ModaGiysi

Ne için spor ayakkabı giymeli? Stilistler için ipuçları ve püf Noktaları

Son yıllarda rahat ayakkabılar için moda herkesin gözde spor ayakkabılarını gerçek bir trend haline getirdi. Dünyanın tasarımcılarının çoğu onları kişisel özgürlük ve hareket kolaylığının bir tezahürü olarak konumlandırıyor. Spor tarzına alışkın olanlar, açıkçası, kendilerine spor ayakkabı giymek için ne diyeceğimi istemiyorlar. Artık sadece eğitim salonunda veya yarışmalarda geçerli değildir.

Düzenli spor ayakkabılar ile iyi kombinasyonlar

Ne için spor ayakkabı giymeli? Şık Tişörtler, Tişörtler, polo, kazaklar, kolsuz ceketlerin yanı sıra kapri, şort ve tozluklar da onlarla en iyi kombinasyon. Spor ayakkabısı için en uygun tarz elbette sportiftir. Bununla birlikte, şeylerin bu yönde sıkı sıkıya bağlı olması gerekli değildir. Genel olarak, görünüşte ifade özgürlüğü okunmalıdır. Bu, işleri farklı şekillerde birleştirebileceğiniz anlamına gelir. Örneğin, her şeyi giymek gerekli değildir: pantolon, bir t-shirt ve kesinlikle spor stilinde bir ceket. Ayrıca, bu tür belirli bir durum için her zaman uygun değildir. Ancak spor ayakkabıları, modern kesimdeki kotonovye pantolonları bir gömlekle birleşip gömleğinin üzerine koyduğumuz seçenek çok daha ilginç görünüyor. Bu formda, gidebilir, eğitim alabilir ve şehirde dolaşmak için, filmlerde ve hatta ziyarette bulunabilirsiniz.

Bir kama üzerinde spor ayakkabıları. Giymek zorunda olduğun için

Son zamanlarda, kama üzerindeki ayakkabılar özellikle alakalı hale geldi. Bu model daha istikrarlıdır, topuk modelinin zarafetini ve sportif stili birleştirir. Bir kama üzerinde spor ayakkabıları giymek için ne gerek var? Bu soru birçok kızdan endişe ediyor. Artık neredeyse her şeyle takılabilirler. Bu eğilim bugün uyumsuz birleştirmektir. Geleneksel bir kombinasyon fikrine ek olarak, klasik kesim ve kot pantolonunun veya kısa etekli bir ceketin umulmadık bir birliğini de düşünmelisiniz. Öyleyse kama takmak için ne takacağım? Bu ayakkabılara yaklaşacak:

  • Mini veya orta boy Sarafanlar, koton, kot pantolon, zımba teli;
  • Yelekli bir figürlü örme uzun elbiseler ;
  • Kot pantolon, klasik uzunlukta veya kesilmiş kotonovye pantolon;
  • Mini etek, midi, maxi;
  • Kısa veya spor stilinde elbiseler;
  • Tişörtler, tişörtler, pololar, tişörtler;
  • Şort, paçavralar ve kapri.

Topluluk olağanüstü büyük bir çanta ya da omuz üzerinde küçük bir modelle tamamlanacak gibi başlıklar, şık şehir şapkası ya da panama şeklinde tamamlanacak.

Platform üzerindeki spor ayakkabılar. Bunlar ne tür ayakkabılardır ve ona en uygun kimdir?

Platformda daha sağlam ve çok pratik modeller. Özellikle gerçek malzeme cila. Bu gibi ayakkabılar muhteşem görünüyor ve aynı zamanda yağmurda bir kurtarma olurlar. Su birikintisinin tabanının yüksekliği sayesinde, bu modelin sahipleri korkmaz. Platformda süpürgelik giymek için ne gerek var, çünkü hepsine uymuyor mu? İlk olarak, büyük ayak boyutunun sahibi reddetmek için bu seçenekten daha iyidir. Aksi takdirde, ayakkabılar çok yıpranmış görünür ve genel görünüm için büyüklük kazandırır. İkincisi, bacaklar çok ince ise. Bu model, maçlardaki büyük pedlerle benzeyecektir.

Günlük hayatta bir platformda spor ayakkabıları birleştirmek daha iyi ne ile

Sonbahar-ilkbahar sezonu için bu ayakkabı için mükemmel uyum. Ne de olsa, halı kaplamaları, yağmurlukları, boynu ve kürk yeleksiz ceketlerle şık görünüyor. Platformda spor ayakkabıları giymek için ne gerek var? Seçilen öğelerin belirli bir şekle uyumlu bir şekilde bakması çok önemlidir. Uzun bacaklı genç hanımlar, modern bir kesimde, daraltılmış pantolon veya pantolonları, toplanmış ya da kot iş tulumuyla giyiyorlar. Bu yıl aynı zamanda platformda spor ayakkabıları, takımın etekleri, kemerine sıkışmış bir adamın gömleği, chaplin tarzında yuvarlak bir siyah şapka ve peri masalıyla meşhur kedi adını alan bazilio noktalarının gerçek kombinasyonu. Bu yay, özgünlüğünü göstermek isteyen abartılı gençler ve yaratıcı bireyler için uygundur.

