KariyerÖzet

Hangi sorular görüşme sırasında işveren sormak ve ne değildir nasıl? Önemli bilmek nedir?

Bir iş arayışı içinde veya hakimleri değiştirmeye karar, bu potansiyel bir işveren ile bir toplantı için özenle hazırlamak için gerekli önceden olduğunu.

Bu unutulmamalıdır ki sorular görüşme sırasında işveren tarafından sorulan şeyin tamamen habersiz belirli bir pozisyon için başvuran kişilerin çoğunluğu.

Her şeyden önce sen mevcut işler ilgilenen müstakbel patron göstermek gerekir ve onunla bir toplantıda "susma" adlı şirkette çalışmak, bu yüzden yapmak istiyorum ve ona uygun bir kaç tane soru sormak daha iyidir. Baş kendini "doğru yönde" sizi itecek - Ama alakalı bir şey sormak için bir girişim onların girus zorlanma yok. Ancak, onun cevapları tepkiniz, o yetkinlik ve deneyim seviyenizi değerlendirecektir.

Yani, hangi soruları görüşme sırasında işveren sormak için ama kaçınılmalıdır ne?

a) Belki şirket meşgul iş ne hattı sormak? Bunu yapmak için daha iyi değil. Eğer işverenle bir toplantıya gitmeden önce, aşina olmalıdır reklam broşür ve diğer malzemeler. Bu soru alakasız olacak.

b) Sonuçta, görüşme sırasında işveren hangi soruları sormak? Bir apaçıktır. Bu ücret. Eğer onaylı ofiste olup olmadığı emin değilseniz Ancak, ilk görüşmede uygunsuz önemli mahiyette ikramiye, prim ve diğer ek teşvikler konusunda ilgilenmek. Eğer bir çalışan olarak seçerseniz, durumunda şirkete getireceğini faydaları ne hakkında sorarsanız doğru olacaktır.

c) Nasıl sorular henüz görüşme sırasında işveren tarafından istenir? Bu liste, tabii ki, içerir: "Şirketinizin diğer boş mu?" Bir şekilde görüşme sırasında çıkıyor, bu yüzden soru hala açıksa size adaylığının değil açıkça ortaya koyuyoruz zaman, davayı olmak ona sormak başlangıçta iddia ettiği için pozisyon için.

d) kariyerleri hakkında ve prematüre olarak, post çıkaracağım hakkında sor: Senin kanıtlamak öncelikle konuyu zorlamak için gerek yoktur - bir çalışan olarak şirket için değerli bir varlık. Işin takvimi ve hafta sonu kullanılabilirliği hakkında sormak iyidir.

Sorular işveren güvenen sesi olmalıdır sormak, ancak yumuşak ve doğru bir şekilde için.

d) işe almak ne zaman ve iki hafta sonra hemen işe başlamak mümkün olup olmadığını sor. Bu, tabii ki, zaman alır - Çoğu zaman başka şirkette çalışmaya başlamadan önce bir kişinin, eski yerinde olayını çözüme gereklidir. Kural olarak, bu yeni başkanı yeni çalışan doğru gider. Bu soru oldukça mantıklı.

deneyimsiz ve ihmalkar çalışanları tarafından işverene Ana konular tahmin etmek kolaydır. Genellikle, onlar "Ne zaman artış yürütecektir" ve "orada bir duman için bir mola mı?" Işçi sadece onlar hakkında olduğu fikrini şefi getirmek ve dava hakkında doğrudan düşünebiliriz para hakkında konuşmak, ilgilenen, geçen sırayla düşünecektir. Eh, iyi bilinmektedir sigaranın tehlikeleri ve çalışanın en alışkanlığının gerçeği hakkında patrondan olumsuz bir tepkiye neden olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.