ModaGiysi

Portakal ayakkabıları: giymek ne

Portakaldan daha neşeli bir renk hayal etmek zordur. Kötü havalarda, hoşnut ve sıcaklık hissi verir. Turuncu ayakkabılar, günlük etkinliklerin veya açık hava etkinlikleri için kıyafetin ana vurgusu olabilir. Sıradışı bir şeyi seviyorsanız ve sulu renkler eklemekten çekinmeyin, böyle yeni bir şeyi düşünün.

Turuncu ayakkabı özellikleri

Böyle bir şeyin her zaman dikkat çektiğini söylemeye değer. Bu nedenle portakal ayakkabıları her zaman temiz, temiz ve bakımlı olmalıdır. Sakin olan sade tonların ayakkabıları görünmez olabilirse, o zaman parlak için sadece kabul edilemez. Ancak bu aksan sayesinde kesinlikle fark edilmeyeceksin.

Renk uyumluluğu

Turuncu için mükemmel renkler mavi, kahverengi, bej tonlarında ve bazı yeşilden kaynaklanabilir. Ancak sarı ve kırmızı tonlar ile dikkatli olmalısınız. Günlük yaşamda, kombinasyon sadece ateşli ve aşırı olabilir.

Turuncu kış botları, dünyanın, ormanların, bataklıkların ve taşların doğal doğal tonlarında örülmüş şeylerle iyi birleşiyor. Buna ek olarak, günümüzde "eko" olarak hem doğal hem de moda olan, kürk ile mükemmel uyum sağlarlar.

Portakal ayakkabı giymek için ne

Stilistler ayakkabıların ve poşetlerin renklerinin eşleşmesi gereken klişeleşmeyi uzun süredir terk ettiler. Portakal çizmeleri ile çok daha iyi, bir sırt çantası veya çantayı, yangın da bulunan renkler arasında parlak bir baskı ile uyumlu hale getirecektir. Ancak eldiven, kayış, güneş gözlüğü veya ayraç ayakkabı rengine uyabilir.

Oldukça etkileyici bir görüntü ile siyah ve o rağbet gören derinliği vurgulayan böylesine çekici bir ayrıntıyla görünüyor. Tabii ki, birkaç parlak detay toplayabiliriz.

Deri eşyalarının hoş birleşimi, sese çok yakın görünüyor.

Ayakkabı bakım tonları

Portakal ayakkabılarını uzun süre tutmak için kirleticileri çıkarmak için peçeteler kullanın. Özel imha yöntemlerini kullandığınızdan emin olun. Onlara en uygun şeffaf krem veya balmumu için uygun malzeme.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.