GüzellikTırnakların

Aksesuarlar manikür: açıklaması

Birçok kız yalnız ellerin tırnakların özen, bu nedenle kitleri satın almak için deneyin. Ancak, herkes bu tür kitler halinde olmalı ve belirli manikür ekipmanları için tasarlanmıştır bilir. en bu konuda bakalım.

Onların çivi bakımı içinde biraz daha deneyime sahip Kızlar, şirketin setlerinin "Singer" dikkat etmek önerilir. Manikür ekipman bu şirket iyi kalitede. Kitler ayrıca tüm gerekli öğeleri içerir.

makas

Kural olarak, kitleri iki grupları bulunur kesici: araçları ve sivil kesim.

ilk tip ile başlayalım. kesim tarafından knipsery, makas, tırnak makası ve benzeri araçlardır.

En temel özellikleri; plan makas vardır, çeşitli üretir:

- Çivi uzunluğunu düzeltmek için. kesik veya çivi kesmek için gerekirse kullanılır. iki şekilde makas böyle bir çift yaptı: ipuçları viraj veya düz, kalınlaşmış kenarlı.
- (tırnağın başlangıcından önce olduğu cilt) kütikül kaldırın. Bu makas ince ve eğik kanatlı ile donatılmıştır. Bu kütikül dik parçaları, yumuşak ve düzgün çıkarılması için gereklidir.
- Bebek. Güvenlik nedeniyle, yuvarlak uçlara sahip yapılır. makas Böyle bir çifti kullanışlı değil sadece çocuklar için tırnaklarını kesmek değil, aynı zamanda çapakları kaldırın.

Cımbız ve pense

Bilinen aksesuarlar manikür nelerdir? herhangi koleksiyonunda Aşağıdaki öğeler tel kesiciler ve pense olmak için vardır.

Clippers çivi kırpmak için kullanılır. Farklı büyüklükte kesicilerin ve bıçakların farklı eğim açılarıyla çok sayıda vardır. Bu nedenle, bu araç tırnak kalınlığına bağlı olarak seçilir.

makas olamaz tırnaklarını kesmek için tasarlanmış köşe cımbız. Ayrıca çok sık işlem ağrısız tırnak makası bebeklerde kullanılır.

azgın kütikül alanlarını kaldırmak için tasarlanmış Kütikül makası.

diğer araçlar

aksesuarlar manikür nitelendiren biz kesme makinesi hakkında söyleyemeyiz. O da kesim bu kategoriye dahil edilir. Bu çivi ve tırnak etlerini kırparak için bir araç olarak hizmet vermektedir. Bir kesicide diye bir şey de vardır. Tırnak başında cildi düzeltmek için kullanılır

Tırnak dosya ve cımbız

aksesuarlar manikür Sigara kesme - Bu cımbız ve tırnak dosyaları farklıdır. Bugüne kadar bolca mevcut testereleri türleri. Tüm uzunluk, şekil, sertlik ve yapıldıkları malzemelerin farklıdır. Tırnak kalınlığı ve sertliğine bağlı olarak, bu konuda, hem de diğer manikür ekipman seçilmiş.

Cımbız da farklı gelir. Ama hepsi yüzünden ince tüyleri uzaklaştırmak için tasarlanmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.