ÇirkinlikBahçıvanlık

Kiraz Lubsko - en popüler çeşitli

Kiraz Lubsko milli seçimin bir çeşittir, Kuzey-Batı ve Kuzey Kafkasya dahil Rusya'nın neredeyse tüm bölgelerde 1947 yılında daha yayıldı. Onun ağaçlar düşüktür. Bunlar iki metre yüksekliğe aşan ve nadir taç yok. Bütün endikasyonlar olarak, kiraz Lyubskiy bir burcun formuna karşılık gelir. meyveler yıllık dalları üzerinde gelişir. ağırlıkça dört grama kadar bunların her biri. kiraz Lubsko açıklamasının diyet özelliklerine göre en olumlu. Bu sulu hamuru ve şekerlerin harmonik içeriği ve organik asitler, meyve, çok lezzetli.

adım meyve kiraz ise Lyubskiy iniş zamanla yaşı iki üç yıl içinde gelir. olgun meyve ve ardından Ağustos ayında Temmuz ayının son on gün içinde sadece görünür, çünkü olgunlaşma göre, geç çeşitleri ifade eder. Dikkat çekici, olgunluk aşamasında kiraz Lyubskiy pratik ahşap ile yağmuruna ve neredeyse sonbahar başlangıcına dalları üzerinde asılı.

Ağaç derece verimli ve kendini pollinating olduğunu. Ama daha iyi tozlaşma için, erken veya shpanku Michurin örneğin, bunun yanında bitki yararlıdır. Kış dayanıklılık, bu çeşit srednevynoslivy. O da toprak bileşimi hakkında çok seçici ve sürekli bakıma ihtiyacı var. Tercihen yay mineral haplarının yanıt verir. Önemli olan Rusya genelinde ününü rağmen, en popüler biri kalır ve pek çok yeni çeşitler yetiştirme şampiyonluk aşağı kalır değil, olmasıdır. Bu harika tadı, mükemmel ürün kalitesi ve geniş bir uygulama yelpazesi için takdir edilmektedir.

Büyümek kirazlar hem bahçe bitkileri tercih Lyubskiy ama ağaç çok güzel ve bir park olarak, bu nedenle süs bitkileri fidanlık kolayca onu yetiştirilen ve bu doğrultuda için. Fide Dikim erken ilkbaharda yapılır. Site, güneşli gün boyunca iyi aydınlatılmış seçmek gerekir. O yüksek yatan yeraltı olmadığı önemlidir. Bu kök sistemi zarar verebilir. Bitki bol yan dalları geliştirir, böylece tepelerini budama yapmak köklenme sırasında.

Fidanlıklar yıllık çağda bitkiler satmak. bir bitki satın alarak, kökü yukarıda sadece iki ayak bırakarak onun üstünü kesmek gerekir. nemli turba yosunu veya bunun bir kap içinde paketlenmiş fidelerin kök sisteminin korunması için bir ambalaj firması sarılır. Daha iyi kökler, yeni konuma alışık er kiraz dallanır. Bu çeşitli büyük avantajı kış koşullarında iyi bir hayatta kalabilmek. Ama aç kemirgenler karşı koruma için alt dalları ve özel bir malzemeden gövde bazal kısmını gizlemek için ilk yıllarda önerilir.

Onun büyüme yukarı ve geniş değil rehberlik ağaçların oluşumu sırasında önemlidir. Bu sayede bitkiyi güçlendirmek için yapar. yukarı Gerilmiş, hatalı oluşturulmuş bitkiler öncelikle gereksiz yere belirsiz siteyi başlar. Hatta yüksek merdiveni ile almak kadar koştu dalları zor çünkü Ayrıca, ekin çok zor onlardan toplamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.