Spor ve SağlıkKilo kaybı

3 gün ve 7 gün boyunca mandalina diyeti. kilo kaybı için mandalina diyet: yorumlar

Birçoğumuz ne mandalina diyet duymuş. Güneş kokulu meyveler yıl boyunca bizim pazarlarda var. Bu, herhangi bir zamanda bu yöntemi kullanmak anlamına gelir. insanların yardımıyla kilo vermek o diyet, çıkıyor, çok lezzetli olabileceğini anlıyoruz.

mandalina faydaları

Lezzetli kokulu meyve genellikle çeşitli diyetler kullanılmaktadır. Bunlar düşük kalorili, ama bizim için besinlerin bir sürü içerir. Örneğin, A, C, H, B1 konuk mandalina ağırlık vitamin. Bunlar, aynı zamanda, potasyum, demir, magnezyum, fosfor gibi hayati mineraller içerir. Bu bitkisel ürün. Bu toksinler, toksinlerin, kirletici onu elimine bir süpürge olarak vücutta işlev yapar, lif bakımından çok zengin olduğu anlamına gelir. 1 Thing başına 50 kalori - bu meyvenin tüm besin değerine sahip çok az kalori içeriyor. Bu nedenle tam güven ile biz Mandarin kilo kaybı için çok etkili bir diyet olduğunu söyleyebiliriz. vücut gerekli besinleri alır ve enerjiyle yüklü. Üstelik bu hüküm tamamen onun içinde kullanılır ve bel, kalça ve karın çevresinde yağ yataklarında gitmez.

Mandarin açlık gün

Eğer yoksa narenciye meyve alerji, o zaman kilolu ile kavga başlayabilir. kokulu meyve belirtilen bu amaçlar donanmış. Haftada bir kez bir düzenlemek için yararlıdır açlık gün. Bu teknik bağırsak temizlemek için yardımcı olur ve canlılık verir. Taze mandalina 1,5 kilogram gerekecektir. Beş resepsiyonlar meyve belirli bir miktar paylaşmak değer. Saldırı kıtlık yaşayacaksınız en kısa sürede, gün için onların ihtiyacını yiyin. İçecek can ve mümkün olduğunca gerektiği kadar. Sıvı şekersiz içilebilir su veya taze demlenmiş yeşil çay kullanılması önerilir. gün böyle bir deşarj bir kilo kilolu kadar kaybedebilir. Ancak, geri birkaç gün içinde bu ağırlığın o kadar mümkündür. yöntem haftalık olarak kullanılırsa Oysa, giderek ekstra ağırlık gidecek.

3 gün boyunca mandalina diyet

Bu sadece 3 gün sürer olmasına rağmen kilo kaybetme oldukça etkili bir yöntemdir. mandalina yanında diğer meyveler (elma, portakal) o, yoğurt, süzme peynir, yumurta kullanılmaktadır. Bir gün için örnek menü:

1. Kahvaltı: şekersiz bir fincan kahve, 1 mandalina.

2. Öğle: Bir haşlanmış yumurta, 3 mandalina.

3. Akşam yemeği: mandalina portakal ile süzme peynir puding meyve salatası elma ve portakal, limon suyu serpin.

4. Atıştırmalık: Taze sıkılmış bir cam mandalina suyu.

5. yemeği: bir kap , düşük yağlı yoğurt, ve 1 mandalina.

Öğün aralarında su ve yeşil çay içebilirsiniz. Üç günlük diyet menüsü aynı olabilir. Ve diğer düşük kalorili çeşitli olabilir diyet ürünleri. kilo kaybı için mandalina diyet çok iyi. Bu yöntemi kullanarak aşırı kilo ile mücadele eden insanların Yorumlar, bu teyit edilir. Birçok haftada 2 kg kurtulmak için yönetmek için kullanabilirsiniz. onlar sindirim problemleri ortaya çıkabilir olarak burada sadece tavsiye edilmez sık kullanıyor.

7 gün boyunca mandalina diyet

Ve işte o birkaç ve haşlanmış içerir et ürünleri menüsü çeşitlendirmek zaten mümkündür. Önemli olan bunlar diyet, az yağlı olmasıdır. Bu bir kural, tavuk göğsü, yağsız sığır eti veya balık (morina, mezgit balığı, Pollack) olarak vardır. Önemli olan burada - genellikle küçük ama yemek. Çoğu beş kez yemek önerilir. Bir gün için örnek menü:

1. Kahvaltı: 1 taze mandalina, şekersiz yeşil çay 1 fincan.

2. Öğle yemeği: 1 haşlanmış yumurta, 3 küçük mandalina.

3. Öğle yemeği: haşlanmış tavuk göğsü (100-150 gr), lahana kızarmış veya fermente (300 gr), yeşil çay 1 bardak, 1 mandalina.

