SağlıkMüstahzarlar

"Anastrozol" analoglar. Fiyat, uygulama talimatları, yorumlar

Meme kanseri - yılda dünya çapında milyonlarca kadının hayatlarını alan tehlikeli bir hastalıktır. Bu hastalıkla savaşmak için zor, ama mümkündür. kanser metastazı ve ilacın daha da geliştirilmesi çoğalmasını önlemek pek çok "Anastrozole" yardımcı olur. O gerçekten kadınlar uzun ve mutlu bir yaşam için yaşayabileceği hangi nedeniyle malignite artışı, vermez. insanların yaşamlarını uzatırken demektir - Bugün bu ilacı, bu yan etkileri vardır, hem de değerlendirir neyi analoglar "Anastrozol" kullanmayı öğrenmek. Buna ek olarak, hasta ve doktor bu konuda söylenecek öğrenmek.

Bazı durumlarda, ilaç verilir?

"Anastrozol" - haplar, doktor "meme kanseri" tanısı almış hastalarını, reçete. Bu hastalığın tedavisi için bu ilaç kullanılmalıdır. Tabletler sonrası Menopoza kullanılmaktadır.

yapı

Aşağıda açıklanan kullanım için ilaç "Anastrozol" kitabı, aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır:

  1. Anastrozol - Aktif madde, 1 mg.
  2. Yardımcı Bileşenler: laktoz monohidrat, povidon K30, sodyum tip A, karboksimetil nişasta, magnezyum stearat. Tabletler kabuk, parçalardan oluşmaktadır: E464 hipromelloz, 400 ve 6000, Macrogol titanyum dioksit E171.

salma Formu

Hazırlık, haplar kaplanabilir membran kabuk gerçekleştirilmektedir. Tabletler 7 ya da 10 adet her blister yerleştirilir. Bir paket 1, 3, 4 ya da 5 blister olabilir.

dozaj

Her zaman bu ilaç paketinde olmalıdır İlaç "Anastrozol" komutu, günde ağızdan, 1 mg 1 kez, günde örneğin 1 tablet alın. Tedavi süresi hastalığı ve şeklinin ağırlığına bağlıdır. Göreve araçlar sadece onkolog muamele edilmesini içerir. önerilen tedavi süresi - 5 yıl. Bu süre içinde hastalığın ilerleyişi gözle görülür olacaksa bu ilacı aldıktan durdurulmalıdır iken.

yan etkiler

Kullanım kadın vücudunda böyle istenmeyen etkilere neden olabilir sonra Tıp "Anastrozol":

- Sinir sistemi ve duyu organlarının Gönderen: sersemlik, depresyon, anksiyete, baş ağrısı, parestezi.

- Kardiyo-vasküler sistem ve kan: tromboz, anemi, yüksek tansiyon.

- gastrointestinal sistem parçası üzerinde: bulantı, kusma, iştah kaybı, ağız kuruluğu, kabızlık ya da tam tersine, ishal.

- Alerjik reaksiyonlar: kaşıntı, gövde, Stevens-Johnson sendromu döküntü.

- Diğerleri: vajinal kuruluk, sıcak basması, göğüs ağrısı, sırt, terleme, saç dökülmesi, bronşit, faranjit, artan vücut ağırlığı.

Aktif maddenin Benzer hazırlıkları

Tıpta, makalenin konusu, benzerleri vardır. aşağıdaki gibi "Anastrozol" ikame edilebilir ilaç arasında şunlar vardır: "Anastrozol-Teva", "Anastrozol-Kabi", "Vero anastrozol," "Egistrazol", "Mammozol", "Anabrez", "Aksastrol '' Arimidex ' . Bu ilaçlar, bir toz da tabletler şeklinde gerçekleştirilen ve edilmektedir. Bu benzerler "Anastrozol" - ağır hastalığı için belirtilen bir ilaçtır - bunların bileşimi aynı etkin madde var ve anastrozol olduğunu. eczane değil doğru araçları ise nedenle, diğeri tarafından değiştirilebilir. Ancak, daha önce yedek hazırlıkları hakkında kendi onkolog danışmalıdır.

etkisi hakkında Bu ilaçlar

bileşim içinde değişebilir - genellikle tedavinin olumlu etkileri getiren bir ilaç - "Anastrozol" analoglarını tanımlar. Örneğin, bu tablet "Letrozol", içerisindeki aktif bileşenin kendisi letrozol, 2.5 mg hareket eder. Bu tamamen farklı bir elementtir, ama ürünün kendisi Maddede belirtilen bir ilaç ile aynı durumlarda tasarlanmıştır. Yani sonunda neyi daha iyidir: tabletlerin Letrozol 'veya' Anastrozol "? Hangisi daha kötü bir, imkansız, söylenecek çok Aslında, ilaçların etki benzer. arasındaki tek fark, - dozaj. Eğer aracı alırsak Anastrozol "sadece 1 mg gerekmez "letrozol', o zaman, ilaç söz konusu olduğunda, 2.5 mg gerek." Bununla birlikte, sonunda etki aynıdır.

popüler analog ilaç 'Arımıdex'

