SeyahatSeyahat İpuçları

Sudak Su parkı - unutulmaz tatil!

Sudak bir su parkı - Karadeniz'in kıyısında, dağların eteğinde harika Alchak su eğlence merkezidir. Çocukların, şelaleler ve çeşmeler de dahil olmak üzere slaytlar, havuzları,: konumlar bol vardır. Her ziyaretçinin herhangi birini mümkün olacak : fiyatının Tipi sığ havuzlarda çocuklar için güvenli sahilde bir şezlong sakin bir tepede aşırı kayak,. Kırım su parkında öğleden sonra ve akşam diskoda konserlerle bir dans pisti bulunmaktadır.

kalpten Eğlenceli, deniz sprey sıçrama ve siz tek bir yerde pilleri şarj edebilirsiniz adresi olan - Kırım, Sudak aquapark. en gurur ziyaretçiler incelemeleri.

Sudak Su parkı - her zevke için ideal su rekreasyon! Aileniz ile gerçekten çok farklı ya da burada romantik bir toplantı geçirebilirsiniz. Yük genç eski için, her yaş için sürmek izin verdi.

adrenalin düzeyini yükseltmek için, burada yeterli bir sayıdır hız treni ile binebilirsiniz. Her cazibe kendi adı vardır. Örneğin, ilginç adı "tutku Kadınlar" slayt 8 m yükseklikten yumuşak haddeleme söz edilen kapağın 45 m "Kamikadze." uzunluğu - Atraksiyon aşırı bir 14 metre yüksekliğinde ve uzunluğu 35 metre mesafededir. 40 km / saat hıza gelişen bu tepede. parametrelerinde Benzer bir slayt - "Turuncu Nehri." iniş üzerinde çevreler bir roller coaster «Siyah delik», «Multyslide» ve "Bluebeard" sağlanır. Daireler iki tasarlanmıştır.

Çocuklar için 5 m başlangıç yükseklikten özel slaytlar vardır. Çocuk havuzları 20 ila 60 cm derinliğinde açılan değişir. Onlar perde ve çeşmeler ile donatılmıştır. Küçük yüzücüler bu sularda etrafında sıçraması seveceksiniz. yapmak ödenekleri - Çocuk 1.3 m boyunda, 1m bayan ücretsiz büyüyor. 1.3 m üzerinde - yetişkinler eşit.

Yetişkin Eğlence havuz su perdeleri, çeşmeler ve su masajı ile donatılmış olup, birçok derinlik seviyesi vardır. Böyle canlandırıcı ve ferahlatıcı su arıtma alma fırsatı kaçırmayın!

Park tesislerinde kullanılan su, kaliteli içme eşdeğerdir. Due ekipman İtalyan firması "Myrtle FLEG" klor ve diğer zararlı yabancı maddelerin temizlenmesi su, çoklu arıtma aşamaları sahip. çocuk yüzme havuzu, su temizlenir ve tek bir yükleme ile dezenfekte edilir.

Sudak Su parkı kendi lezzet vardır - su çeşme disko dans pistine! güney güneş ve yangın müzik heyecan, ziyaretçiler çeşme ferahlatıcı sprey altında serinleyebilirsiniz. sizin için çalışıyor ünlü DJ'ler.

Park değerli eşyalar için kilitli dolap içeren odalar değişen restoran, pizzacı, bir tıp merkezi vardır. Geri kalanı için eğitmenler ve güvenlik görevlisi bakım deneyimli ekibi alacaktır. otopark sahipleri için sağlanmaktadır.

Levrek su parkı parçasında 1600 sq geri havuzları altında, 2 hektarlık bir alanı kaplar. palmiye ağaçları, çiçekler, otlar ve çalılar: M. bitki örtüsü çeşitliliği ile yeşil bir ada vardır. Burada bile sıcak havalarda rahatlatacaktır.

Kaliteli bir aileyi ya da romantik bir tatil istiyorsanız, gündelik yaşamın bir mola, bir pozitif yük, buraya git - Zander, bir su parkı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.