Kariyerİşe Alım

İlginç fikirleri ve önerileri: ikinci iş bulmak için nasıl

Birçok kişi sonrakine ancak yeterli öder. Ne sadece gıda üzerine para harcamak değil, aynı zamanda mobilya şeyler satın almak, çocuk eğitim için ödeme ve diğer pek çok harcama yapmanız gerekirse? Ödünç? Fazla ödeme aynı oranda yeterince yüksek olduğu için Ama her zaman uygun değil.

Sürekli arkadaş ve akrabaları ödünç - da değil çok iyi bir seçenek, bir süre yalnızca kaydetmek için. Geliriniz çok maliyetlerinizi düşürebilir edilir. Bu nedenle tekrar tekrar ödünç var. Bu bir kısır döngü. Ne yapmalı? Tabii ki, bazı maliyetleri azaltmak kemer sıkma bir rejim tanıtmak veya ikinci bir iş bulmaya ve ana ile birleştirmek için olabilir.

parasızlıktan dışarı Yolu

Bugün, bir fırsat arayan her çalışan kişinin hiç de şaşırtıcı değil ek gelir kazanmak için. Bazı insanlarda çok daha fazla olduğu için bu seçenekleri varsayalım. Nasıl bir parçası zaman bulmak için? Hangi işlemleri bu amaçla alınması gereken? Bizim bilgi ve becerilerini en önemlisi ek oluşturmak ve ne yapmak için - düzenli bir gelir? o evden bir parçası zaman bulmak mümkün mü? İlk şeyler.

İkinci iş bulmak için nasıl

 1. bir iş arıyor önce, neler yapabileceğini belirlemek gerekir. Yani işveren sunabilir ne tür hizmetler vardır. Sen, bir parça kağıt almak o raschertit ikiye: bir karakteriniz avantajlarını ve özelliklerini yazmak için, ikincisi biliyor ve iyi nasıl yapılacağını biliyorum şeydir.
 2. Eğer beceri var tam olarak ne zaman, ikinci işler daha kolay aramak zorunda.
 3. Şimdi gelecekteki çalışmaları için seçenekler arayan başlamak gerekir. Ve orada onlardan daha, daha o ikinci iş bulmak olasıdır. Arama seçenekleri internetin çok sayıda var özel sitelerde en olabilir; iş ilanları ile gazete satın; sosyal ağlar üzerinden; Bir arkadaşı vasıtasıyla.
 4. iş bulma konusunda reklamı verin.

yarı zamanlı Moskova bul

Büyük şehirlerde fırsat birkaç kat artarak ek kazanç bulmak için. En popüler seçenekleri:

 • İnternette bir site "Taban schlock Moskova'da. İşler" vardır. rahatı için tüm önerileri gruba ayrılır: vb akşam, saatlik çalışmasında, öğrenciler için Work işverenlerden yeni önerilerin günlük olarak yüzlerce doldurulan ... Yapmanız gereken tek şey - kaydolmak ve bir özgeçmiş bırakın ve beklemek. istediğiniz şekilde bir seçenek değil verilir ise, "Veritabanı quickies" seçenekler için kendi görünmesi ve isteklerini bırakabilir.
 • geçenlerin sunan broşürler. Bir veya iki saat için 100 1000 ruble gelir elde edebilirsiniz.
 • İkinci iş bulmak konusunda reklamlarla gazete satın alın.

