SağlıkTıp

Insan vücudu üzerinde Eylem banyosu ve sauna

Vücudun çeşitli hastalıkların önlenmesinde önemli bir rol bir saflığa sahiptir. Antik çağlardan beri, insanlar ilgili kurallar ve gelenekleri ile bir ritüel haline sürecinin dönüm, yıkama için büyük önem verdiklerini ve hamamı veya sauna ziyareti her milletin yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldi. iklime bağlı olarak orada banyolarının yapımında farklılıklar vardı, ama onların amacı her zaman ve her yerde aynı olmuştur. Rus halkı, bir kişi için bir banyo yararları hakkında birçok sözler vardır, en ünlü biridir "vücut darbeler Banja herhangi bir hastalık," vücudun hastalık kovma, soğuk algınlığı ve çeşitli hastalıklara, kokulu buhar ve kokulu süpürge nedeniyle tedavi insanlar için banyoda olduğunu.

Banyo ya da sauna - müşteri hizmetleri iş zor bir hafta sonra onun ihtiyaçlarını karşılamak ve gençleştirmek için sağlanmıştır bir yerdir. Ana aktif faktör banyo metabolizmasını hızlandırarak, buhar kızdırılır. Beri, 100'den fazla derece ulaşabilir sauna buhar sıcaklığında, ilk çağrı fazla 4-7 den dakika olmalı ve ikinci yayınlanmadan önce kırmak - en az 15 dakika. Sıcak buhar cilt gözenekleri genişler ve soğuk su yol onları, daraltır adrenalin salınımı ve güçlü bir tonik etkisi. Cilt taze kokulu süpürge üzerinde mekanik eylem daha elastik olduğu gençleştirme ve tazelik hissi yaratır hale getirir. Uygun cihaz banyosu ve sauna buhar bir odada başlıca koşulları sıcaklık düzenleyici ve nem gibi uygun raflar mevcudiyeti, buhar sağlayan ve yalan görevlisi hizmet alırlar.

Modern sauna - bu sadece, arkadaşlarıyla vakit geçirmek, bir doğum günü kutlamak ya ortakları ile iyi bir anlaşma kutlamak için de şifa prosedürleri alabilir ama hangi bir komplekstir. İyi saunada rahat odalar ve müşteri teslim bara spor salonları ve restoran lezzetli yemekler sunuyor. Tecrübeli hamam ve profesyonel masörler rahatlamanıza yardımcı ve onlar işlerinde kullanmak özel masaj kremleri ve aromatik yağlar, müşterilerin cilt elastik hale ve vücut hafif ve taze. Bu arada, sıcak çay veya bitkisel infüzyon bir fincan, sauna yoğun terleme sonrası vücutta su dengesinin geri kazanımı için çok faydalı olması.

Diğer bir özelliği, değişmemiş banyoları ve saunalar süpürge sauna yaklaşık 150 derece arasındaki bir sıcaklıkta, ancak, artık kuru, kullanılmış ve çökmeye edilir vardır. Birkaç ağaç türlerinden ve sadece mekanik olarak cilt için değil, aynı zamanda, biyolojik olarak yaprakları ve dallarında bulunan aktif maddeler kullanılarak yapılan Süpürge. En popüler şüphesiz huş dallar, cildi temizler ve solunumu artırır ve öksürük ve solunum hastalıkları ile yardımcı olur. Yağlı cilt, hem de cilt sıkılığını ve esnekliğini, çok iyi bir uyum meşe süpürge vermek olan kişiler için. soğuk algınlığı için, ağrıyan kaslar ve eklemler ve vazgeçilmez kireç veya kızılağaç süpürge olacaktır. Ama, ancak, buna taze ve esnek olduğunu, önemlisi ahşap banyo süpürge imal edildiği önemli değil!

Samara saunalar Fin veya Rus bir saunalar bulunmaktadır kapsamlı hizmet verecektir masaj terapisi, sağlıklı yaşam, spor veya anti-selülit masaj, jakuzi, solaryum, bar servisi.

Biz saunada harcanan zaman, sen güçlenmesinin vücudu geliştirmek ve ruh yatıştırmaya inanıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.