SağlıkMedikal turizm

Kırım, "Mriya" (spa): Adres, dinlenme, tedavi

Birçok kişi Kırım Cumhuriyeti'nde tatile gitmek ister. "Mriya" (spa) - tekrar tekrar dönmek istiyorum alanında birkaç yerlerden biri. Kırım'da aynı adla sanatoryum iki tane vardır. "Mriya Resort» Yalta'da bulunur ve "Rüya (Mriya JZ)" - Yevpatoriya.

Yalta Avrupa'da yeni bir çare lider

Sanatorium "Mriya Resort" Dünya Seyahat Ödülleri tahminleri Avrupa'da öncü bir yeni çare olarak kabul edilmektedir. tanınmış İngiliz mimar - Bu sanatoryum kompleksinin mimarı Sir Norman Foster oldu. Rixos otel şebeke otel operatörü sundu.

Cumhuriyeti içinde bulmak için bir hedef varsa Kırım sanatoryumlarından sadece ne gerek - ve "herşey dahil" yatılı evleri, beş yıldızlı kompleks.

genel bakış

KİK "Mriya" köy heyelan Str de, Yalta yakınlarındaki Kırım yer almaktadır. Genel Ostryakova Burada 9. konfor ve yüksek kaliteli tedavi, dinlenmek ve eşsiz bir tatil keyfini istiyor değer herkes gelir.

sanatoryum kompleksi "Mriya" tıbbi ve kozmetik geniş hizmet numarasına ek olarak eğlence bir sürü teklif, spor kulüpleri vardır. düzenli konserler ve festivaller, eğlence gösterileri ve farklı biçimlerde ve boyutlarda diğer etkinliklere ev sahipliği amfi tiyatro, ziyaret zevkle, sanat takdir edenler.

Aktif yaşam tarzını tercih edenler mutlaka Kırım Cumhuriyeti'nde tatil keyfine varacaksınız. "Mriya" (Yalta sanatoryum) ziyaretçi fiziksel görünüm olarak iyi kendini tutabilir, böylece gereken her şeye sahiptir. spor salonu, tenis kortları, bowling salonu, bilardo salonu, yüzme havuzu bulunmaktadır. spor salonunda eğitim programı deneyimli eğitmenler tarafından ayrı ayrı seçilir, ek olarak, isteyenlere ayrı eğitim tutabilir.

yüksek sesle müzik bütün gece eğleniyor, harika bir duygu edenler, KİK "Mriya" gece kulübü X-Kulübü'nün varlığını takdir edeceklerdir. Burada ziyaretçiler karaoke, temalı partiler ve canlı eğlence sunulmaktadır. Bu gece kulübünde Her gece unutulmaz ve muhteşem bir ses, şık iç tasarımı ve aydınlatma tasarımı eğlenceli ve kutlama atmosfere atılmak olacaktır olacaktır.

Oyuncular "Mriya" Sanatoryum, yeni deneyim bir sürü almak oyun merkezi, bekleme. dikkat ve oyuncuların tepkisini gelişen sanal gerçeklik dünyasına atılmak için izin ultra modern eğlence cihazlarının aralığında merkezinde, ve simülatörleri son nesil, At.

Tıp Merkezi "Mriya"

KİK "Mriya" Tıpta son gelişmeler geleneksel spa yöntemleri ile birlikte kullanıldığında onun tıp merkezi, gurur duymaktadır. Tedavi katılıyor hekime, dikkate tanı, hastalığın şiddeti ve eşlik eden hastalıklar aşamasını atar. tatilcilerin tedavi sonuçları üzerinde çoğunlukla olumlu konuşur. Tüm üst kalitede usul ve yöntemlerin etkinliğini övün.

İşte nitelikli tıbbi bakım may aşağıdaki hastalıklardan muzdarip herkese:

1. Kas-iskelet sistemi:

 • artrit;
 • artrit;
 • bel ağrısı;
 • miyozit.

2. Sinir sistemi:

 • polinöropati;
 • periferal sinir sistemi hastalıkları.

3. Sindirim organları:

 • ülser mide;
 • Kronik kolesistit;
 • Kronik kolit;
 • yemek borusu iltihabı;
 • peptik ülser hastalığı 12 oniki parmak bağırsağı ülseri;
 • kronik pankreas iltihabı;
 • postcholecystectomical sendromu.

