HobiDikiş

El yapımı takı - İyi Hediye

Ben şahsen yapılan takı olan bir avantajı üzerinde satın içinde - onlar eşsiz bir çeşittir. Bunlar yazarın emek ve partikül ruh yatırım manufacturing. Bu ürünler giderek daha popüler hale gelmektedir. El dekorasyon Yaptığı basit, sadece azim, sabır ve yaratma arzusunu olması gerekir.

Hangi ürünler kendiniz yapılabilir?

hemen her dekorasyon kendi elleri mümkün kılmak için. bilezikler ve yüzükler ve kolye ve şık kolye ve küpe ve Ve kumaş çiçekler, ve özel bir jant ve güzel bir saç tokası ve şık giyinme. Örneğin, bir halka yapmak, biraz zamana ihtiyacı vardır. Rhinestones, tüyler, boncuklar, çiçek dikmek, tabanını ve sadece obtyanite kumaş, deri veya kadife atın. Yaratıcı hayal gücü. Ve daha özgün takı yapmak, bu tür benzeri boncuk işi, makrame, polimer kil modelleme ve farklı teknikler, ana gerekecek. tüm el yapımı süslemeler herhangi materyaller şemaları kullanılarak oluşturulur. Bazen hayal göstermek ve bu fikri gerçeğe dönüşmesini sağlamak için yeterli olduğunu. Örneğin, payetler, taşlar, boncuklar veya yapay çiçekler ile sıkılmış bir bluz dekore edebilirsiniz. Bu şekilde, kendi çantası, kot pantolon, bir ceket, bir etek dekore edebilirsiniz. Eski olayında yeni bir hayat verin ve realiteye fantezilerini gerçekleştirmek. Daha sonra, size ana sınıfları düşünün. Ürünler saten kurdeleler kullanılarak imal edilecek.

Bant ana sınıflarından elleriyle Süsler

İnce Bileziği Yapımı

Gerekli Malzemeler:

- Bant;

- zamkı;

- kalem;

- taneleri (10 mm çapında);

- iğne.

montaj

Öncelikle bilezik için ihtiyaç boncuk sayısını hesaplamak etmektir. Biz boncuk çapına bölünmesiyle bilek uzunluğu olması gerektiği belirtilir. Yani, işini yap. kenarından bir şerit alın ve 20 santimetre geri adım. Bir kalem işaretini koyun. Biz sonunda gereken bir "kuyruk", kalır. boncuklar arasındaki döngüler çok yanlış taraftan eşit mesafelerde önceden ayarlanmış alan işareti, aynıydı. Örneğimizde, bu mesafe 15 mm'dir. Yani, biz ödenen tüm etiketler, o bileziği montaj başlama zamanı. Biz ön taraftan başlar. Elastik çekimi boncuklar ve bant döngünün durumu ile iğne. eşit mesafeye iğne "yürüme" unutmayın. Biz devam ediyoruz. Yine, bir ilmek ve boncuk çekimi olun. böylece boncuk ve - döngü: aşağıdaki sıralamaya göre bileziği takma. dekorasyonu istenilen uzunluğa ulaştığında, montaj geçin. Bir bilezik boyutuyla yaklaştı, sonra sakız ve "kuyruk" kurdele yay uçlarını bağlamak. hazır Bilezik. Aynı şekilde, takı ve çocukların ellerini yapabilirsiniz.

saç tokaları yapma

Gerekli Malzemeler:

- saten şerit;

- iplik ipi ;

- organzeler şerit;

- düğmesi;

- Silikon kayış;

- Çakmak;

- Normal iğne;

- İğne çingene ;

- taban (saç tokası);

- bir çift makas;

- yapıştırıcı;

- tutkal tabancası;

- cımbız.

montaj

(5 cm genişliğinde) makas ve 6 santimetre üç bölümden ile kesildiği kesme saten bandı alın. Biz üç oval boyutu eşit değildir yaptığımız aynı dikdörtgenler, almalısınız. olup dağınık ürünler için, bunların kenarları hafif alev opal. Daha sonra cımbız ve her oval ve alev yaprakları almak için, onları deforme alır. Sonra yüksekten alçağa rakamları ile eklemeniz gerekir. ertelenmeleri belirleyin. Bant Organze 3 santimetre genişliğinde ve 15 santimetre ve opal kenarın uzunluğu al. İğneyi alın ve bir teyelleme iplik yapmak. dize çekin ve "akordeon" bandı birleştirin. konuyu bu pozisyonu sabitleyin. oval dikin ve organza üst parça empoze ve düğmeyi uygulayın. Silikon kayış çingene içine iğne boyunca geçirilir ve bir araya dikilmiş. Al tutkal tabancası ve temelini ve elde edilen çiçek katıl. hazır saç tokası.

Kendi elleri süsler oluşturun ve onlara diğerlerini şaşırtmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.