4. Atıştırmalık: 2 mandalina.

5. Akşam: kap yağsız yoğurt veya peynir (100 g), 2 mandalina.

Öğün aralarında, ve oldukça zayıf yeşil çay içebilirsiniz. izleyen günlerde, haşlanmış tavuk göğsü haşlanmış sığır eti veya buharlı balık ile değiştirilebilir. Bunun yerine lahana patates dışında herhangi taze veya haşlanmış sebze gönderilebilir. Bu pancar, havuç, bezelye, yeşil fasulye, brokoli, karnabahar veya olabilmektedir. Ayrıca sebze salatası veya püresi yapabilirsiniz. Bu yöntem, bir hafta içinde aşırı kilo 4 5 kilogram kaybetmek için izin verir.

Diyet çıkın

diyet kısıtlamaları sırasında vücudun yeniden inşa edildi ve yeni kurallara göre yaşamaya başladı. Doğru diyet dışında konuyu yaklaşmak nedenle çok önemlidir. Sadece eski diyet dönersem Sonuçta, büyük ölçüde sağlık zarar verebilecek. Örselenmiş metabolizması. Ekstra ağırlık dönersek - bu gerçekleşebilir en zararsız şeydir. çıktının mandalina diyet aşağıdaki kurallara uygun olmalıdır:

• şekersiz içecekler tercih bol miktarda sıvı devam;

• kademeli olarak mandalina ilaveten menüsünde diğer meyveler, tanıtmak;

• kalori keskin artırmak için değil;

• sadece daha küçük miktarlarda taze mandalina, yemeye devam edin;

• Meyve bazen taze meyve suları ile değiştirilir.

ankraj sonuç

Birçok kişi sadece kilo vermek gerekli olduğunu düşünüyorum ve bu ekstra kilo asla dönmeyecektir. Bu ifade tamamen yanlıştır. Nitekim, diyet sırasında, vücut çok stres altında. onunla baş etmek için, o yedek güç kaynakları, yani yağ rezervlerini kullanmaya başlar. Ama yakında vücut değişen koşullara uyum ve harcanan canlılık telafi etmeye çalışır. Genellikle, bu hemen diyete sonra olur. Bir kişinin kilo kaybetme Bu dönemde sürekli aç. Sebze ve meyve salataları açlık artık tatmin. Ben yağlı ve yüksek kalorili yemekler yemek istiyorum. Burada daha uyanık olmak zorunda. Hemen diyet sonra normal yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıkları dönmek mümkün değildir. Biz en azından geçici olarak yüksek kalorili yiyecek vazgeçmek için denemek gerekir. kefir yemek camını değiştirin. Ve her türlü kaslarını güçlendirmek için fiziksel egzersizlerin günlük yarım saatlik seti gerçekleştirmek emin olun.

Mandalina diyeti. fitness eğitmenleri Yorumlar

Onlar bu yöntem uzmanları hakkında ne düşündüğünü merak ediyorum O müşterilerine birçok fitness antrenörleri tavsiye edilir, çıkıyor. Birkaç ekstra kilo kurtulmak istediğinde bile popüler şarkıcı Filipp Kirkorov genellikle bu tekniği kullanır bilinmektedir. Bunun sırrı nedir? uygunluk profesyonel katılan insanlar, çoğu diyetler hızlı kilo kaybı için tasarlanmış söylüyorlar. Üstelik sıfırlama kilogram kas kitlesinde azalma kaynaklanmaktadır. Ve çok iyi değil. Bu kuralın istisnası - 7 gün boyunca mandalina diyeti. Her şeyden önce, izin bizim kasları "kurumaya" do not az yağlı protein gıdalar içerir. Buna ek olarak, mandalina - iyi bir enerji kaynağıdır. Eğer onlardan yeteri kadar yerseniz, egzersiz fazlasıyla yeterli canlılık, ekleyecektir.

yorumlar zayıflama

Ve onlar kilolu insanlar zayıflama ile mücadelenin bu yöntem hakkında söylediklerine? Bu konuda olumlu eleştiriler çoğu. İnsanlar bu kilo kaybı diyet mandalina taraf için özellikle etkili olduğunu söylüyorlar. Bununla beraber, hatta en tembel kişi bel birkaç ekstra santimetre kaybetmek. Bunlar güneş meyve yeterince şeker. Bu nedenle, stres insanların test etmez prosedürü kullanarak kilo vermek. Ve bu diyet hakkında tüm olumsuz yorumlar tüm uymuyor gerçeği düşürüldü. Sonuçta, bu meyveler çok alerjen vardır. İnsanlar demek bile, daha önce vücut ve kaşıntı üzerinde bir gıda alerjisi saldırıları, bir döküntü olmamıştır olanlar. Buna ek olarak, bu yöntem sindirim ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız tüketiciler kontrendikedir.

Sadece bir hızla kilo vermek çok etkili bir yol, ancak kokulu ve lezzetli menü değil - Biz mandalina Diyet bulundu. Bu teknik uzun süre hayatınızı enerji şarj etmek yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.