İş Fırsatları

Evden para kazanmak için en iyi 10 yasal yollar

İşsizlik sadece bu iş daha da zor oluyor bulma, her yerde büyüyor. birçok kişi evde ödemeyi tercih, ama herkes böyle bir çalışma ortamı organize nedeni budur. Eğer gerçek para içine fikrini açmak yardımcı olmak için bu makaleyi okumalısınız nedeni budur. Bunu yapmak için, çalışmanın en etkili yolu belirlemek için yeterli olacağını, dahi olmak gerekmez. en güçlü becerileri nelerdir? Eğer potansiyel müşterilere, hangi satabilirim? bu eski mobilya veya bilginiz olacak mı?

siparişinizi ve şeylerin sayısını azaltmak: gereksiz şeyler satmak

Eğer gerçekten bizim koyulmasını ve yeteneklerinizi para kazanmaya başlamadan önce, neden hayatının sırayla getirmez? Gereksiz şeyler satışı - pisliği temizlemek ve çöp yapmak, ancak bu yöntem, aynı zamanda para yapar için harika bir yoldur. Eğer evinize iş ofisi yapacağız, bu biraz ekstra gelir size evde çalışmak için planlarını gerçekleştirmek sağlayacak iyi bir başlangıç bütçesi verebilir. Eğer emir olmaz Ayrıca bu zor zamanlarda size yardımcı olabilir. Bu tüm seçenekleri göz önünde bulundurmalıdır.

Serbest yazma: Kelimelerini satmak

Birçok zaten iyi biliyoruz gerçeği ile başlamalıdır. o editörler bir yanıt hafta bekleyin, daha sonra çeşitli dergi ve gazetelerde birlikte göndermeleri ve gerekli olduğu gibi Daha önce, serbest yazı oldukça unpromising sanayi oldu. Ancak, modern dünya internete sayesinde değişti. Aynı günün ilk sırasını almak için şanslı iseniz Bugün, serbest yazar olmaya karar ve edebilirsiniz. Yazma becerilerini Doğal olarak, daha iyi ve daha bu alanda deneyime sahip, daha ciddi ve önemli emrim elde edersiniz.

Dersler: Bilginizi satmak

evden para kazanmak için başka bir yol - dersleri yürüten olduğunu kendi bilgi ve beceri satışı vardır. Eğer egzersiz gurusu ise Örneğin, evinizin en büyük ve en geniş bir odada fiziksel aktivite koruyabilirsiniz. pişirme ve sabunla veya mum üretime bahçe arasında değişen pek çok bilgi alanları, bilgi edinmek için insanlar ödemeye hazırız. Hatta yabancı dil, müzik aleti çalma teslimatı, dans, köpek, yoga alarak ve - tüm bu insanlar için ne kadar ödemek olacaktır.

Ağırlama: evinde satmak koltuklar

Eğer boş bir oda ve banyo var ve ev yabancılarla olacak umurumda değil ise, evlerini kiralayarak para kazanabilirsiniz ve bu onun bir parçasıydı. Gezginler her zaman özellikle turistler otellerde kalmak sevmiyorum gerçeği göz önünde sabah rahat bir yatak ve kahvaltı için bakacağız. Eviniz, tabii ki, çok doğal olmayan ve şık misafirperverliği odalara göre onlara daha cazip olacaktır. Ev sahipleri sıcak ve samimi bir atmosferde yolcuları bir tatil sunmak için, evinizin boş kısmı üzerine ve el kullanmadan İlk yıl değildir.

Çiftçi Pazar: Kendi ürünlerini satmak

Hiç bir çiftçi pazara oldum, çok daha cazip süpermarketler tarafından sunulan kıyasla orada meyve ve sebze nasıl görüneceğini kendileri için görebilirsiniz. Her erkek bahçecilikte benzer bir sonuç elde edebilir, ancak bu yeteneğim var ve sen meyveler, sebzeler veya otlar çok büyürse, ek gelir elde etmek için bu becerileri kullanabilirsiniz.

