GüzellikTırnakların

Canni - yeni nesil jel cila

Bakımlı ve güzel tırnaklar Kendisine saygısı kızın özelliğidir. Ama nasıl evde mükemmel manikür oluşturmak için? Bu profesyonel yardım edecek jel tırnak Shellac Canni. Onun özellikleri ve uygulama yöntemleri, bu makaleden öğrenecektir.

Jel cilası Canni - uygun fiyata yüksek kalite

Sadece yüksek kaliteli vernik dekore kalmayacak etkili ve uzun ömürlü manikür oluşturmasına izin değil, aynı zamanda çivi güçlendirir. Canni şirket uyarınca ürünlerini üretmektedir erişilebilirlik ilkesi her bütçeye ve güvenlik malzemeleri için. Bu markaya kaynaklanmaktadır ve tüketiciler arasında daha kabul ettirme.

Vernik, böylece oldukça ekonomik tüketimi ile, 7 ml şişeler üretti. doğal malzeme biriktirme işleminin uygun fırça mümkün doğru olmasını sağlar. Parlak ve doygun renkler hafta boyunca orijinal haliyle kalmak edebiliyoruz. Bu direncin renk büyük bir avantaj Canni ürünler olduğuna dikkati çekiyor.

Jel cilası - profesyonel manikür alanında yeni nesil. üretiminde kullanılan Böylece besin bileşenleri, tabakalaşma önlenmesi, tırnak yapısını güçlendirmek mümkündür. Bu nedenle, uzmanlar güçlü tırnaklara sahip olmayanlar gomalak kullanmanızı tavsiye ederiz.

paleti Canni

Jel lake özelliği geniş olan , renklerin paleti 206 tonunu numaralandırma. Bu nedenle, her kadının kendileri için tüm durumlar için mükemmel renklendirme seçebilir. Shellak yılında Renkler serisi açık bej mavi-siyaha zengin parlak vernik bulunabilir. Palet İnci Etkisi manikür moda blogcular ve ünlülerin giderek daha yaygın olan inci tonları sunar. Bir parlak neon renkler son birkaç yıldır eğilim vardır. Bu nedenle, üretici, modern moda trendleri ile ulaştırır.

Nasıl jel vernik kullanılır?

Hatta evde, Kullanımı kolay rakipleri ürünleri Canni farklıdır. yağdan arındırılmış özel bir çözüm çivi gerektirir için Jel cila uygulanmıştır. Aydınlık ve doymuş renkli bir tabakanın elde edilmesi için yeterlidir. onlar 2-3 katmanları gerektirdiği için Konvansiyonel ojeler, böyle bir etkinin iftihar edemez.

öz manikür özel gerektiğinde Ancak, gomalak kurutmak için akılda tutmak gerekir UV lambası. Bu tırnak stilistler için profesyonel ekipman dükkanlarda satın alınabilir. Hasar 2 dakika boyunca lamba kapsamında gerekli tırnak vernik tutun, ardından bitiş sabitleme uygulamak. Manikür mümkün olduğunca uzun süre bozulmadan kalmıştır için son kat için gereklidir.

Sadece profesyoneller remuverom diyoruz var bir araç gerektirir oje kaldırın. Olağan esaslı sıvı aseton tamamen jel bazı kaldırmak mümkün değildir. Bileşiminde tüm vernikler zamanki tamamen farklı olduğu için.

Canni (jel cila): Gerçek alıcılar gözden

herhangi fonların kalitesini yargılamak için tüketicilerin yorumların yalnızca olabilir. Aynı Canni şirketin ürünler için geçerlidir.

Jel cilası dünya çapında kızlar arasında çok popüler. Ancak, her üretici uygun fiyata satar. gomalak Canni bir ayırt edici özelliği, yüksek kalite ile birlikte düşük bir maliyeti vardır. alıcılara göre, satın almak için jel cila satıcı işaretlerini bağlı olarak, 150 ila 250 rubleye aralığında olabilir. Buna ek olarak, on ya da daha fazla farklı tonları satın alarak büyük indirimler sunuyoruz.

Düzenli jel lak kullanılması kızlar da onun metanetini not edin. doğru uygulandığı zaman, o Affairs gündelik işleri yerine bile, cips ve çatlaklar oluşturan olmadan iki hafta çivi yetişmek için yeteneğidir. Gomalak bu özellik, ana avantajı olduğunu belirtmek gerekir. Bundan başka, cila kullanımı güvenli ve zevkli hale aseton veya koku verici maddeler hiçbir koku vardır. Bir jel dokusu bile çivi tarzı alanında mesleki beceri olmadan, eşit olarak araçlarını dağıtmak için izin verir.

Oldukça demokratik fiyat olan jel cila, - - Canni ev kullanımı için yüksek kaliteli manikür ürünlerinin bir örnektir. o manikür becerileri alanında bile uzmanları tavsiye edilir nedeni budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.