SağlıkMedikal turizm

Sağlık merkezi: 2 kliniği Smolensk

2 Smolensk kliniği 1992 yılında açıldı. Poliklinik birçok sanayi tesisleri bulunmaktadır şehrin bir bölümünde yer almaktadır. Bu nedenle klinik ziyaretçiler - Kiselyovka, Novosel yanı sıra su alımı Babegorskogo yakın köylerde yaşayan insanlar. Bir bağlı kişilerin toplam sayısı tıp merkezine, yaklaşık 65 bin civarındadır. tıbbi bakım kesintisiz hizmet seviyesi hükmün yılda önemli ölçüde artmıştır. Günümüzde klinik şehirde ilk yerlerden biridir. Bu doktor bağlı, her biri 31 bölümü, karşılık vermektedir. Tesis uzmanları tıp 22 farklı dalları açıktır. Ayrıca klinik üniversite ve üniversite öğrencileri için bir başlangıç noktasıdır. kliniği 2'dir Adres: Smolensk Caddesi Üreticileri, ayaktan bir parçası olan ikinci alan, 15. konum - Str. Lomonosov, ev 2/72.

Hangi hizmetleri kliniği 2 numaralı?

Smolensk kentinde 2 poliklinik sağlanması için önemli bir merkezdir tıbbi bakım. kliniğin Hastalar tedavi ve cerrahi hem çeşitli uzmanlardan da yardım için fırsat var. Tesis ayrıca bir günü hastane ve departmanı vardır Fonksiyonel test. Klinikte 2 çalışan Dar uzmanları, aşağıdaki alanlarda uzman yardımı sağlar:

  1. Terapötik profili - kardiyoloji, endokrinoloji, romatoloji, nöroloji.
  2. Cerrahi yönü - üroloji, kulak burun boğaz, oftalmoloji.
  3. Obstetrik hizmet.
  4. Bulaşıcı hastalıklar.
  5. Enstrümantal patolojik durumların teşhisi - endoskopi, radyografi, ultrasonografi.
  6. Laboratuvar çalışmaları.
  7. Fizyoterapi ve refleksoloji.

Smolensk 2 Kliniği: tanı yöntemleri listesi

Klinik laboratuvar işletim tıbbi kurum olan birçok çalışmalar barındırır. Tüm dallar poliklinik hizmet vermektedir. genel laboratuar, sitolojik, immünolojik, test malzemesinin mikroskopi ve biyokimya hematolojik kan testleri,. Buna ek olarak, klinik Smolensk 2 dolapları enstrümantal teşhis ile donatılmıştır. Onların hizmetlerdir - bu endoskopi (EGD, kolonoskopi ve rektoskopi), röntgen, tüm organ ve sistemleri, kan basıncı ve EKG, vb ayakta izleme ultrason ...

Çocuk Kliniği 2 Smolensk'i №

Genç hastalar için poliklinik kentsel çocuk hastanesi ayrılmaz bir parçasıdır. Bu gelişmiş sanayi ile bir bölgede yer, bu yüzden ona bağlı olan çocukların sayısı, büyük bir. 15 pediatrik siteleri emniyete sonra Smolensk, Sokolov Sokak 5. - Adres Çocuk Kliniği 2 olması dikkat çekmektedir. Tıbbi bakım kliniğinde hem de evde sağlanmaktadır. Hemen hemen tüm Dispanser koşmak dar uzmanları cerrahi ve terapötik profilleri, davranış laboratuvarı ve enstrümental teşhis. Buna ek olarak, fizyoterapi ve masaj klinikte oda bulunmaktadır.

tıbbi tesisin Yorumlar

2 Çocuk Kliniği Smolensk 12 saat çok genç hastaların ebeveynleri tarafından takdir edilen bir gün (8,00-20,00) işletmektedir. rahat ve rahat bir atmosfer olmadığı için ambulans hakkında olumlu geribildirim, hatta çocukların kendilerinden duyulabilir. Klinikte en önemli avantajı, evde hastane hizmetlerdir ziyaretçilere göre, yetenek çalışma gününün yanı sıra süresi, internet üzerinden sıradan deneyime sahip bir kişi kaydetmek için. tıp kurumunun başlıca görevlerinden - Her çocuğa doktorlar ve kaliteli sağlık bakımının sağlanması Dikkat.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.