4. Ürogenital Sistem:

 • endometriyoz;
 • kısırlık;
 • erkek ve dişi üreme organlarının kronik doğası enflamatuar hastalıklar;
 • miyomlar;
 • Yapışkan hastalık pelvis.

metabolik hastalıklar da dahil olmak üzere 5. endokrin sistemi.

6. Üst solunum yolun ve solunum sisteminin:

 • sinüzit;
 • kronik bronşit;
 • bademcik iltihabı;
 • farenjit.

7. Cilt:

 • egzama;
 • dermatit;
 • sedef hastalığı;
 • nörodermatit.

sanatoryum-tatil kompleksi "Mriya" başarıyla faaliyet gösteren ofisleri jinekolog, göz doktoru, diş hekimi, kulak burun boğaz, speleoterapi, hidroterapi, fizyoterapi, peloterapi tıbbi merkezinin temelinde. Hastalar ürologa, cerrah, nörolog, dermatolog atın. Buna ek olarak, işletim terapi odası, bir çalışma araştırmanın işlevsel türleri, klinik ve biyokimyasal laboratuvar.

Eğer ultrason gidebilir yerlerde, CT taraması, endoskopi, diş röntgenleri yapmak. Tatilciler Ayrıca duş, inhalasyon, karbondioksit banyoları, Vichy duş, spa kapsül "Alfa", masaj, hava tavsiye fizik tedavi dolabı, manuel terapi, kuru temassız jakuzi, parafin, otomatik sualtı masajı, refleksoloji, manuel sualtı masajı atamak gidebilir kabarcık banyoları, cryosauna, artan duş, hava jetli ve oda hidrogalvanik banyosu.

tatil Sağlık ve spa "Mriya"

Sağlık Merkezi "Mriya" tamamen yüksek kaliteli tatil keyfini sağlıklı yaşam, kozmetik ve restoratif prosedürler sunmaktadır. Sadece doğal yağlar Tüm prosedürler genel sağlığı iyileştirmek ve canlılığını artırmak spa ve güzellik ürünlerinde kullanılmaktadır.

Klasik Türk hamam personeli dört elinde bir doksan dakikalık bal masajı, saat masaj ya sorokapyatiminutnoe köpük masajı sunmaktadır. Fin, kızılötesi veya sedir sauna ve jakuzide stres rahatlatmak için de mümkündür. güzellik salonu hizmetleri makyaj sanatçısı, stilist sunulmaktadır, müşteriler bir kına ile boyama, triding-epilasyon manikür veya herhangi bir zorluk ve her türlü sipariş edebilirsiniz.

Özellikle spa "Mriya" masaj takdir. O bir klasik ve modelleme masaj ve sunduğu sıcak taş masajı refleks masajı ayak ve eller - - makine ve İspanyol masaj veya bambu çubukları, Zoku lastikleri uygulanmaktadır. Deneyimli profesyoneller de kırk dakikalık yüz masajı olacak. vücudunu müsamaha ve farklı sargıları, örneğin Laminaria tabaka (bir saat yirmi dakika) olabilir. Buna ek olarak, Cennet saatlik program ( "Paradise") ve "Çikolata keyfi".

Bu ahenk ve huzur anları vererek, spa ve aromaterapi uygulamaları mevcuttur. İki saat içinde herkes "Aromadetoks" veya "anti-stres" prosedürünü tadını çıkarabilir. Ayrıca saat tam vücut masajı önerilmiştir.

"Mriya" denilen bir başka çare

tüm yetişkinler ve çocuklar için tüm yıl boyunca da Yalta'da bulunan yüksek kaliteli tatil bulunmaktadır. Onun kapıları misafirperverlikle sağlık merkezi "Rüya (Mriya JZ)" açılır vardır. Boş mevcut maden suları, şifalı çamur, kaplıcalar ve tuzlu su Moinakskoye göl. Aynı zamanda harika bir aile tatili ve sağlık ve temiz havayı geliştirerek katkıda bulunacaktır.

