ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

TT-yakan kazanlar uzun

Herhangi bir ısıtma birimi, bir aygıt, bir ısıtma ısı transfer ortamıdır. Şu anda piyasada bulunan tüm kazanların% 99'unu yüksek verimliliğe sahiptir. Bu donanımı Bağlama önemli bir rol oynar ve ısı transferi, çok rahat evde bir erkek gibi hissedecek kadar etkili sorumludur. Bu nedenle, boru düzenlemesi için en iyisini hakkında argümanlar her türlü vardır ve hangi bir ısı seviyesi yüksek kazanmak için.

devreleri çemberleme çeşitleri

TT-kazanlar mevcut teknolojilerden biri tarafından kuşatılmış olabilir. etkili bir ya da daha iyi, bu ısıtma sistemi tasarım özellikleri analiz sonra mümkündür olacaktır düzenlemenin ne tür hakkında konuşun. En basit düzeni hakkında bilmek istiyorsanız, o yerçekimi sistemine kombinin bağlantı olduğunu düşünmek mümkündür. şeması basit, ama yüksek verimlilik ve güvenlik sağlar. Böyle bir plan kullanıyorsa genleşme gerektirir tankı zarı veya açık tip. İkinci durumda ise, önemli bir rol İlk durumda olduğu gibi, bir emniyet valfı olması önemlidir, tankın yere göre oynanır. TT kazanı Bağlama bu plan çerçevesinde çok basit, ama kontrol etmek zordur. sürekli yakıt miktarını izlemek için ihtiyaç ve kaynakların yüksek tüketim tasarım geliştirmeleri gerekir. Sen düzeni termal üç yollu vana tipini çöktü atlatmak olabilir. Bu durumda, belirli bir su sıcaklığı soğutucu besleme ve geri dönüş hattı ile karıştırılarak tutulur. Pompalama ekipmanı, düşük güç ya Termokopillerin katı yakıtlı kazanlar kullanımı ile tasarımlar kullanmak mümkündür. Valf dönüş su akışı içinde monte edilir ve soğutma suyu sıcaklığı kural daha yüksek olduğunda, blok birikte karıştırıldıktan sonra, donanım erişir.

Alternatifler çemberleme

TT uzun yanma kazanları pompalı tandem monte edilecek. Onlar bir ağ üzerinde çalışıyoruz nedenle, varlığını izlemek gerekir. Örneğin, ısı akümülatörü ekipman kapatma pompalama sorununu çözecektir. Şema kömür yakıtlı kazanı kayış ve yukarıda tarif edilenden farklı olabilir, ancak bir dizi özellik gelenekseldir.

bağlayıcı uygulamak için İpuçları

Kendi elleriyle CT-çömlek üretmek için olabilir, ama aynı zamanda onun koşum takımı yapmak sadece. Bunu yapmak için, hesap belli tavsiyeleri içine alır. Bu durumda, bileşikler, uygun bir şekilde yapılmalıdır. En yaygın düzenleri iki devrenin varlığını düşündürmektedir olanlardır. yanabilir malzemeden boruların kullanımı kabul edilemez. Polipropilen çember sadece durumda sertifikalı ürünler olmak için bir yer olabilir. Bakım düzenli yapılmalıdır, bu operasyonel sistemi içerecektir. Borunun erken bozulmasını önlemek amacıyla, saf halde soğutma sıvısı içermelidir. Çemberleme düzgün yapılmalı ve düzgün, ancak o zaman sistem etkin bir şekilde çalışacaktır. Kazanın doğru gücünü hesaplamak için önemlidir. TT uzun yanma kazanları teknolojisine göre kesilmelidir, bu sistemin yayınlamaya olasılığını dışlayan bir deaerator, önceden varsayar. bağlantılarda Olası sızıntıyı önlemek için, size Buhar contalar kullanmalıdır. Küçük bir alana sahip bir oda varsa, o suyun doğal seyrini kullanmak en iyisidir. Boyutlar genleşme tankları hesaplanmalıdır. daha iddialı bağlayıcı olacak, daha fazla tankın boyutta olmalıdır.

ek tavsiyeler

TT-kazanlar bütün düğümler, elemanların ve parçaların nitel performans bantlı gerekir, bu parametreler bağlanma kalitesini belirler. Eğer kalitesiz parçaların kullanılması, zaman ve para harcıyorsun. Burada anlatılan işlem sezon dışı, odanın aşırı ısınmayı önlemek mümkün olacak tek yolu Uygulanacak vardır.

kömürle çalışan buhar kazanı öz üretimi üzerine uzman tavsiyeleri

TT kazanlar oldukça basit yapıya sahiptir. Isı eşanjörü boş formu su ceketi veren çelik levha kullanılarak yapılabilir. ısı transfer verimliliği maksimize etmek için ya da iki reflektör olmalıdır Alev ve sıcak gaz ceket yapı ile temas alanını artırmak için, bu çıkıntılar içe doğru bakan oluşturmaktadır. TT kazanları çoğunlukla bir su ceketi varlığını ve yarık benzeri kayıt gerektirmektedir ki temelinde yapılır. su ceketi, yanma odasının çevresinde bulunur, ancak ikinci eleman ile ilgili olarak, bu üst kısmında sac metalden yapılmıştır ve yerleştirilmelidir.

Alternatif fabrikasyon

Kendi pot yapabilirsiniz. iş teknolojisine göre yapılacaktır eğer TT ekipman enerji daha verimli kullanılacaktır. Sen seçeneklerden birini kullanabilirsiniz. Bazı cihazlar ısı değiştirici kayıt birimleri ile tamamlanmaktadır bir su ceketi, temin eder. Son yanma odasının üst kısmında bulunan tüpler yaptı. Diğer şeylerin yanı sıra, bu birimler pişirme imkanı için tasarlanmıştır. Başka bir kazan imalat seçeneği daha fazla güç ve üstünde yer alan ve üst yük içeren bir kapı, varlığını içerir.

Üst yanma ile kazan üreticisinin Özellikleri

Eğer imal edilecek olursa bu birimin TT-kazan şeması işte size yardımcı olacaktır. üst yanma ile ekipmana konusu olduğunda, yukarıdakilerden farklı olacaktır. Göz önüne alındığında özellikleri daire şeklinde bir enine kesite sahip izole edilmiş bir formu olabilir. Bu, farklı çaplardaki boruların çalışma sırasında kullanma imkanı işaret eder. yanan yakıt ikinci bir yönü olarak, aşağı doğru çıkıntı yapar. Bu yanma işlemini sağlamak için oksijen kütle yanma bir yere akacağı, burada, üstten hava girişini ayarlamak için gereklidir. yükselir ve ateşlemeden sonra yükleme yakıt iner, bu özellik, bu durumda, hava besleme teleskopik boru gerçekleştirir. Kendi ağırlığı altında elemanın kademeli yanma ile inecektir. oksijen homojen temini için bunun alt kısmında boru kanatları ile donatılmış bir gözleme sahip olmalıdır.

Sonuç

Kendi pot yapmak niyetinde olmadığını, geleneksel teknoloji ile uyulması gerekmektedir. TT ekipman, enerji en etkili grubu oksijen üst hazne ön-ısıtma durumunda yönlendirilecektir. Besleme hava kütlesi ve yanma hızı giriş odasında bir valf olarak ayarlanacaktır. Bu durumda, ısı değiştirici tamamen yakıcı cihaz çevrelemek gereken bir su gömleği olarak tasarlanabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.