığını dikkate değer. Bir tek o dozajı belirlemiş, doktora gitmek gerekmez. Tedavide tavsiyelerine uymak. Kurtarma yakın gelecekte gelecek ve nüks olasılığı en aza indirilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.