SağlıkMüstahzarlar

Cihaz 'Vitaphone': kullanım talimatları

Tıbbi cihaz "Vitaphon" bir yaymalar teknikte belirtir ve vücut dokuları üzerinde microvibration etki eden çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanım sırasında, cihaz önemli bir terapötik etki sağlar ağrılı alana, lenf ve kan akışını arttırır. Nedeniyle iletişim maruz kalma cihazı bu işlem, hastanın katılımı olmadan, otomatik olarak gerçekleştirilir, burada sürekli olarak, frekans değişen microvibration dokuları uyarır.

"Vitaphone" Kullanım ve öneriler için talimatlar

Cihaz ev kullanımı için tasarlanmıştır ve ayrıca sağlık kurumları ve önleyici tipi ve tıbbi kurumlarda kullanılmaktadır. enstrümanın kullanım kolaylığı sayesinde yaşlılar için bile kullanmak mümkün kılar. Telefon istenen mikro titreşim modunu seçmek için izin birçok hazır vardır.

"Vitaphone" Kullanım ve operasyon için talimatlar

Cihaz Geliştiriciler cihazı, kan akışı ve lenf üzerindeki etkileri üreten sadece bu garanti etmektedir, fakat, aynı zamanda, sapın nüfuz etme ve kan bağışıklık hücrelerini sağlamaktadır iskelet sisteminde rejenerasyon işlemi uyarır. Geleneksel tedavi, ilaç, fakat daha düşük bir maliyetle elde sonuç ile karşılaştırıldı birçok yaymalar etkisi.

Cihazın çalışma prensibi kılcal ilgili titreşim-akustik etkileri dayanır. cihazı bağlanarak Artan kan akışı, ses, belirli frekanslarda hidrodinamik direnç damarlarının azalmanın bir sonucu olarak ortaya çıkar. Nedeniyle kan damarları ve kılcal farklı bir çapa sahip olması, sıklıkla direnç olan farklı olan ve tedavi etkisi ve cihazın çalışma frekansının değiştirilmesi oluşur.

cihaza bağlı, "Vitaphone" talimatı terapötik etkisi, vücut sorunlu alan ve işlemden çok süresi ses frekanslarının etkinin kapasitesi ile belirlenir bilgileri içerir. Terapötik bölge yaklaşık yedi santimetre ve büyük arterler tedavi alanına maruz kaldığında santimetre başka bir çift tarafından artırılabilir. Bu nedenle, özellikle dikkat ederek makineyi yüklemelisiniz.

"Vitaphone" Kullanım ve göstergeler için talimatlar

Cihaz önerilen okuma geniş bir yelpazesine sahiptir, ve en iyi ilaç tedavisine tamamlayıcı olarak kullanılır. işlenmiş adenom, artrit ve artroz türleri, damar distoni, çıkıkları ve burkulma yardımıyla. viral enfeksiyonların, bademcik iltihabı, burun iltihabı, bademcik iltihabı, sinüzit tedavisi için vazgeçilmez Cihaz; o da soğuk algınlığı önlenmesi için kullanılır. Üretilen frekanslar omurilik yaralanmaları, soğuk çarpması, kırıklar, yanıklar ile organ ve Tacna üzerinde yararlı etkileri vardır. Bu cihaz tedavi etmek "Vitaphone" verir patolojilerin tam listesi değildir.

Kullanım talimatları ve kontrendikasyonlar bir listesini içerir. Bu tromboflebit gelişme alanlarında cihazı kullanmak için tavsiye edilmez, maligniteler ateroskleroz, hem de yüksek sıcaklıkta, akut bulaşıcı hastalıklar ifade. fetüsten 10 cm mesafeden hamile kadınların vücudunda cihazı kurmayın.

İyi etki cihaz verir "Vitaphone-ah." Cihaz izin böyle bir tedavi ile bağlantılı olarak kullanımı Kılavuz refleksi ve lazer terapisi gibi anlamına gelir.

Cihazı kullanırken genellikle titreşim ve hoş bir sıcaklık dışında herhangi bir duygu olarak görünmüyor. Nadir durumlarda, zayıf karıncalanma ile temas hızla kayboluyor çalışma alanı, sinir merkezinde meydana gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.