bazı fikirler

 1. İnternette çok düşük fiyatlarla iyi bir ürün sunan birçok site var. İstenirse, bu ek bir gelir kaynağı olarak kullanılabilir. bir fiyata ürün satın alın ve daha sonra küçük bir mark-up yapmak ve satmak. Birçok kişi ilk mal gidip onun için para ödemeyi tercih, bu nedenle kolayca şey satın almak istekli bulabilirsiniz.
 2. Bazen küçük çocuklar anne gerçekten sinema, tiyatroya gitmek ya da sadece bir tane yürümek istiyorum, ama çocuk bırakmak biri değil. Bunlar birkaç saat yalnız olmak fırsat için belirli bir miktar ödeme için mutlu olacak. Bu aileler genellikle her evde var.
 3. Büyük şehirlerde turistler için bir süre oda alabilir.
 4. Eğer dili iyi biliyorsanız, her zaman bir bulabilirsiniz çevirmenin çalışmalarını. Hizmetleriniz okul hem de öğrencilere yararlı olabilir.
 5. Son zamanlarda, sözde gizli müşteri çok popüler bir eser. Sen, markete geldiği bir satın alma yapmak ve hizmet kalitesi dikkat edin. Burada çok para, elbette, kazanmak değil. Mağazada maliyetleri bir kısmını geri ödemek bile Ama, bu iyi.
 6. Internet'e bir bilgisayar ve erişiminiz var mı? Sonuç olarak, söz konusu çözüm sorun "a part time bulmak için nasıl" oluşmaması gerekir. Kendi sitesi oluşturmak için çeşitli makaleler yazmaya den - seçeneklerin bir yeri vardır. Bazı serbest zaman ve bir şeyler yapmak arzusu vardı ana şey.

İnterneti kullanmanın avantajları

 • Bu özel eğitim gerektirmez.
 • ulaşım için Seyahat zaman ve para harcandığını değildir.
 • Çalışan kendisini kurar Ücretsiz zamanlama.
 • Herhangi bir zamanda, dinlenmek veya günde düzenlemek için bir mola alabilir.
 • Gelir boyutu tüm bilgi ve bazı şans bağlıdır, sınırsızdır.
 • Yaratıcı büyüme için fırsatlar.

yarı zamanlı iş bulma 5 meslekler, en başarılı

 1. Sağlık çalışanları. ücret tabanlı hizmetlerin Aralığı çok geniştir. tıbbi prosedürler itibaren (vb enjeksiyonlar, IVlerin, .. D.) profesyonel yardım tavsiyelerde sağlamak.
 2. Kendi taşımalı Sürücü bir taksi para kazanabilirsiniz.
 3. Öğretmenler genellikle ders ilgileniyoruz.
 4. Bakıcılar. öğretmen eğitimine olan kişiler genellikle kimse bile kısa bir süre için çocuklarını terk etmek olur yoksa genç ebeveynler, onların hizmetlerini sunabilir.
 5. Avukatlar uzaktan yasal tavsiye sunuyoruz.

size yardımcı olacaktır Becerileri ek kazanç bulmak

 • Özel bir sertifika tarafından desteklenen masaj yapmaya yeteneği, sınırsız olanaklar verecektir. gün işten olacak olsa bile, part-time akşam iş zamanı olmayacak bulabilirsiniz.
 • yemek yapmayı sever misin? Sen bitmiş ürünü satabilirsiniz. Belki başta arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza öğle ve lezzetli kek ve pastalar sunacak ve ardından müşterilerin önemli ölçüde daire genişletebilirsiniz.
 • Çok güzel saç modelleri yapmak ve örgü dokuma çeşitli seçenekler bilmek nasıl biliyor? Bu durumda, kolayca yarı zamanlı ev bulabilirsiniz.
 • resimlerinize zamanımızda çok iyi talebini almak yeteneği. Herhangi bir tatil, aile kutlamaları ve hatıra olaylar bir fotoğraf çekimi için bir neden ve yarı zamanlı hafta sonu nasıl bulunacağı sorusu olabilir çözülecektir.
 • vb, nakış, boncuk, örgü - - dikiş her türlü faaliyeti göstermek .. senin hobi ek gelir kaynağı olabilir unutmayın.
 • Eğer aileniz için tatil düzenlemek eğlence, oyunlar, kısa sınavlar ile gelip sever misin? önde gelen olaylar ve aile kutlamaları rolü kendinizi deneyin.

beceri ve yetenekleri herhangi size part-time bulmak için fırsat vermek ve belki de ana gelir kaynağı haline gelebilir.