Çocuklar için bir sağlık tesisi resmi statü "Mriya" (Yevpatoriya) sanatoryum vardır. engelli ve çocuklu insanlar sahilde almak zor olabilir ve Kırım batı kıyısı güzelliğine hayran olmayacak şekilde, yavaşça su ve kullanışlı aşağı eğimli, kadife kum - deniz plaj, temiz ve sıcak.

Terapötik ve profilaktik baz

Tedavi sanatoryum "Rüya (Mriya JZ)" yetişkin ve çocuk yaştaki dört yıl sunmaktadır uğrarlar. geçişi için Endikasyonları sinir sistemi hastalıkları kısırlık dahil üroloji, jinekoloji, alanında tedaviler, kas-iskelet sistemi, solunum sistemi, hem de problemlerdir vardır. tedavisi ve prosedürü sayısının yöntemleri, seçilen ilgili hekim tarafından tayin edilir ve gerektiğinde ayarlandı. Bu hesaba bireysel hastanın durumunu alır.

çare başarıyla yerel uzmanlar tarafından geliştirilen bir program çalışır. Bunlar arasında - "Güney Breeze", "Sağlık ve Sağlık", "sağlıklı kan damarları - kolay bir yürüyüş", "Mutlu Aile", "Karşıtlık" ve diğerleri. fizyoterapi, çamur terapi, balneoterapi gibi aynı zamanda tatilcilerin.

Odalar

Kırım Cumhuriyeti sahiptir turistler için yoğun zamanda, olarak, "Mriya" (Yalta sanatoryum) yaklaşık 950 kişi kapasitelidir. Misafirler elverişli on binalar tatil konaklamaktadır.

"Mriya" (Evpatoria) sanatoryumdur etmiştir En konforlu odalar, daire olarak kabul edilir. Beş odalı odada aynı zamanda dört kişi kapasitelidir. Onlar da dört kişi için tasarlanmış suit, biraz daha küçüktür. Bu Odalar Suite iki ve üç mevcuttur. Dahası, tatil "Rüya (Mrija JZ)" bir, iki veya üç misafirler için oda bulunuyor. banyolu tek kişilik odalar içinde vardır, ve tuvalet ve duş üzerinde genel bir blok var.

Tüm odalarda Rus TV kanalları yanı sıra kablo ve uydu TV, telefon, buzdolabı içeren bir TV var. Odalarda diğer elektrikli aletleri kullanın izin verilmez.

Nasıl gidilir?

Rahatlayın ve bir sanatoryumda "Mriya" daki sağlığını geliştirmek Ukraynalılar ve Rusya Federasyonu vatandaşlarıdır. fırsatlarının bol Rusya'ya Kırım teklifi ulaşmak için. Yevpatoria kendi havaalanı yok, ama trende, özel araba veya otobüs burada Akmescit Ancak sorunsuz ulaşabilirler.

Moskova ya da St. Petersburg trenle Akmescit ulaşılabilir ve daha sonra Evpatoria trene binin. Ayrıca uçabilirsiniz Kırım başkenti Yevpatoriya almak için 65 km kırarak, herhangi uygun bir şekilde herhangi bir yerde engin Rusya Federasyonu'nda gelen ve oradan. Düzenli Akmescit çare otobüsleri zapadnokrymskomu için. Süre yolu yaklaşık bir saat olduğunu.

Eğer Kırım'da kendi arabasıyla gitmeye karar verirseniz, bunun nedeni Ukrayna'da istikrarsız duruma Krasnodar bölgesi boyunca rotayı seçmek gereklidir. Eğer Krasnodar'a geldiğinizde, Simferopol almak için karayolu ile, sonra Kerç feribot dönmek zorunda ve oradan Yevpatoria'da gidin.

Cumhuriyeti'nde sanatoryum "Mriya" tam adresini Kırım (şehir Gorki Street, 40. Telefon numarası: Yevpatoriya) (36569) 6-27-35 (oda yönetmeni), (36569) 6-14-03 (telefon defteri) (36569 ) 03/01/92 (telefon doktor başlığı).

Evpatoria, Sanatorium "Mriya": fiyatları

sanatoryum "Mriya" başlığı fiyata dengeli bir kompleks yemekler dahil olduğunu göz önüne almalıdır. Gerekirse, diyet yiyecek verildi. Ayrıca, fiyat sahile erişim içerir, denize ve arka otobüs ile seyahat, Wi-Fi, çocuk ve spor alanları ve donanımları, acil tıbbi bakım, kütüphane ve hizmet ziyaretleri kullanımına kalmak "Çocuk hemşireler."

