GüzellikTırnakların

Şık manikür nane (fotoğraf)

Bir sonraki sezon trendi zaten olarak tanınır bir nane rengi. Dünya çapında Tasarımcılar aktif olarak yeni koleksiyonlarında bu nazik mavimsi açık yeşil renk tonunu kullanıyor. manikür nane pek çok avantajı vardır, çünkü bir sulu renk ve tırnak fashionistas dövmek değil. Bu giyim siyah ve beyaz detaylar, yanı sıra moda nane renkli tuvaletler harika görünüyor. kış ve yaz aylarında bir çivi Gerçek gölge. Bir yandan da yeniler ve diğer - ısıtın ve kuvvetleri kazandıracaktır edebiliyor. Nasıl güzel ve modaya uygun manikür yapmak için?

Nasıl klasik manikür nane rengi yapılır?

Sen çizimler ve parıltı manikür ile çok parlak ve dolu sevmiyorum? Veya iş yerinde bir kıyafet hayal tam program için çalışmasına izin vermez ve manikür içinde tazelik ve yenilik hala istiyor? Sonra klasik manikür nane seçin. Genellikle, nane gölge kendine yeten ve şirketin imajını veya Rhinestones gerektirmez. Tek başına Tırnaklarını tazelemek ve onlara bir lüks ve ışıltılı bir görünüm verebilir. Bu manikür dişiliği, kibarlığı ve duygusallık katacak. Tırnaklarınızı parlak görünmesi için, nane boya daima iki tabaka halinde uygulanmalıdır.

Eğer klasik müzik destekçisi, ama biraz nane manikür canlandırmak isterseniz, loş yapabilirsiniz tunik, çivi koku teknolojisinde. Önemli olan - pastel tonları hostes sadece çivi tımar manikür, aynı zamanda ellerin cildi gerektirir gerçeğini unutma.

İki renkli Nane manikür

Apart makalede sunulmaktadır fotoğrafları olan geleneksel ceket, nane manikür, gelen, birçok varyasyonu vardır. Eğer nane ile birlikte parlak renkli oje kullanıyorsanız, bir şımarık gençlik versiyonu olsun. Eğer ışıkta bir akşam planlıyorsanız, altın tonlar ile nane birleştirir. Çok ilginç görünüyor ay manikür nane rengine dayanarak. Beyaz bir, pembe, mor ve diğer yumuşak takviye edilebilir pastel tonlu lake. Eğer pastel boyalar arasındaki sınır uzandığını ileri isterseniz, o şeritler yatırılan altın veya gümüş boya veya minik kristaller kullanarak tonları bölün.

Nane desenli manikür

Aklınıza ve herhangi manikür nane rengi uygulayabilirsiniz görüntüleri kullanarak, fotoğraf sadece onaylanır. renk pastel nane kez Ve yine, daha sonra çizim saldırgan olmayan, ancak yumuşak ve ihale temelleri olmayı tercih. En burada balık ağı, dantel görüntüleri uygundur. Kendini boyamak veya çivi, çiçekler, kar taneleri, bazı geometrik şekiller yanı sıra süs, desen işaret temsil etmek efendinize sorabilirsiniz. Alt tabaka desen anlamak, bu ikinci bir renk manikür ayarlamaya geldi. Ne gölge büyük ikilisi nane vernik yapacak?

  • Beyaz - çivi herhangi bir stil, manikür tasarım ve nane için klasik renk seçimi istisna değildir. Beyaz renk kesinlikle herhangi desenleri oluşturmak için haklı.
  • Siyah - renk çok parlak ve kontrast bir nane arka plan üzerinde vurgulanır. Yaratmak için kullanılması gereken soyut çizimler ve en hassas oluşturmayı gerektiren desenleri.
  • Yeşil - nane yeşil zemin üzerine hafifçe görünür olacaktır. Bu koyu tonlu ama yaratacak şık bir şekilde.

Parlak renkler her türlü naneyi canlandırmak. Sen tırnaklar çiçek resmini oluşturmak için bu tonları kullanabilirsiniz.

Manikür renk nane

nane rengi ile çok renkli tırnak süsleme kadınsı hassasiyet veya biraz agresif küstahlık senin görüntüye ekleyebilir. İlginç bir varyant temizleme çivi - ama parlaklığı azaltarak her çivi nane rengi boyama. Böyle bir çalışma çivi iç tasarım profesyonel usta gerçekleştirmek mümkün olması muhtemeldir. Burada çok sıradışı nane çivi çok renkli kaynaklar bakmak, ancak durdurmak ve abartmak değil ne zaman bilmemiz gerekir. Pembe gölge (parlaklık çiviye çivi arasında düşüş) ile nane manikür bakmak ilginç.

nane tonlarında Pastalar ve jel tırnak manikür

Nane manikür izinleri Rhinestones ve pulla kullanırlar. Bu tasarım ise ofis (tırnaklar dekorasyon makul kullanım esasına dayalı) içinde iyi görünecektir, bir parti, tatil, tarih için idealdir, ama. Ofis boyutu strazik küçük taraftan tek çivi dekorasyonu ile en uygun seçenektir. Çok güzel ve yumuşak görünüyor küçük boyutlu kristallerin ve keyifli ile tamamlandı pullu nane tonları manikür.

Güzel bir manikür, ama çivi uzun kalmaz vernik (hatta en yüksek kalite) Rüyalar? Nane manikür şu anda tırnak tasarım stüdyoları için çok popüler bir yer jel lake oluşturmak ve kullanabilirsiniz. Eğer yaklaşık yarım saat düz renk manikür, jel tırnak kaplama seçerseniz. o zaman sürece iki hafta boyunca taze ve güzel görüneceğini, iyice özel lamba oje her katmanını kuruduğundan emin olun.

Sezonun Hit - çivi nane ve pembe tonlarında bir arada

Herkes uzun soğuk nane çok uyumlu manikür pembe renk sıcaklığı ile kombine gerçeğini biliyordu. Neden moda ve sizin bu kombinasyonu yararlanmak? Bu manikür evrenseldir: okul, iş, sınavlar, ve bugüne kadar, ve alışveriş için uygundur. Böyle bir manikür yapmak için, bir çivi nane ve iki renk pembe renk lake (normal biri ikinci Glitter) seçin. pembe - oje nane rengi ve yüzük parmağı örtün. vernik tamamen kurumasını zaman yoktu da, dikkatlice serçe parmak ve üzerinde tutkal yüzük parmağı çivi dekorasyon için yapay elmas. orta parmak sitesinde yuvarlak yassı pul sopa olabilir. Başparmak çiviye yapışkan ince şerit bant sopa ve parlak pembe vernik ile örtün. Boya kuruduğunda, bandı çıkarın. Sen çivi çizgili renkleri (pembe payetler ve nane) olsun.

nane gölge Manikür Eğer sadece modern ve şık kız yapacaktır, ama aynı zamanda size eşsiz bir cazibe, çekicilik ve hassasiyet izi verecektir. Asıl - yolunuzu aşırı yok! Bir manikür nane seçerseniz, makyaj bu gölge kullanmak gerekli değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.