El ve sanat: yaratıcılığınızı satmak

Eğer güzel şeyler oluşturmak için nasıl biliyorsanız, eve çıkmadan etkileyici para kazanmak için doğru zamanda doğmuş. bağbozumu el sanatları popülaritesi artan ve bu süreci hiçbir yavaşlama belirtileri taşıyorsa. Üstelik İnternet Eğer el sanatları satabilirsiniz sitelerin doludur.

Çağrı merkezleri: zaman ve sesini satmak

Eğer iyi bir "telefon" ses, bilgileri hızlı bir şekilde organize etme yeteneğine ve evinizdeki sakin bir yer varsa, bir çağrı merkezinde çalışarak para kazanabilirsiniz. Bu neyi gösterir? Çağrı merkezleri tüm gün ve gece telefona cevap verebilir tek bir kişi yok firmalara hizmet sunuyoruz. Aramalar çağrı merkezine iletilir ve sonra evde çalışan insanlar aktarılır. Bu işçiler uzman desteği sağlamaya ve tüm müşteri soruları cevaplamak için bir bilgisayar ve gerekli yazılımı var.

Dikiş ve tamir: kendi ellerini satmak

Eğer dikebilirsiniz varsa, seçenekler geniş bir seçim var. Sadece uygun beceri varsa, sağlayabilir ne tür hizmetler düşünüyorum. Eğer bir gelinlik, ısmarlama giyim ve form dikebilirsiniz, giyim tasarımları onarabilir. Sen çanta, yatak takımları, perdeler ve yastıklar döşeme meşgul yapabilirsiniz. Ayrıca bu tür tekne ve yatlar için özel minderler olarak son derece uzmanlaşmış öğeler, dikkat çekebilir.

Kütüphane Satış: Eski kitap satmak

Birçok kişi evde olduğunu bile farkında değildir onlar kullanmayın büyük bir servet olduğunu. kitaplar satarak geçimlerini insanlar var olduğu gerçeği. Farklı insanlarda eski kitap satın ve sonra Internet bunları satmak. Neden aynı yapmıyorsun? Eğer kapı ve bir kitap satın alma olasılığı hakkında soran kapıyı gitmek istemiyorum bile, evinizdeki zaten en azından o satabilirsiniz. Onları büyük önem taşımaktadır için bazı insanlar kitap ve ev kütüphane toplamak çünkü Tabii ki, sen gerekmiyorsa.

Danışmanlık: Bilginizi satmak

Danışmanlar bir ücret karşılığında hizmetleri veya önerisi sunuyor. Örneğin, yeni bir kar amacı gütmeyen kuruluş fon için bir plan oluşturmak için yardımcı olabilir ve gelecekte sürecini kontrol etmek. Yoksa yeni bir şirket medya ilgisini yanı sıra ağ üzerindeki kullanıcıların dikkatini çekmek için yardımcı olabilir. Sen şirketin basın bültenleri yazma ve ardından uygun kanallarla dağıtabilirsiniz. Bireyler ayrıca danışman hizmetlerini kullanmak. Diğerleri bahçede bitkilerin yağış öğrenmek uzmanları ödemek ve onlara bakan devam ederken Bazı insanlar, mali alanda veya vergilendirme alanında tavsiye için danışman açın.

Tıbbi transkripsiyon: Bilgisayar beceri satmak

En üst düzeyde bir bilgisayar kullanmak ve hızlı bir şekilde yazdırabilirsiniz nasıl biliyorsanız, ayrıca tıbbi transkripsiyon yapıyor, evden çalışabilir. bu kayıtların deşifre ve sonra uygun hasta dosyalarında koyun olamayacağın birine muhtaç, onun hastalarla ilgili sesli notlar yapmak doktorlar. Ancak, çoğu doktor, belirli bir uzmanın tam maaş ödemek istemiyoruz. Bunun yerine, işin yapıldığı serbest profesyoneller için ödeme yapar, jargon hızlı baskı, fakat tıp de aynı zamanda iyi değil sadece, özellikle, para kazanmak ve bilmek büyük bir şans.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.