yararlı ipuçları

Biz aslında çok daha fazlası var olan yarı zamanlı çalışma sadece belirli türleri hakkında söylemiştim. En az 15-20 dakika ek gelir arayışına verilecek her gün yaparsanız, onu bulmak için eminiz. Yine ikinci iş bulmak için nerede bilmiyorum? Aşağıdaki ipuçlarını kullanın:

 • evinizin yakınındaki yürümek çocuklu ebeveynler dikkat edin. Belki de mutlu bir ücret karşılığında, bir süre için bakım altında çocukları bırakmak kabul etti.
 • dükkanlar reklam standları dikkat: orada gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Bunu part-time bulmak mümkündür yanı sıra, ister personel sormak ve iş fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • arama çeşitli seçenekler kullanın.
 • Bu doğru, bir özgeçmiş yapmak. işverene mesleki beceriler, kişisel bilgiler, eğitim ve önerileri: Ana noktaları dikkat değerdir. gramer hataları ve özlü eksikliği başarı şansınızı artıracaktır.
 • Görünüm kusursuz olur: saç temiz ve düzgün taranmış, ütülenir giysiler. Temiz adam sempati ve iletişim, her zaman bu hatırlamak devam etmek arzusu uyandırıyor.
 • Gülen neredeyse herkes kazanmak için yardımcı olur. Eğer röportaj geçmek varsa, daha sık gülümsüyorum.
 • Bir işi almanın bir dua bulun, öğrenmek ve genellikle kendi kendine konuşan deneyin.
 • tüm artılarını ve eksilerini tartı sonra, tüm seçenekleri, tohum sayısını gözden geçirilmesi ve ardından en uygun seçeneği belirleyin.

ek gelir kişilerin Yorumlar

Kamuoyu yoklamalarına göre, insanların çok sayıda yarı zamanlı iyilik aktivitesini, öyle ya da işten dolayı başka bir ilgili ne bulmak seçmek.

tıp eğitimini ve bir çocuk doktoru olan bir kişi, profesyonel bir masör hizmetleri sunmaktadır. o özellikle bebek ile bir yere gitmek gerekmez çünkü Genç anne, bu hizmet faydalıdır, yani bunun için talep yeterince büyüktür. Böylece, çocuk doktoru temel kazanç ek olarak, günlük 300 ila 1000 ruble gelir elde edebilirsiniz.

İnternet metin yazarlığı katılan Birçok kişi. çeşitli konularda yazma makaleler - çok yarı zamanlı işin türüne talep etti. Sadece 3-4 saat boyunca üzerinde harcama 100 $ dan onlarca ayda binlerce etmek kazanabilirsiniz. o iş için zaman harcamak gerekmez bazı Not faydaları. Buna ek olarak, herkes bu tarz bir çalışma için ayıracak zaman ve ne kadar süre tanımlar. doğum izninde anneler için özellikle kullanışlıdır. uyku bebek koyarak sonra, copywriting yapabilirsiniz.

"McDonald", pizzacılar içinde - Öğrenciler lokanta para kazanmak için seviyorum. Bir gece için, yaklaşık 1.000 ruble kazanabilir.

Sonuç olarak

cesaret şey, kazanılan hiçbir şey: Ben, seçtiğiniz zarar ne olursa olsun yol demek bir şeyi hatırlamak istiyorum. Sen kanepede yatıp para olmadan üzülüyorum ne mutsuz ve nasıl hakkında konuşmak, ancak aynı zamanda ek kazanç aramaya can.

Eğer çalışmıyor şey olsa bile, umutsuzluğa kapılmayın. Büyük Fransız İmparatoru Napolyon gibi, "savaş kazanmak değil, savaşta karışmayacağım." başarısızlık durumunda, size ikinci bir iş bulmak için yardımcı olacak bazı deneyim kazanmak. O parayla nasıl sadece size bağlıdır unutmayın. Sen, maaş maaş canlı maliyetlerini artırarak veya mali refah yeni bir adıma ayağa kalkacak. İyi şanslar ve refah!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.