HobiDikiş

Güzel bir çiçek kanaviçe grafiği seçin

Yakında hiç alakalı dikiş çiçek teması daha artık daha gelir yaz. Özellikle popüler şimdi haşhaşı, menekşeler, güller ve papatyalar tadını çıkarın. Bu yazıda bazı renk düzenleri nakış dikiş göreceksiniz ve malzeme seçimi için yararlı ipuçları çok okumak.

Ne malzemeler çalışmaya ihtiyaç olacaktır

İlk olarak, nakışlarınız ne karar. Kural olarak, çapraz dikiş gibi, özel bir tuval, hangi o dikiş ele almak daha uygun olacaktır. Özellikle dikkat nakış için iplik seçimi ödenir. Nakış ipi kullandı. Bu lifler, pamuk, yün veya viskoz olabilir. Genellikle yün veya pamuk ya kullanılır. düzenleri için çiçek nakış daha uygun pamuk ipi çapraz.

Kasnak tahta veya plastik, ancak bir metal klipsi ile kullanmak en iyisidir. Yani nakış sırasında kumaş düşmesi olmayacaktır. Ayrıca kalın kulak bir iğne hazırlar.

Basit renk şemaları nakış dikiş

Eğer acemi ve ortalama düzeyde için uygundur bir düzen görebilirsiniz. Beyaz, sarı, yeşil, açık yeşil, mavi, camgöbeği, açık camgöbeği ve siyah renklerin ipini gerekecektir. Şema çiçek nakış Burada sunulan dikiş örtüsü, mendil, yastık ve hatta perdeleri dekorasyonda kullanılabilir.

şemasında kendisi de gösterilen veya bileşimine göre düzenlemek için gibi verilerin çiçekleri oyalamak. 15 santimetre ile yaklaşık 15 parçasının boyutu. demir sonunda nakış At.

kadın bağları ve masa örtüsü için tek parça

küçük çiçeklere needlewomen kullanım nakış çapraz düzenleri arasında Özellikle popüler üzerlerinde idi. örneğin haşhaş, veya gül için. Biz haşhaş düzeni ile sağladı görebilirsiniz. Bunun için nakış ipi kırmızı ve bordo tonları yanı sıra, siyah, sarı, yeşil, yeşil ışık ve açık yeşil renkli gerekecektir. Bitmiş fragmanı yaklaşık 16 ila 16 santimetre arasında boyutu.

İlk çiçek kanaviçe şemasının merkezini belirler. Bunu yapmak için, her bir tarafın merkezinin yerini ve hayali hattının zıt kenarlarına bağlanır. Bu çizgilerin kesişim noktası, nakış merkezi olarak kabul edilecektir.

Sonra nakış başlar. haç sayısında yanlış olması değil, her 15-20 dakikada gözlerini bir dinlenme sağlar. demir sonunda nakış demir anda. küçük çiçekler iç öğeler (masa örtüleri, yastıklar, perdeler) ve giyim dekorasyonunda kullanılan edilebileceği üzerinde çapraz dikiş, benzer bir şema.

Yastık renk çerçeveler

Hayır daha az haşhaş ve gül daha popüler, çerçeve dekore needlewomen ve renk düzenleri nakış haç, arasındadır. Bu rakamlar bir yastık kılıfı veya mutfak keten üzerine dekorasyon olarak kullanılabilir.

nakış başlamadan önce, yaklaşık 30 30 cm boyutunda segmenti tuval hazırlar. Böyle bir plan Çapraz Dikiş Çiçek ile çalışma merkezi ve kenar başlamak daha iyi değil.

iş için sen iplik ipi mor, leylak, sarı, limon ve yeşil gerekir. Sonra çiçekler yeşil sınır nakış baştan başlatın ve. nakış sonunda bir resim elde etmek demir ütüleyin. Böyle nakış masa örtüsü ile yapmak istiyorsanız, o zaman kağıdı hazırlamak. Sonra karenin ortasında kesilen İşinizi büyüklüğüne eşittir. Bundan başka ortaya çıkan deliğe nakış diker. Arzu edildiği takdirde, kare kesip kumaş üzerine direkt olarak görüntü dikiş olamaz.

kanaviçe çiçek için Düzenleri beyaz, siyah ya da mavi bir tek renkli tuval kullanmak daha iyidir. Tuvalin renk desenle rezonansa olmadığını önemlidir. katma dekorasyonu için, saten kurdeleler, Rhinestones ve payetler erimesini kullanabilirsiniz. Daha kesin bir kontür için, koyu iplik kullanın basit dikiş çizim devam edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.