GüzellikTırnakların

Tırnaklarda manikür: fikirler. Moda çivileri

Çiviler her zaman güzel ve derli topludur ve ek bir çaba harcamadan ellerine bakımlı bir görünüm verirler. Daha önce, tırnak uzatma ve süsleme çalışmaları sadece salonlarda ustalar tarafından gerçekleştirildi, artık evde gerekli tüm işlemleri yapmak için fırsatlar vardı.

Tırnakların kendi kendine düzeltilmesi

Birçok kız doğası gereği büyümek zordur, ince ve kırılgan tırnaklara sahiptirler. Bununla birlikte, tırnak tırnaklarına veya tırnaklara iyi bakımlı bir tür olacak güzel bir manikürün olması arzu edilir. Burada uzatma prosedürü kurtarmaya gelecek. Bununla birlikte, birçok insan bunu yapmaya cesaret edemez, çünkü her üç haftada bir düzeltme yapmak gerekecektir. Efendiye yürüyüşte her zaman yeterli zaman ve emek verilmez ve eserleri çizelgesi tamamen uygun olmayabilir. Umutsuzluğa kapılma.

Tırnak genişleme düzeltmesi, birincil iş becerileri ve minimum bir takım araçlar varsa, bağımsız olarak yapılabilir. Tırnaklarımda ideal bir şekle sahip olduklarında güzel bir manikür elde edilir.

Düzeltmeden hemen önce, dekoratif verniğin kaplaması çıkarılır, manikür işlenir. Sonra, aşındırıcılık 400 olan bir tırnak töreni doğal tırnağın bir bölümünü keser. Birikim jel ile gerçekleştirildiyse, malzemenin kalıntıları neredeyse tamamen kesilmelidir.

Bundan sonra modellemeye başlarlar ve bir fırça yardımıyla plakanın şeklini ayarlarken yeni parçaların küçük bölümlerini uygularlar.

Manikürde çivi için moda trendleri

Moda dünyası sürekli gelişmekte ve ilerlemektedir. Manikür bir istisna değildir. Son zamanlarda popülerlik yüksekliğinde, gölgeleme gibi böyle bir dekor var. Profesyonel dünyada, buna tümen denir. Bu nedenle, moda çivileri sadece şık ve modern görünmez, aynı zamanda evrensel görünür.

Resmin çizimleri ve elmas taşları gibi dekorasyonun yanı sıra, resimdeki Fransız manikür, ceket ve sonbahar temasını kaybetmeyin. Bu işin asıl amacı altın anlamına gelen dekorla örtbas etmek değil.

Ezilmiş çiviler üzerinde parmak izi

Tırnaklardaki manikür doğal ve şık görünmelidir. Oluşma sırasında küçük kusurlara izin verilirse doğru seçilmiş manikürün gizlenmesi mümkündür. Bunların arasında atfedilebilir ve hepsi var. İdeal bir birikim için de mükemmel olmasına rağmen.

Bu türden bir manikür yaparken, öncelikle bir degrade yapmak için planlanmış olanların en hafif gölgesindeki lake, plakaya uygulanır. Daha sonra, bir sünger veya geleneksel bir süngerden küçük bir parça kullanarak, birkaç vernik renkleri şeritler halinde uygulanır. Sınırlarda bulanıklık oluşması için renkler biraz karışıktır ve açık kontur yoktur ve sünger çiviye bastırılır. Bundan sonra, pamuk çubuk kullanarak cilde aşırı miktarda cila çıkarılır. Bütün bunlar şeffaf bir koruyucu tabaka ile yukarıdan örtülüdür.

Ellerin cildi yeterince iyi bakımlı değilse, gelişmiş çivilerdeki manikür istenilen etkiyi sağlayamaz. Bu her zaman hatırlanmalıdır.

Fransız tarzında tasarım

Fransız manikür çivi üzerindeki konumunu bırakmaz ve yakın gelecekte bunları kabul etmeyecektir. Buna ek olarak, önemli ölçüde çeşitlenmiş ve daha modern hale gelmiştir. Şimdi, klasik beyaz ceketin yanı sıra , siyah, renkli ve hatta parlak görebilirsiniz. Her şey yalnızca zevkinize ve hayal gücünüze bağlıdır, çünkü bu seçeneklerin her biri eşit derecede alakalıdır.

Fransız manikürünün geleneksel icrasına ilaveten çivilerde çeşitli dekor seçenekleri de kullanabilirsiniz. Moda çivileri artık doğallık için çalışıyor, bu nedenle süslemeler ve aplike ile aşırıya kaçmamak önemlidir. Onların asıl amacı güzelliği vurgulamaktır.

