ModaGiysi

Tozluk ile giyim Ne: etek, tayt, kot pantolon, şort

Tozluklar yılın herhangi bir zamanda tarzınızı çeşitlendirmek olabilir, çok şık ve aksesuar moda. Birlikte, bize tozluk ve nasıl kıyafetler birleştirmek ile giymek bildirin. kişisel, romantik ya da başka - Hepsi ne tercih tarzı bağlıdır. yaratma ve oluşturma için hazır mısınız? Mükemmel!

tozluk giymek ne altında: etek

Eğer bir etek giymek istiyorum, ama ayak kışın donar korkuyorlar mı? Bu durumda, ideal bir çıkış bacak ısıtıcıları olacak. : Temel kuraldır Not , uzun etek aslında kısa çorap, ya da tam tersi olmalıdır. Romantik bir görüntüsü için, mini etek deneyebilirsiniz. Benzersiz yaratacak rahat tarzını. Diğeri, kot, - sportif, hafif şekilde. şeylerle dekore (kadife, dantel) kusursuzca uzun saç tokası siyah, uzun çorap ve ayakkabılarla birleştirilir. renk ve malzeme şeyler birbirine aykırı olmadığını hatırlamak emin olun. Aksi takdirde görüntü, görünüm olarak zor dağınık veya dowdy olacaktır (örme çorap parlak, ipeksi etek ile birleştirilemez).

: Tozluk ile giymek ne şort, kot ve pantolon

Böyle bir moda aksesuarı ile bluz, pantolon, etek giymek etmektir. Örneğin, sıcak için örme kazak mükemmel aynı örme tozluk bulunmaktadır. tunik ve elbiseler için onlar daha yumuşak ve hafif olması gerekir. Eh, zaten etek ele. Bir sonraki soru: "tozluk giymek nasıl kot, şort, pantolon ile?" Cevap.

Şort olursa olsun sezon tozluk ile her zaman mükemmel bulunmaktadır. Eğer soğuk havalarda ise çıplak ayak üzerinde yaz aylarında bunları giyebilir - tayt. Denim şort kendinden renkli veya renkli ve parlak tozluk ile harika görünüyorsun. Seç ve kendi bireysel tarzı ile deneme. birleştirmeyi deneyin külotlu çorap, sıcak çorap renk bunları toplayıp, şort ve hatta ayakkabı (söz bizim aksesuar diyebilirsiniz). tozluk ile ne giyeceğimi kendiniz için öğrenebilirim Bu şekilde resminizin parlaklığını vermek.

Ayrıca kombinasyonunu tozluk ve kot büyük pantolon. Sadece onlar dar olmalıdır. Örgü ve çakmak gibi - Jeans herhangi aksesuarlarla kombine edilebilir. Ama tozluk ile birleştirerek daha uzun dikkatli gerekir. renk, şekil, yapı malzemesi dikkate alınmalıdır.

Soğuk sezonunda tozluk ile ne giymek?

onlarla külotlu çorap giyerseniz, resim canlanır ve çok daha parlak hale gelir. Abartma! bu önemli konuya yanlış bir yaklaşım ise, tamamen moda stil "öldürmek" olabilir. Bu şeylerin doku, aynı zamanda renk ibaret değildir. Örneğin, renkli olan (beyaz, tayt , kırmızı, yeşil), büyük siyah, kahverengi ve gri tozluk bak. Bu renkli çorap giymek karar tam tersi desenli. Külotlu çorap rengi daha sessiz bastırılmış ve karanlık olmalıdır. Bugüne kadar, tozluk ve tayt olarak çok moda görünüyor aynı renk vardır, ama sadece doku farklıdır. Örneğin, mavi tayt mükemmel mavi çorap ile kombine edilir, ancak çorap dantel, bağlama ve diğer eklentileri içermelidir.

Böylece, soruya yanıt verdiler "tozluk ile ne giyeceğimi." Onların gardırop denemeler stilistler, tasarımcılar ve hatalarından ders için korkmayın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.