GüzellikTırnakların

Tırnaklarda Boyama - hızlı ve kolay

Neredeyse o ustalar oje fırçaları ve ince, parlak kristaller, farklı konuları, etiket veya kullanma süslemeler yapmak deneyimli bir güzellik salonu ziyaret her kadın jel kalem. Tırnaklarda orijinal boyama farklı yardımcıları çok çeşitli varken yapmak çok kolaydır, ama aynı zamanda güzellik salonu profesyonel becerilerinin yüksek düzeyde gerekir. Ancak, böyle bir ilginç ve güzel prosedür bağımsız yapılabilir ve isteğe bağlı bu sanatçının olmak.

Tırnaklarda orijinal resim yapmak için gerekli olacak malzemeler - vakıf, baz lak, vernik zıt taban yanı sıra, bir iğne veya bir fırça olduğunu. özel fırçalar veya ince iğneler bir kullanırken: Genel olarak, iki büyük profesyonel desenleme teknikler vardır. Bu mükemmel birbirini tamamlar tamamen farklı tasarımlar sonuçlanır. Onların zıt olacak şekilde, doğru olanı ya da başka bir renk seçmek önemlidir. Fırça, zaten kurudu hem çekebileceği ve sıvı lak üzerinde - görüntü tamamen farklı olacaktır.

model verme tekniği iyi kurutulmuş temel cilası ile kaplanacağı kroki etmektir. Çünkü, oje rengi zengin olmalıdır, böylece birkaç kez aynı çizgi çizin ve çok kalın olmamalıdır kendisini boyamak için gerekli değildir aksi takdirde dengesiz ve özensiz bir çizgi bırakabilir. çiçekler, kelebekler, yusufçuklar ve diğer ilginç konular: tırnaklar boyama yardımıyla farklı aydınlık ya da sessiz deseni ile benzersiz bir manikür yapabilirsiniz.

Bir iğne desen yardımıyla yapmak hem de bir fırça ile, ve daha güzel sıvı vernik taslağını uygulamak sadece kadar kolaydır. şık şekil, daha ince bir iğne ve yüzey bol tabakaya uygulanan boya olmalıdır. Sonra, kurutma beklemeden hızla başka tırnak damlacıkları ve koyun gerekli desen yapmak gerekir. çivi teknolojisine bu resim ile çok güzel ve benzersiz olacaktır. doymuş ve parlak olarak çiçekler, kelebekler ve dallar, hem de gerçek olarak elde edilir. hiç gölge payetler, kristaller ve diğer öğeleri kullanarak olabilen bir festival dokunuş. Bundan sonra, bütün kompozisyon değil fışkırma uzun süre enselemek fixer karşılamak için gerekli olduğunu.

Herhangi usta o bina ve tırnak tasarımı söyleyebilirim - bu zor bir süreç değildir ve o bunu kendine her kadını yapabilir, destek malzemeleri ve araçları satın almak, sonra da süreç basit ve ekonomik olacak önemlidir. Genel olarak, güzel bir manikür hatta belki bir kapris ama modern kadın için bir zorunluluk. Elleri görünürde her zaman vardır ve bunlar mükemmel durumda olmalıdır: güzel ve kusursuz tırnaklara ve cilde.

Vb taslak koymak ne seçim ne renk: Tabii ki, ilk başta bir desen çizmek zor olacak Nedenle doğru ve lekesiz olmasına yardımcı olur tırnak sanat için özel eğitim kartlarını kullanmak daha iyidir. Onların sayesinde size eşsiz ve güzel görüneceğini, münhasır orijinal ve canlı çiçek aranjmanları oluşturabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.