Sonbahar manikür teması

Ezilmiş tırnakların sonbahar manikürlerinin yaprak çizimleri şeklinde olması gerekmez. Önemli olan, doğru rengi seçmektir. Sonbahar için parlak ve doymuş tonları kullanmak doğal olacaktır.

Doğru gölge seçimi için ilham, doğadaki sonbahar renk paletine yardımcı olacaktır: soğuk su, gri gökyüzü, kırmızı yapraklar. Bordo-kırmızı renk kullanmak yılın bu saatinde de çok önemlidir. Bu performanstaki manikür sadece muhteşem görünüyor.

Ezilmiş çiviler üzerinde ay manikürü

Ay manikürü, Fransız gibi popülerliğini yitirmez ve işgal edilmiş pozisyonlardan çekilme adımını atmaz. Aynı zamanda değişiklikler ve değişikliklerden geçiyor ancak taban değişmeden kaldı. Artık çok beklenmedik ve orijinal olan Fransız ve manikür kombinasyonunu bile karşılaşabilirsiniz.

Kısa çivilerde ay manikürü çok etkili gözükmüyorsa, çünkü zaten kısa plakayı görsel olarak kısaltır, daha sonra etki mükemmel olur. Önemli olan, doğru renk kombinasyonunu seçmek ve kontrastları başarıyla oynatmaktır.

Tırnak ekleri için orijinal fikirler

Gelişmiş çivilerdeki manikür tasarımı, kişiliğini ifade etmeye, belirli erdemleri vurgulamaya ve küçük kusurları gizlemeye yardımcı olan bir çok fikir demektir. Manikür bu imgenin ayrılmaz bir parçası haline gelir. En azından dikkat çekiyor.

Şimdi moda kısa çivileri içerse de, birçok kadın gelenek ve alışkanlıkları değiştirmemeyi ve yeni yetiştirilen çivileri tercih etmeyi tercih ediyor. Bu sadece daha kadınsı değil, aynı zamanda daha fazla tasarım seçeneği seçme fırsatı da sunuyor. Klasik yanı sıra, orijinal şık icrada yapılan karmaşık duvar resimleri de uygun olacaktır. Konular çok farklı olabilir, hepsi de kadınların beğenilerine ve tercihlerine bağlı.

Bir tasarım seçerken, ağırlıklı olarak ziyaret edeceğiniz anı hesaba katmalısınız. Ofiste veya bir devlet kurumunda çalışmak için, arayan ve manikür çığlık atmayın, daha rahat ve monoton bir tercih seçmelisiniz. Bu durumda da, çok fazla süsleme kullanmanıza gerek yok. Bu kural aynı zamanda liderlik pozisyonundaki kadınlar tarafından da izlenmelidir. Onların temel kuralları alçakgönüllülük, stil ve tat hissi.

Ayrıca manikür az ya da çok kıyafet tarzıyla birleştirilmelidir. Bu önemsiz bir rol oynamaktadır. Sıkı iş elbiselerini tercih ederseniz, o zaman kimyasal parlak renklerle abartılı bir manikür yapmak zorunda değilsiniz, bu çok saçma görünebilir. Aynı zamanda, bir spor kıyafeti altında, çok sayıda yapay elmas veya benzeri dekoratif süslemelerle süslenmiş, klasik zarif bir manikür seçmek garip olacak.

Bir tasarım seçerken sınırlamalar

Bir tırnak tasarımı oluştururken, hiçbir şeyin çok fazla olmaması gerektiğini hatırlamanız gerekir; her şeyi ölçmek zorundasınızdır. Aksine oynamak isterseniz, renklerin uyumluluğunu unutmayın ve bir degrade seçerseniz doğrudan ters renkleri almanız gerekmez.

Ayrıca, bir çivi tasarımı seçerken yaş faktörünü de hesaba katmanız gerekir. Sonuçta, gençlerindeki bayanlar genç bir manikür uymuyor. Tabii ki, kendilerini prenseslerin imajıyla ya da böyle bir şeyle karmaşık bir desen haline getirebilirler, ancak komik değillerse bile, tamamen dayanılmaz görünürler. Aynı, vernik tonunun seçimi için de geçerlidir. Genç kızlar hemen hemen her deney yapabilir, ancak bazı renkler uygunsuz hale geliyor. Dahası, elle yaşa özgü özelliklerini bir şekilde verebilirler ve dezavantajlı olarak cilt kusurlarını vurgularlar. Bunu ihmal etmeyin, o zaman ellerinizde sağlam ve bakımlı bir görünüm olacak ve gerçek arama kartınız olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.