Gıda ve içecekYemek tarifleri

Yunan mutfağı bulunmaktadır. peynir fetaksa

Bugün, yolcular arasında inanılmaz popülerlik Yunanistan zevk. Onun nefes kesen manzarası ve turistik ülkeyi ziyaret gelen kalıcı bir etki bırakacaktır.

Onların güzellik etkileyici ve kayıtsız kimse terk edemez. Akdeniz sahili de bu devletin popülerlik kazanıyor. Ancak, turist manzaraları ve görünümleri, aynı zamanda ziyaret ettikleri ülkenin geleneksel mutfağı değil, her zaman önemlidir. Böyle İtalyan, Japon ve diğerleri gibi dünyanın en popüler mutfakları, rekabet edebilecek geleneksel yemekleri çok çeşitli dünyaca ünlü mutfağı, - Yunanistan ve burada kusursuzdu.

Yunan mutfağının vurgulamak peynir çağrılabilir. Her zamanki ve sadece Yunanistan'da üretilen orijinal koyun, değil. Peynir fetaksa adlandırılan bu olağanüstü incelik. Orijinal ürünü kullanmak Tarifleri, bolca bulunur. Bunlardan en popüler tam da bu madde bir özellik olan salata "Yunan" vardır. O dünyanın birçok ülkesinde oldukça popüler.

Peynir fetaksa salata "Yunan" hazırlamak için, tatlı biber, salatalık, domates ve kırmızı soğan eşit miktarda almalıdır. Tüm sebzeler büyük küpler halinde kesilmiş veya başka büyük şeritler halinde kesilmiş, sonra çoğunluğunun temel bileşeni olduğunu peynir fetaksa gibi, zeytinyağı, onları ve sezonu karıştırın edilmelidir Yunan yemekleri. Sebzeler peynir küpler halinde kesilmiş ve tedavi etmek onları hazır serpin sonra çanak koymak ve edilmelidir. Ayrıca, bu salata tadı tüm malzemelerle tek seferde sebze üstüne serilir veya karıştırın olan zeytin, yardımı ile geliştirilebilir. üstte düzenlendiği peynir ile bitmiş çanak ona unutulmaz bir aroma ve orijinal ışık lezzet verecek sirke az miktarda, serpebilirsiniz.

Fetaksa peynir - inek sütü (ender durumlarda) başka koyunlar ya tarafından yapılan bir ürün. Bu grenli bir dokuya ve kolayca şeklini kaybeder, bu nedenle yemeklerin diğer malzemelerle karıştırılmamalıdır, sadece aksi takdirde bütün peynir ezmek, onu üstüne bir salata süslemeleri ve orijinal güzelliğini kaybetmeye en iyisidir. Bu görünüm sadece kayıp değil aynı zamanda kaliteli yemekleri tatmak edilir. Peynir fetaksa - tuzlu su, yaşlanma dönemi en az üç dört aydır. tüm benzer ürünleri gibi, daha iyi salamura saklayın. Aynı zamanda bu peynir tuzlu akılda tutulmalıdır, çanak tuz ekleyin zaman önemlidir. Yani fetakse çanak içinden biraz tuzlu olacak beklentisi ile daha az dökmek gerektiğini vardır.

Fetaksa peynir - sadece Yunanistan'da üretilen Akdeniz ürünüdür. Damakta, o çok tuzlu mükemmel pek çok ürün ile birlikte değil. Birçok yemekler hem Yunan ve diğer mutfakları bir bileşendir. Çeşitli salatalar, tatlılar ve hamur işlerinin hazırlanması için kullanılır. İlginç gerçek: AB fetaksoy içinde Yunanistan'da imal edildi yalnızca peynir, çağrılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.