Ev ve AileAksesuarlar

Geniş ağzına sahip bir şapka - herkese açıktır!

Yaz Saç doğrudan güneş ışığından korumak için arzu edilir. Geniş ağzına sahip bir şapka - yaz sezonu şık bir aksesuar. Buna ek olarak, giyim eşyası çoğu kız olduğunu. Asıl - seçiminde dikkate yüzünüzün bazı özellikleri almaya, sonra adam sadece dikkatlice çerçeveli alanlar arasından hayran bakışta gözyaşı olamaz şapka kadın yüzü. Şık aksesuar Fransa'da XV yüzyılda moda haline geldi, ancak bu zorunluluk daha nedeniyle oldu: insanlar pencerelerden düz slop dökmek için kullanılan. Bugün, her şeyden önce, ihmal edilemez tarzı niteliği vardır.

geniş kenarlı şapkalar için uygundur?

o kafasına Geniş kenarlı şapka ise İnce ve uzun boylu kız, özellikle etkileyici bakacağız. Ama bu adil seks küçük bir artış bu şekilde oynayacağı anlamına gelmez. kız Daracık kıyafetler dikkatli giyer Eğer rakam büyütür, bunun nedeni, onların yolu bu aksesuarı tamamlamak için gerekli değildir. Bir de bronzlaşmış bayan bakacağız Özellikle cazip geniş kenarlı şapka. Eğer açık tenli doğası gereği Ama eğer, bu şapka pek soğuk renktir, özellikle güçlü yanlarını vurgulamak olduğunu. Yüzün dikdörtgen anahat ile geniş kenarlı büyük şahsiyetler ile Güneş şapka. Ve yuvarlak yüzlü güzellik, iyi de onlar alnını çekmeye çok düşük yalnızca, Headdress görünebilir.

Alış şapka

Bir model seçerken, tam uzunlukta kendine bir bak emin olun - Geniş ağzına sahip bir şapka oranlarda uyuma özel dikkat gerektirir. Önemli bir kural: o burun ucu açık bırakarak gölge yüzünü gerekir - bu tarz Geçen yüzyılın 70'li yıllarda özellikle popüler oldu. gölgeye Şapka aşağıdaki nüansları dikkat başarılı oldu:

  • Sarı özellikle uygun bir model bej, eti, sarı ve toz şeklindeki tonları değildir. gri, siyah, kırmızı, mürekkep modelleri bakmak gerekir.
  • Kızıllar kırmızı şapka ve zıt yeşil, mavi, turkuaz giymemelisin, krem şapka saç gölge vurgulamak.
  • Esmerler saçında aynı renkte bir şapka seçmek için tavsiye edilmez. beyaz, bej, açık mavi, açık yeşil tonları seçimini kalın.
  • parlak renkler için bir kahverengi saçlı ödeme dikkat, kahverengi saç rengi sahibine geniş ağzına olduğu gibi ikna edici fotoğraf şapka. Kızıl mavi ya da turuncu versiyonu doğal olarak tamamlayacak eski resmi.

Geniş kenarlı şapka görüntü

modellerin seçimine Bir ses yaklaşımı - yarım savaş, ama en az, dikkatli uyumlu bir görüntü oluştururken için uygulamak gerekir. Geniş ağzına sahip bir şapka, tabii ki, sadece bir mayo ve pareo oluşabilir plaj görüntünün ideal bir tamamlayıcısı olacak. Ayrıca etkileyici headdress zemine etek ya da yaz elbiseler ile birleştirilir. Gençlik tarzı şeylerle Dahil Olağandışı asi bir görüntü elde edebilirsiniz. Ve soğuk şapkalı mükemmel klasik ceket, palto ya da İngiliz tarzında bir ceket tamamlar. atkısının üst Tie - ve bohem görüntü hazır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.