Tüm tıbbi prosedürler ve ek hizmetler de ödenir. Maden suyu elektrogryaz, 10 ruble için uygun olacak - 80 roubles, Amplipuls - 40 ruble. 80 ruble (30 Grivnası) için, tek tek terapi, fizik tedavi, çamur banyoları egzersiz veya jinekolojik sulama işlemini ziyaret edebilirsiniz. 40 ruble, inhalasyon - - 30 ve tıbbi Banyo - 100 (40 ABD Doları) Grup fizyoterapi 50 ruble, Fuf ve UHF mal olur.

sağlık tesisi "Rüya (Mriya JZ)" sadece tatile gelebilir veya tedavi ile dinlenmek için. Bu izni nihai maliyetini belirleyecektir. Ayrıca, maliyet bina bağlıdır. 5 ve 6 yaklaşık iki bin ruble ödeyecek Dava numarası 1, 3, 4, gecelik bir yetişkin. mahfaza 2 (ekonomi) № - yaklaşık 1500 ruble. Tedavi edilmezse, maliyet üç veya dört yüz için ucuz ruble olduğunu.

izni asgari süreli - iki hafta. Ek yeri bir yetişkin için indirim uygulanacaktır - Çocuklar için% 20 14 yaş -% 30, ana yere çocuklar için yukarı% 20 14 yıl indirim. Kontrol 12 saat saat ondan gitmelisiniz gerçekleştirilir.

sanatoryum "Mriya" in kalanı hakkında Yorumlar (Evpatoria)

"Mriya" Sanatorium farklı değerlendirmeleri alır. Çoğu zaman herhangi bir zamanda yardım etmeye hazır bir hizmet ve yardımsever personel, övün. Bazı o yirminci yüzyılın seksenli yıllarında sıkışmış gibiydi söylemek, henüz dostu, çalışkanlık, iyilik ve yöneticiler, hemşireler, doktorlar, güvenlik görevlisi ve hizmetçi kolordu profesyonelliği fark edilmeden kalır rağmen.

Bazen tatilcilerin olumlu Odası dile getirdi. Ayrıca çoğu gerekli ekipmana sahip olmadığı gerçeği hakkında şikayetler olmasına rağmen. Ayrıca sanatoryum topraklarında ziyaretçi çekmektedir. icabına profesyonel olarak atın. Bu nedenle, hatta genel olarak Yalta tatil ve şehir kendisi gibi olmayanlar, çare çevresinde uzun zaman güzellik, temizlik ve düzen için hatırlanır.

En olumsuz yorumlar odası, üç öğün aldı. Biraz yiyecek ve lezzetli kullanışlı olmasına rağmen, ve büyük miktarlarda değil, meyve genelde, biraz vermek, bu kıyılmış ıslak ekmek ve hiç et benzeyen söylüyorlar. yemek gelince, ziyaretçiler tabloları son derece yavaş kaplıdır şikayetçi. Başka genellikle eğlence ve akşam eğlence tatilcilerin eksikliğini kızdırdı. Buna ek olarak, ücretsiz internet erişimi mevcuttur. Wi-Fi sayesinde, sadece kayıt defteri hakkında bağlanabilir sinyal çok zayıftır, bazen kaybetti.

Tedavi gelince, bazı ziyaretçiler miktar ve belirlenen prosedürlerin kalitesinden memnun. Tedavi anlamıyla baş hekim de vurmak zorundadır şikayetler de vardır. Hatta Ayakta Teşhis ve Tedavi kartı olmadan bir ücret için, size uygun bir zamanda onları ziyaret sonra herhangi bir faiz prosedürleriyle ilgili hemşireler ile müzakere ve özellikle girişimci payı.

Bazen bu sağlık tesisi kalmak onu bir kez daha Kırım Cumhuriyeti'ne gidecek eğer pek çok söz sonsuza unutmak istiyorum hakkında çok bir kabus olduğu ortaya çıktı okumak rağmen, "Mriya" (sanatoryum) ziyaret edecek zorunludur ve hoş bir konaklama ve kullanışlı prosedürleri keyfine varacaksınız .

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.