SağlıkMedikal turizm

Deniz suyuyla doldurulmuş yüzme havuzu ile Soçi en iyi tatil

deniz suyuyla doldurulmuş yüzme havuzu ile Soçi sanatoryum hep tatile gelen turistlere dikkatini çekmiştir. bölge yüzme havuzları ile tatil bol vardır. Bunların üzerine teslim konuşun.

"AquaLoo"

Biz "AquaLoo" adlı bir sağlık tesisi tedavisi için deniz suyu ile bir yüzme havuzu ile Soçi sanatoryum anket başlayacaktır. Kurum güzel bir dağ bölgesinde yer almaktadır. şifalı maden suyu kaynakları, temiz iyonize hava, ılıman iklime erişim, yenilikçi tıbbi malzeme kullanılabilirliği - tüm bu harika geri kalan katkı ve sağlığını geri.

İşte sindirim organları, sinir ve ürogenital küre etkileyen hastalıkların tedavisi vardır. Onlar kemik ve kas yaralanmaları aldıktan sonra Yerel uzmanlar rehabilitasyon müşterilerine yürütmek.

Biz tuzlu su havuzu ile en iyi Soçi sanatoryum konuşursak sağlık merkezi sadece kendi su parkı vardır bölgede sağlanan çünkü, ilk etapta koymalıyız "Aqualoo" başvurmak. İkincisi, açık ve kapalı oyun alanı vardır. saat ziyaretçilere açık deniz suyu ile doldurulmuş büyük havuz, aynı zamanda pek çok su konumlar ibaret değildir.

"Rus"

Biz deniz suyuyla doldurulmuş yüzme havuzu ile Soçi sanatoryumda bakmaya devam. "Rus" Böyle beldelerinden iyi örneklerinden biridir. Şehir rıhtımda bulunan tatil kompleksi, organizasyon için mükemmel bir yer, aile, aynı zamanda gezi tatil sadece görünüyor.

Topraklarında bir açık hava yüzme havuzu. Bu deniz suyu ile doldurulur. Yakın tam yemek sağlayamıyoruz ve mütevazı bir ücret karşılığında olan rahat açık kafe vardır.

Dışında yüzme havuzunda uzakta bulunan tesiste müşterilere mevcuttur:

  • spor salonuna erişim;
  • kozmetik prosedürler, vs.
  • plaj voleybolu;
  • sauna;
  • masaj.

"Aktör"

deniz suyuyla doldurulmuş yüzme havuzu ile Soçi en iyi tatil dikkate alındığında, tatil kompleksi "Aktör" göz ardı edemeyiz. Bu geçmişte toprak sahibi Sofia Troubetzkoy bilinen topraklarda güzel bir park alanında yer almaktadır. Burada ağaçların birçoğu dendrological değeri vardır. Bu nedenle, tatil düzenli turlar var yönlendirilir.

Kurum yüzme havuz kapalı sahiptir. Bu deniz suyu ile doldurulur. havuza yakın sahile sığ erişimdir.

Sanatorium gezginlere ziyaret fırsatı sunar:

  • spor alanları;
  • spor salonları;
  • solaryum;
  • Fin saunalar.

"Arktik"

tatil kompleksi "Arktik" kapsamında, deniz suyuyla doldurulmuş yüzme havuzu ile Soçi en iyi tatil olan liste. deniz kıyısında erişim vardır parkın, şaşırtıcı güzellikte bulunan kurulması.

Resort turist yanı sıra geniş bir eğlence merkezi karşılamak için birkaç binadan oluşmaktadır. Yakın bir sinema, kafe ve restoranlar, bowling salonu var.

Topraklarında açık yüzme havuzları karmaşık vardır. Bu iyi döşenmiş rekreasyon alanları içerir.

Tatilciler geri kazanımı için modern bir solaryum, güzellik salonları ve yenilikçi bir spa var. huzurevi istemcileri Fin ve Türk hamamları ziyaret etme şansına sahip.

"Dagomys"

Mevcut deniz suyu ve ısıtmalı eğlence ile bir yüzme havuzu ile ne Soçi sanatoryum? Bu kurumlar arasında Öncelikle, "Dagomys" dikkati çekiyor. Karmaşık açık 3 ve bir kapalı havuz bulunmaktadır. Bu çatı altında bulunan bir yüzme havuzu, bir yığın kurum müşterileri çekiyor. deniz çok sıcak değilken Burada su, sen yüzmek için izin verir 28-30 ° C, rahat bir sıcaklığa için otomatik sistemler ısınır.

"Soçi"

Sanatorium "Soçi", hem de listemizde önceki tatil, deniz suyu ile doldurulmuş büyük bir yüzme havuzu vardır. İşte su yüzme keyfini 27 ° C hoş sıcaklığına getirilir ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, faaliyet, tatil müşterilerin pasaport ve karşılaştırmalı dezavantaj bir doktor, bir sertifika gerektirir.

"Parlak"

Kompleks "Radiant" Soçi gelen turistler arasında çok popüler. 5 katlı bina kurumda yolcuları karşılamak için 196 oda olduğunu. huzurevi istemcileri yerel kafeteryasında günde üç kez ucuz gıda sunulmaktadır. kompleksindeki eğlence organizasyonu için bir tenis kortu, futbol ve voleybol yanı sıra oyun alanı vardır.

Turistlerin ana dikkat deniz suyu ile doldurulmuş yerel kapalı yüzme havuzuna çekti. Bu sahil yakınında bulunmaktadır. Bu nedenle, yüzme tesisi sırasında, ziyaretçiler muhteşem deniz manzarasının keyfini çıkarabilir. Kapalı bir yüzme havuzu suyu yaklaşık 25-27 ° C sıcaklıkta ısıtılır

Sonuç olarak

Bu yüzden böyle bir planın bölgede bir tuzlu su havuzu, bir fotoğraf ve en iyi tatil detayları ile Soçi sanatoryumda baktı. Bu tesisi kompleksleri deniz suyu çok ısındı değilken dönemde yüzmek için yeterli izin olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.