Platformdaki ayakkabılardaki ayağın görsel olarak daha büyük görünmesini istemeyenler için yararlı bir ipucu var. Benzer modellerde, çok katmanlı bir üst parça giymeniz ve kiti orta veya büyük boy sırt çantasıyla tamamlamanız önerilir. Yanan yelek ve laconic pantolon uyumlu görünüyor. Bu kombinasyon ses seviyesini dengeler.

Kot ile kombinasyon

Genellikle kot pantalonlu spor ayakkabıları giymenin nasıl bir önemi yok. Onları giyip kitin üstüne bir spor eklemeniz yeterlidir. Başlığın mükemmel stili, bir bileklik formundaki bilezik ve bir kot pantolon vurgulanıyor. Resmi tamamlayan çanta ve diğer aksesuarları unutmayın.

Ayrı bir başlık - beyaz spor ayakkabıları

Beyaz ayakkabılar daima daha şık ve etkili gözüküyor. Özellikle klasik kot ile kombinasyon halinde. Beyaz ayakkabı giymek için ne gerek var ? Hepsinden önemlisi, bu ayakkabı için kot-erkek arkadaşlar, bir kemer veya parlak tişört giymiş veya giymiş gömlekler uygundur. Bu tür spor ayakkabıları ayrıca bronzlaşmış bacaklar üzerinde mükemmel bir vurgu yapıyor. Toplulukta ayakkabılarla uyumlu bir şekilde parlayan şort ve beyaz top da mevcut. Kesinlikle iyi siyah kıyafet kipine bakıyor : serbest kesim ve pantolon püskürtme ustası. Bu kitin tamamına beyaz aksesuarlar takviye edilmiştir. Tekli ve renkli giysilerden oluşan bir grup mükemmel bir şekilde uyacaktır. Moda klasik kırmızı, deniz çizgileri ve beyaz spor ayakkabılarının birleşimidir. Bir şerit yerine, derin veya koyu mavi bir renk kullanabilirsiniz. Artık ne beyaz ayakkabı giyileceği açıktır . Kombinasyonlar çok kullanışlı ve şıktır.

Biz spor ayakkabıları yetiştiriyoruz ve yürüyüşe çıkıyoruz

Olağandışı kombinasyonlar sayesinde, alışılmış spor ayakkabıları, şık bir tarzda giyim konusu haline geldi. Moda kadınları sabahları klasik teknelerle oldukça sakince romantik bir elbise, geniş bir etek veya pantolon-kot koyabilir. Ve eve döndükten sonra, aniden onları spor ayakkabılarına değiştirin ve yürüyüşe çıkın. Ve bacaklar minnettar olacak ve değişen ayakkabı görünümünden en az etkilenmeyecek. Aksine modern eğilimleri de dikkate alarak ilginç görünüyor. Spor ayakkabıları giymenin çeşitliliği şaşırtıcıdır. Sonuçta, şık tavsiyelere bakmakla birlikte, şimdi katı kurallar bir arada değil.

Salondaki kıyafetler nasıl?

Spor salonuna gitmek, ne söylemeye gerek yok, neye spor ayakkabıları giymelisin. Pantolon, tişört veya tişört içeren bir eğitim formu mükemmel bir seçenektir. Elbiseden önce giymiş, tenisçi gibi, görünümünü çeşitlendirebilir ve şık bir başlık oluşturabilirsiniz. Ayrıca spor etek iyi bir versiyonu, şort ve polo gömlekleri ile birlikte. Bu durumda renkli spor ayakkabıları neredeyse her şey için uygundur. Şık ayakkabılara ve bir üstte veya altındaki bir şeye benziyor - tek bir gölgede. Günümüzde hem çiçekli baskılar, hem de pastel renkler ve parlak zıt renkler var.

Küçük bir sonuç

Bugün, moda aktif olarak vakit geçiren ve aynı zamanda şık görünmek isteyenler için bir hediye. Dünyanın önde gelen tasarımcıları, romantik, klasik bir kent stili ile spor ayakkabıları bir araya getirdi. Aralarında şeyler birleştirmek zor değildir. Modern moda koleksiyonlarının ana eğilimi kolaylıktır. Bu, günümüz çalışmaları için, akşamları devam etmek için bir günlük bir çalışma sonrasında değişime vakit bulamayan hayat süreleri için çok önemlidir. Özel teşekkürler, tabii ki bacaklar. Artık sağlıkları tehdit altında değil. Şık hareket et!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.