SağlıkMedikal turizm

"Zelenogradsk" (spa): yorumlar, fotoğraflar

Baltık Denizi kıyısı yakınındaki sokuldu Eski Alman tatil beldesi, aynı isimde bir sağlık tesisi bulunmaktadır - Zelenogradsk. Sanatoryum deniz kenarında şehir merkezinde bulunan, yatakhanelerde pencereleri sağ sanatoryum toprakları üzerinden kasaba geçiş güzel deniz manzarası ve yürüyüş yolları bakmaktadır. Ne burası kampçılar hakkında yazmak ve nasıl başarılı güzel doğa ve yaşam koşulları "Zelenogradsk" birleştirir do - Bir sağlık tesisi?

elverişli coğrafi konumu

Bu yerlerde çoğu turist misafirler sağlık merkezinin elverişli konumu hakkında konuşmak. City Resort Kaliningrad 35 km uzaklıktadır. 40 tesisi 1947 yılında açılan ve yerel turba çamur tedavisi (Bavyera benzer kompozisyon) sunan bir maden suyu pompası odası vardır biraz daha fazla tren / tren istasyonu burada Havaalanına sadece 20 km'den.

Coğrafi olarak, şehir Curonian Spit dibinde bulunan, eşsiz orman ve kumul hem manzara olduğunu. Başka bir cazibe, (eski şehir Kranz denirdi) gururu Zelenogradsk beyaz yumuşak kum ile plajları olduğunu.

Bu çizginin kıyı şeridi gibi birçok tatilcilerin sayısız kafe bulunmaktadır.

Ancak, diğer nedenlerin sahilinde yer rahatsızlık: kış ve sonbaharda sürekli rüzgarlı ve nemli hava, güçlü sörf sevmiyorum. Çok farklı tepkiler "Zelenogradsk" sanatoryum aldı. burada yayınlanan Fotoğraflar, kurum hakkında genel bir izlenim verir.

Yerleştirme ve oda sayısı

5- ve 7 katlı: resmi web sitesine göre, konaklama iki durumda yapılır. İkinci olarak bir asansör var. Sigara, 1-, 2- ve 3-yatak. süitler ve junior süitler bulunmaktadır. Bugün, daha önce olduğu gibi, sanatoryum "Zelenogradsk" (Kaliningrad bölgesi.) Sendikaların bölümüne anılacaktır. yaşam maliyeti düşüktür.

Yani, tedavi bugün 1 çift kişilik oda 2100 p / gün mal ve 4500 p / gün biri için deluxe oda olacaktır. Bu konaklama, 4 öğün ve tedavi içerecektir. tedavi olmadan Odası, sırasıyla 1800 ve 3500 p / gün mal olacak.

Misafir mesajlar sanatoryum etrafında çok basit, iddiasız iç Sovyet zamanlarda bahsediyoruz. Çoğunluğu tanınmış olduğunu küçük oda. Bazıları tehcir gerektirecek gerekli olduğunu yazdı birçok nedeni odaların yetersiz düzenlemesi için bu tesisi terk etmek zorunda kaldı. Ancak, bu kalmak için para iade not edin.

İşlerinde çok insan onarım ihtiyacı olan odaların çoğu bildirmektedir. Mobilya güçlüdür, aynı zamanda yıpranmış. Banyo düzeni ile ilgili şikayetler Bir çok (kötü lavabo, ortak tuvaletler, ruh için gelişmemiş boşluk).

avantajları arasında sıklıkla dikkat, personelin sorumluluğunu not saflık, Günlük oda temizliği denir.

Terapötik profilleri ve prosedürler

olasılıklar ve tedavi kalitesinin Üzerine "Zelenogradsk" tepkiler karışık. Duruma getirmesi bir çok-tatil ile ilgilidir. İşte ele alınır:

  • Kardiyovasküler sistem sorunları.
  • kas-iskelet sistemi hastalıkları.
  • Nörolojik hastalık.
  • jinekoloji problemleri.