"Anastrozol" - tek reçete ile eczanelerden tabletler, salım - bilinen diğer ilaç ile ikame edilmiş olabilir. Ve bunun adı - 'Arımıdex'. Bu preparasyon, aynı zamanda meme bezi habis neoplazmlar endikedir. aynı zamanda, günde bir kez 1 tablet (1 mg) eklenmiş kabul etmiştir. tabletlerin Arimidex 'maliyeti 28 hap bulunan 1 paket, ortalama 4000 ruble arasında değişir. Karşılaştırma için, "Anastrozol" Rus üretim araçlarının yaklaşık 2000 ruble maliyeti. Ve bu 28 tablet içeren 1 paket için de. Görüldüğü üzere, ilaç 'Arımıdex' 2 kat daha pahalı olan meslektaşı aşıyor. Nedenle ilacı "Anastrozol" satın almak ucuz olacak. Bununla birlikte, çoğu zaman kısa sürede o eczaneler göründüğü gibi sökülmüş olur. öyle değil durumda nedenle, değiştirme satın alabilirsiniz.

maliyet tabletleri

birçok faktöre değil ucuz bir ilaç bağlıdır çünkü kimin fiyat İlaç "Anastrozol" sabit değildir. Evet, kimse tesis mevcut olacağını söyledi. Oysa ilaç ishal veya ateşli değil başa çıkmak için yardımcı olur ve göğüs kanseri olan. Bu nedenle, ilacın maliyeti yüksektir. Bu ilaç fiyat tarafindan eczane yeri ve boşluklardan paketinde tablet sayısına bağlıdır. Yani, ilacın ortalama 20 tablet maliyeti 1300 ruble aralığında olacaktır. 30 hapları, o zaman, tabii ki, ilaç "Anastrozol", fiyatı, tesadüfen, yaklaşık 2.700 ruble mal olacak, benzer ilaçların daha düşüktür. Bu hapları Hint üretimini satın alırsanız, o zaman fiyat 30 tablet başına en fazla 8000 ruble olacak. 3000 ruble içinde - satın alma hapları Rus üretici JSC "R-Pharm", daha sonra maliyeti yüksek belirtilen hangi tür olacaksa.

Hastalardan Olumlu geribildirim

Internet üzerinde İlaç "Anastrozol" yorumu birkaç vardır. Belki de insanlar başkaları onların sorunlarını paylaşmak istemiyoruz. Ancak, (en azından numarası ve küçük) sahip olan tepkiler, mümkün bu ilaçla durum analizini yapmak. "Anastrozol" Tabletler hastaların övgü hazırlanır. Gerçekten de, kadınlarda ilacın alımı başlamasından sonra açıkça meme tümörlerinin büyümesini, hem de oluşturulması ve büyümeye metastazı vermez bir araç yavaşlıyor. Ayrıca, daha adil seks sonra ücret alınmaması, bu ilaç esasen fayda hazır olduklarını söylüyorlar.

Hastalardan Negatif geri besleme

Ne yazık ki, ilaç "Anastrozol" olumsuz yorumlar vardır. İnsanlar ilacın etkinliği rağmen söylemek, henüz birçok yan etkileri vardır. Şiddetli baş ağrısı, ruh hali, sorunları, saç dökülmesi, alerji, kilo artışı ve daha kusma, bir sandalye ile vardı: Örneğin, bazı kadınlar bu hapları aldıktan sonra sağlık durumlarına bozulduğunu fark. Bu tümü olmasa da aslında böyledir. Ve nedeni basittir. İlaç Hint ya da İsrail kökenli haline O kadınların herhangi bir yan etkisi yok, ama Rus hazırlık "Anastrozol" gerçekten sorunları getirebilir.

Ayrıca, birçok kişi bu ilaç eczanelerde sıklıkla olmadığı gerçeğini sevmiyorum, o ulaşamayacağı alır. Analoglar "Anastrozol" - Tabletler kadınlar, kanserle mücadele bu alanda daha hazır yardımcı olur. insanlar bazen doğru araç göründüğünde an olarak bekleme, diğer ilaçlar satın nedeni budur. Bunlar genellikle tablet ilaç, yazının konusuna adına benzer alır. Bu ilaçlar "Anastrozol-Teva", neredeyse aynı bileşime sahiptir. Kanser - bir gecikme gerektirmeyen bir hastalıktır. Bu nedenle, bir başkası tarafından ilacın yedek - oldukça normaldir.

görüşler onkologlar

Doktorlar bu ilaca olumlu bir tutum var. Onlara göre, bir ilaç memede, maligne tümörlerin tedavisinde, sadece hafif sürümü için belirtilmesi. Bu nedenle, uzmanlar sıklıkla ciddi sağlık sorunları var bu yüzden adil seks yaşlılık veya menopoz sonrası kadınlarda, bunu reçete. Böyle kişiler çok ağır ilaçlar reçete edilmemelidir beri optimum ilaç, tümörlerin gelişimini, bir "Anastrozol" askıya almak mümkün olduğu. Bu tabletler, ancak, yerli üretimi ve bir yabancı almak için gerçekten iyi değildir. Üreticinin seçimi konusunda dikkatli olun.

Sonuç

Şimdi bunu, analoglarını yan etkileri vardır gerekli ilaç "Anastrozol", ne olduğunu biliyoruz. Ayrıca yabancı üretici hem de bazen istenmeyen reaksiyonların çeşitli yol açabilecek bir iç tıp satın almak üzere daha iyi olduğu anlamına gelir belirlendi. sorusu pek çok kadın daha iyi hazırlık "Letrozol" veya "Anastrozol", cevabı verdi. Bu ilaçlar birbirlerinin yerine, yani bir satışa değilse, daha satın alabilirsiniz. Ama her durumda ilk tedavi onkolog bildirmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.