GüzellikTırnakların

Manikür "Wenzel": özellikleri, teknoloji, fikirler

Uzmanlar "Monogram" manikür güzellik endüstrisi hızla popülerlik kazanıyor söylüyorlar. Fikirler böyle desenler çok fazla var. Onun kendine özgü tırnak sanatı evde kendi oluşturmak veya ustanın hizmetlerini kullanabilirsiniz. Biraz çaba eğer Trendy Monogram, çivi üzerine her kız çizebilirsiniz.

Bir monogram nedir manikür içinde?

manikür süs Bu tür çiçek motifleri gelen özellikle farklı değildir. Tırnak evde herhangi kız can üzerine Monogram boya. Bu teknik çok sayıda ipliği olan bir örgü desenidir. Modern kızlarda çok moda olan kelime veya harf (örneğin, genellikle kendi baş harflerini boya) görüntülendiği tırnak plakası, boyama bir yoludur.

sözcüğünü "Monogram" analiz, değerler o birkaç vardır:

  1. kuyrukları bükülmüş ve harfler iç içe iken baş harfleri, cesaretle ve zarif türetilmiş.
  2. işletme veya kurumun Logosu. Çok fazla şirket bu tekniğin reçete edilir bir kısaltma var.
  3. bükülmüş çizgilerle resminde Desenler.

Manikür "Wenzel" yukarıdakilerin herhangi yeniden oluşturabilirsiniz. Tasarım takım için Shades kesinlikle herhangi, bunların birbirine karışır sadece önemlidir.

Türleri Manikür içinde monogramları

tırnak moda hızla değişiyor, çünkü çeşitli tekniklerle ait sanat ve eğilim her sezon Modern ustaları farklıdır manikür türleri. Örneğin, tırnak tasarımında monogram birkaç şekilde gelir:

Fransız. Bu seçenek sağduyulu ve güzel bir taslaktır. o bastırılmış olan ve yavaşça, çok şık görünüyor, çünkü bir manikür ile güvenli, işe gidebilir. Fransız tarafta bir arma ile manikür - özel bir şey isteyenler için yeni bir trend, ama çok kışkırtıcı değil.

Modern Monogram. Bu seçenek önemsiz olmayan fikirlerin kategorisine geçerlidir. Günlük yaşamda için böyle tırnak sanatı gerekli değildir. Sonuçta, belirli bir simetri tamamen bütün tırnak plakası süsleme uygulanır. Çiviler mutlaka aynı boyalı cila değildir. Bu nedeniyle çok sarsıcı için manikür görünüyor.

Orijinal Monogram. Modern kızlar özellikle popüler bu çivi sanat. O yapay çivi ile güzellikleri arasında özellikle ilgili oldu. Wenzel tüm tırnak plakası, birbirlerine azami kopyalama uygulanan bu teknolojiyi kullanarak. Sonuç olarak, her şey ama kışkırtıcı, lüks görünüyor.

işlemelerinizle tırnak sanat için malzemeler ve aletler

El tırnakları üzerinde -painted özel aletler gerektirir. Örneğin, Manikür içinde monogramlar bir fırça çekmeye ince, net çizgiler bir seçmelisiniz. öncelikle bu teknik çivi sanatı denemeye karar verince aşağıdaki şekilde oturuma hazırlanmak için önerilir:

  1. uzun ve çok ince saçları Stayper. Bu tırnaklar benzersiz desenleri oluşturmak için yardımcı olacaktır.
  2. ince, kısa kazık ile Sütunlar 00. Bu fırça harf çizim için yararlıdır.
  3. Eğimli bir fırça. Çeşitli bukleleri çizmek için kullanılabilir.

vernik tonları seçmek hazırlanan boyama için bir fırça sonra. Renkler uyum içinde birbirleriyle kombine edilmiştir önemlidir. kaplama temelinde resim tatbik edilmesi için kullanılan cila gölge önemli ölçüde farklı olması.

Nasıl manikür için tırnaklarını hazırlanır?

Eğer tırnaklar desenlerde çizmek başlamadan önce, tırnak sanatına bir tabak hazırlamak gerekir. Bu uzaklaştırıldı mevcut oje için, testereyle, cilalı, onları kesilmiş aynı şekil plakalarını vermek. çivi iyice kurumasını kadar hazırlık prosedürleri gerekli sonra beklenecek. Bu anda, el kremi kullanamazsınız. Aksi takdirde lake dengesiz bir tabakta yalan veya çok küçük hizmet vermektedir.

Nasıl manikür, "Wenzel" yapmalı?

çivi hazırladıktan sonra geleneksel bir manikür yapmak için önerilir. Bu süsleme daha etkileyici hale getirecek. Sen vernikle tırnaklarını kurmak veya kendi etini veya hafif gölge boyayabilirsiniz.

Ne zaman klasik manikür hazır, desenleri özel fırça sprey başlayabilir. ilk önce bu teknoloji hakkında bilgi almak, her taraftan bir çivi boyamak için yeterli olacaktır. Yüzük parmağı için seçim önerilir. en kolay yolu, merkezi bir yumuşak bir geçiş ile tırnak plakasının yan tarafında bir desenin uygulanması olarak kabul edilir. uçları ve dalgalı dokuma en bukleli konvansiyonel hat için uygundur. Iki eli süsler birbirine en benzer olduğu önemlidir.

Ne zaman "Wenzel" manikür neredeyse hazır, sonuç özel sabitleştirici atanmalıdır. Aksi takdirde, tırnak sanatı uzun sürmez. Bu tasarım günlük yaşam için uygundur. İstenirse, sadece kaplama renkleri ile değil, aynı zamanda ek dekoratif unsurlarla deneme yapabilirsiniz özel bir olay için daha şaşırtıcı ve etkili bir seçenek elde etmek.

Manikür diğer bileşenlerle Monogramları kombine

tırnak sanatı bükülmüş takviyesi ışıltılarla tasarımlar, bir holografik bir etki elde edebilirsiniz. Bu işlemelerinizle ve Rhinestones ile çok şenlikli manikürünü görünüyor. Aslında bu tekniğin kombinasyonu çivi üzerine sıvı taş. Özellikle başarılı bir tasarım tatil veya kulüp partileri için olacaktır. Kadife tozu veya boncuklar da bükülmüş tasarımlar, bu yüzden, deney için korkmayın eşsiz bir görüntü elde etmek için yok, birlikte iyi görünüyorsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.