Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Nasıl mastik ile pasta süslemeleri: pratik bir rehber

Gıda lezzetli, aynı zamanda çekici değil sadece Muhtemelen herkes sever. Bu aynı zamanda kek gibi yemekler ve tatlılar, tatil için de geçerlidir. örneğin badem ezmesi, jelatin, protein, nişasta ve hatmi olarak, en farklı ve beklenmedik bileşenlerin ilavesi ile sıradan bir şeker tozu - tek yönlü göre dekorasyon şekerleme sakız kullanılmasıdır. oldukça basit, her biri kendi hazırlanması, birçok tarif var. Ama nasıl bir pasta süslemek için sakız ile? Aramızda Çünkü oldukça zor olduğunu duymuş olanlar var. Kabul edelim.

Birincisi, merak etmeyin. Herkes şekerlemeciler ve diğer insanların özel kurslar geçmesi ne gerçeği ile başa çıkmak için ilk defa düzeltmek için yapabiliyor. Eğer kendileri ve mutfak yeteneklerini tam olarak emin değilseniz, öncelikle küçük ve çok küçük bisküvi sakız ile bir pasta süslemek için nasıl çalışmak. Yani eli nabete.

İkincisi, sakız tarifleri öğrenirler. Yüzlercesi - basitten süslü için. Her bir tür, bu arada, iyi iki haftaya kadar ve hatta dört dondurucu kadar buzdolabında muhafaza edilebilir. Sadece bir plastik torba içinde ve merak etmeyin onun güvenliği ile ilgili bir süre için macunu koyun. Ama havada uzun süre onu bırakmayın: kuruyana yüzden. pudra şekeri hazırlanmasında size tarifi belirtilen biraz daha fazla ihtiyaç olduğunu Aynı zamanda hatırlamakta. Kendisi kadar sığ olmalıdır.

macun hazır olduğunda Üçüncüsü, yapmak pasta için bisküvi. onlar pişir sonra, tereyağı krema, ganache veya marzipan yüzeyini kaplar. İkincisi iyice soğumaya buzdolabında bir süre olmalıdır. Şimdi mastik ile pasta dekore edebilirsiniz.

Ölçü sizin bisküvi hasat. Buzdolabının sakız başlatmak için çekin. kek geleceğin boş form vererek, oklavayla ve masa nişasta serpilerek rulo başlayın. İçinde vermezsen, bir mikrodalga fırında birkaç saniye koymak - ve yine aynı plastik hale gelir.
sakız iş parçasının çapının artı iki süngersi kek ve başka bir yerde, bir toplam yüksekliği (düzensizlikler ve bükme için) 5 santimetre eşit olmalıdır. iş parçasının optimum kalınlığı - 5-6 milimetre.
İlk olarak, kek sakız doğru transferini haddeleme transferden sonra iş parçasının üstünde olmalıdır film ile kaplama sonra. Bu daha sonra özel bir spatula tümsekleri düzeltmek amacıyla yapılır.

Bu şekilde adlandırılan sürecin ana parçası uçları "ne sakız ile pasta süslemeleri". Ama diğer küçük şeyler vardır. Örneğin, ışık hasat elde etmek üzere votka ve bal (50 ila 50) oluşan bir karışım ile kapsayabilir.


Nasıl tamamen pasta süslemeleri? Kullanım sakızlar ise rakamlar. Sadece onlar önceden hazırlamak gerektiğini hatırlamak ve onlar yardımıyla emniyete alındığını yumurta beyazı sadece masada tatlı bulunmadan önce. Renk suyla yetiştirilen renkli boyalar, yardımı ile kendilerine verilir.

Şimdi mastik ile pasta süslemek için nasıl biliyorum. İyi şanslar ve afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.