Sanat ve EğlenceTV

Filipp Ri - Amerikalı aktör, senarist, yönetmen ve yapımcı

Günümüzde izleyicinin artan popülaritesi vurgu belirli dövüş sanatı üzerinde Macera satın aldı. Temel olarak, bu kadar ustaca askeri işlerine onun oyunculuk oyunu birleştirebilirsiniz doğu ustalar aittir. İstisna yok ve Filipp Ri - Amerikalı aktör, senarist, yönetmen ve yapımcı. Ama bu eşsiz kişi kim?

biyografi

Güney Kore 7 Eylül 1960 aktörün doğum yeri, her ne kadar büyümüş ve ABD'nin Los Angeles kentinde yaşamaya devam etmiştir. dövüş sanatları ustası olduğu için Philip Pope, çocukluk onun eğitimini çalıştı. Bu Rea şimdi Kendo kemer birinci derece, Hapkido üçüncü dereceden kemer ve Taekwondo siyah kuşak içinden. Ama Filipp Ri daha genç yaşta bir aktör olmayı hayal ...

aktörün yolu

Yakında yapımcı P. Strauss ile bir araya gelerek yavaş yavaş filmde önemli bir rol oynayan, realiteye hayallerini dönmeye başlar yıldızı "Best of the Best". Film yakında başlığı altında devam edeceği çekimlerine başlayacak böyle bir başarıyı oldu "En iyi 2 Best of:. Coliseum'daki Savaşı" Film ABD'de ve tüm dünyada hem en kaba zevk de izleyiciyi neden oldu. Bu nedenle başarıya, Fillip Ri birçok ülkede bilinen bir aktör haline geldi.

bugün

Bugün Filipp Ri pek kurşun rolleri kaldırıldı. O filmler oluşturur ve TV ailesi görüntüleme için gösterir. Film ne zaman insanların kafasında etkileme yeteneği vardır ve iyi bir film, genç nesil üzerinde olumlu etkisi uygulamakla onun ahlak ve iç uyumu öğretim yeteneğine sahiptir inansam.

Filmografi

Filipp Ri kereden fazla gözden kadar çok izleyici tarafından sevilen birçok filmlerde rol aldı. O güzel böyle filmlerde oynadığı: "kentuyski içinde Solyanka" (1977), "Furioso" (1984), (1985) "Ninja bölge", "suçlu katil" (1985), "Cehennem Squad" (1986), "Sessiz öldürücüler "(1988)," en iyi "(1989)," en iyi 2 en: Coliseum "(1993) de savaş. (1999): "uyarı olmaksızın İyi 4 En İyi" (1996): "Geri dönüş yok En 3'e En İyileri" ve filmler şöyle çekerken ilk yönetmenlik becerisi diye sergiledi. oyuncu ve yönetmen tüm çalışma dövüş sanatları ve dövüş sanatları sahneleri içeriyor. Bu filmler tekrar tekrar revize etmek arzu edilmektedir.

Kişisel yaşam

kimin biyografi yeterince büyüleyici, bugün başarılı bir aile adamı Filipp Ri. Eşi Emmi Ri, tüm çalışmalarda kocasını destekler ve gençlere filmler aracılığıyla iç huzuru ve uyumu öğretmek için ona yardım eder. Ve aktör mütevazi ve sosyete olmak sevmeyen bir kişi olarak, onun kişisel hayatı reklamını yapmıyor. O varlık ve philosophizing düşünmeye, ailemle vakit geçirmek tercih ediyor.

fanlar

Filipp Ri dünyadaki hayranları bir yeri vardır. Bu eşsiz aktör kitleye sayesinde o dövüş sanatları televizyon ekranlarında taşır Kore ve Japonya antik kültürü, öğrendik. Ve bugün bile eğer o filmde bir rol oynamaz, ancak fiziksel güç ve ruhu ve iç güzelliği gücünü kullanarak değil, gençlerin bu karmaşık dünyada yaşamak öğretir çünkü iyi bir şey yapar.

Hapkido sadece en iyi yoludur, doğadan enerji çekmek için, düzeni ve adaleti saygı herşeyi yürütmek için arzu geliştirmek için insanlar öğretir arasında Rea onun filmleri teknikleri kullanılmaktadır. Philip bu durumda mütevazı, diğer insanlara saygı öğretir.

Felsefe Phillip

Filipp Ri vatanı geleneğini tutarak, alınan kılındığı herhangi bir iş, yılında böyle bir kültürü var kişiden farklıdır. Ve öncelikle olması açısından farklılık akılda etkilerin bazıları taklit eder. Amaçları Philip false gitmeyi tercih edenler aksine, kendisi yüksek ayarlar.

Günümüzde gençler hedefler belirlemek ve bu hedeflere ulaşmak için nasıl yansıtmak için kullanılmaz. Filmlerinizi zaman hızla yeterli olduğu için sorun, yaşam için ayarlanması gerektiğini öğretir zaman. Ve bu amacı her halükarda sadece dövüş sanatları gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.