Aslında, burada sağlıklı yaşam ve rehabilitasyon bölümü (21 gün tedavi 18 bir ders) ve kısa sağlıklı yaşam programları sunar: "Anti-stres", "Tonus", "serbest nefes", "Kadın Sağlığı", "Altın Sonbahar" ve diğer . Tabii temelde 12 gündür.

Rehabilitasyon departmanı, kardiyovasküler problemler konusunda uzmanlaşmış ortopedik ameliyat sonrası kalp cerrahisi, kalp krizi ve felç sonrası hastaların takip bakım yapar. 18 ya da 21 gün seyrini Buraya.

"Zelenogradsk" sunulabilir prosedürleri hakkında olumlu geribildirim çok. Sanatorium hizmetlerin standart bir yelpazesi sunmaktadır. 4 hamam tipleri, çamur tedavisi, ozocerite ve parafin, jimnastik kursları ve ışık tedavisi, masaj, inhalasyon geniş elbette standart setinin birçok türü vardır.

verdikleri yanıtlara olarak, hastalar tam, çok profesyonel de yürütüldüğünü yazın. Hemen hemen tüm mesajların sağlık personelinin profesyonelliği, dostu, bakım, dikkat işaretleyin. Birçok rapor personel prosedürü yürütmektedir, aynı zamanda benzeri, giyinmek nasıl yardımcı işlemden sonra daha iyi davranmasını anlatır ve sadece bu. D.

ayrı bir binada tedavi yerleştirme ofisi olarak adlandırılan tedavi dezavantajları arasında. Çok sayıda konuk biz sokakta rüzgarlı bir günde yürümek zorunda olduğu gerçeğini sevmiyorum.

onlar beslenme hakkında ne yazıyorsun

sanatoryum "Zelenogradsk" (Kaliningrad bölgesi), 4-kurs yemekler, diyet yorumları kanıtladığı gibi. resmi web sitesi şeker hastaları için 15 diyetler varlığını ve özel bir menü bildirdi. Bu dengeli ve çeşitli bir menü vaat ediyor.

mesajların avantajları arasında lezzetli yiyecek misafir olarak adlandırılan ve aynı bakım personeli vardır.

Hastaların, dengesiz beslenme, onun tekdüzelikten tarafından fark eksiklikleri arasında. Birçok balık, küçük porsiyonlarda az miktarda hakkında yazmak. Eğer (pirinç, örneğin) aynı ürünün birinci ve ikinci ders hem alabilirsiniz gerçeği.

eğlence Hakkında

tatil beldesi eğlence iyi gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Birçok farklı fırsatlar Polonyalı ve Alman gıda hem iyi bira içmek tatmaya.

tepeleri, orman manzaraları, tarihi eser: her zevke geziler geniş bir liste sunmaktadır iyi bir tur masası vardır. sağlık tesisi merkezinde bulunan çok küçük bir kasaba, bir turist çekim merkezidir. Ve yakın Curonian Spit (UNESCO listesinde yer milli park,).

Sam "Zelenogradsk" (spa) ana yabancı emeklilik yaşı misafirler için eğlence imkanı sunar. Burada müzik, dans, spor salonu ziyaret için bir fırsattır. İyi yürüyüş yolları.

Kural olarak, orada yayınlarında eğlence organizasyon hakkında şikayet. Burada her zevke eğlence bulabilir, ancak bunların çoğu şehir kendisi değil, sağlık tesisi sağlarlar.

Özellikle Çalışanlar

Personelin sanatoryum "Zelenogradsk" değerlendirmeleri geldi Misafirler iyi ama hiçbir şey bırakmadı. Tüm samimiyeti, tıbbi personelin doğruluğu, sanatoryum çalışanları tarafından etkiledi. Mesajları misafirler doğru tutum bakmakta, sorumlu görevler hakkında yazılan. sosyallik ve temas Hakkında, onların hazır yardımcı olur.

Çoğu istasyonları bu tesis düşük fiyat ve ortalama kalitesi için oldukça kabul edilebilir bir değere sahip olduğunu bildirdi, sen bir dinlenme olabilir çok düşük fiyatlarla tıbbi tedavi görmek unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.