ModaAlışveriş

Kazhual - modern ve modern tarz

Casual, son zamanlarda oldukça popüler olan bir stildir. Kendine özgü özelliği nedir ve modern gençler arasında neden büyük talep görüyor ? Stil kazhual , özel olarak gündelik hayat için yaratılmış. Yazılı çeviri teriminde "gayri resmi, ihmalkar" anlamına gelir. Dolayısıyla bu tarz, moda trendlerini takip edenlere ve kıyafetlerinizde sevmeyi sevenlere mükemmel bir çözümdür. Casual, rahatlık ve rahatlık sağlayan ve tabii ki kendini ifade etme özgürlüğü ve alanı sağlayan bir stildir.

Stil kazhual görünümünün geçmişi

Bu tarz, İngiltere'de geçen yüzyılın 50'sinde ortaya çıktı. Başlangıçta, bazı alt kültürlerin bir parçasıydı, ancak daha sonra tasarımcılar kazuhalın ayrı bir giyim çizgisini hak eden bir stilde olduğunu saptadı. Şık bir dünyada bu tarz Nino Cherutti sayesinde ortaya çıktı, bu nedenle İtalya Kazuhal'ın doğum yeri oldu. Yakında bu yönde yeni olan Giorgio Armani tarafından tanıtıldı . Oncehual ve pantolon stilinde bir ceketi başarılı bir şekilde birleştirdi, gömlekler daha çok takımyıldızları ile değiştirildi ve bu da modadaki yeni trendin hızla gelişmesine yol açtı.

Ve çok yakında tüm ünlü tasarımcılar bu tarz koleksiyonlar oluşturmaya başladılar. Genel olarak Kazuhal, klasik ve sportif stillerin bir birleşimidir. En önemli şey uyumlu olması gerektiğidir, ancak tadına büyük ölçüde bağlıdır.

Stil Alttürleri

Tarz kazuhual'in birkaç alt türü vardır. Business Casual, sadece klasik kumaşların izin verildiği bir tarz değil, aynı zamanda triko da kabul ederiz. Buna ek olarak, klasik şeyleri bir renk şemasına yapışmadan birleştirmek mümkündür. Davadaki ticari davada, klasik tarzla ilgili olmayan bazı ayrıntılar olabilir . Örneğin, cepli cepli, omuz askısı ve benzeri. Ayrıca sport-Kazhual, smart kazhual ve street-kazhual gibi alt türler vardır. Akşam ve çekici Kazhual'ı ayırt etmek bile mümkündür. Cadde stili kaşu biraz bu trend trendinin alt türü olan iş gibi. Bu versiyonda ceketlerin altına kazak giyip kot pantolon ile birleştirmek yasaktır. Genel olarak, bu kot - çoğu tarafından sevilen bu stildeki görüntünün ana parçasıdır.

Kazuhal tarzında giyinmek için nasıl?

Bu şık stilde giyinmek için farklı renk, stil ve marka giysileri kullanabilirsiniz. Tek bir şart: kombinasyon, tek bir görüntü oluşturmak için uyumlu olmalıdır. Moda tunik ve elbiseler şık ceketler ve eşarplar ile tamamlanmalıdır. Görüntüyü tamamlamak için kazuual tarzında uygun aksesuarları ve ayakkabıları kullanabilirsiniz. Genel olarak, hepsi hayal gücünüze ve tabii ki zevkinize bağlı. Moda trendlerinin mükemmel olduğunu unutmayın, ancak imajınız her durumda şık ve uyumlu olmalıdır.

Kazhual, pratik olarak her gün kıyafet seçiminde kısıtlamalara izin vermeyen bir stildir. Fakat önemli bir kural dikkat etmeye değer: açıkça ifade edilmemiş ayrıntılar ve diğer stil ve alt kültür unsurları, örneğin ticaret, resmi vb. Olmamalı. Ünlü tasarımcıların tarzında yaratılmış şeyleri kullanmak da yasaktır ve bu nedenle imaj yaratılırken kolayca tanınabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.