SeyahatSeyahat İpuçları

Multivisa Schengen nedir? Nasıl Kendine Schengen çoklu giriş elde etmek

Çok fazla yurtdışında yaşayan insanların yaşam kalitesini bakmak istiyorum çünkü çoğu Rus turist, Eski Dünya ülkelerindeki tatil geçirmek için tercih ediyorum. Buna ek olarak, kültürel anıtların çokluğu yolcuları Avrupa'da sadece gitmek için güçlü bir teşvik de olduğunu.

Ancak, onu ziyaret etmek için, kalış ülkenin konsolosluk veya vize başvuru merkezi verir giriş için izin almalıdır. Bir harcamak vize belge ve zamanın büyük miktarda toplamak için gerekli olduğundan Doğal olarak, bu prosedür, zorluklarla doludur. Biz bu gerçeği eklemek Ve eğer o tek bir vize ödemek zorunda her zaman almak için yurtdışında seyahat ihtimali daha az çekici hale geliyor.

Ama bu AB'de seyahat için hiçbir neden yoktur!

Avrupa ülkelerinin büyük bir kısmı onaylayan Schengen anlaşmasını: Macaristan, Avusturya, Fransa, Hollanda, Lüksemburg, Portekiz, İsviçre ve diğerleri.

o kesinlikle girmek için izin almak üzere ilgili tüm şartlara uygun ise insanların sürekli Yukarıdakilerin Eski Dünya'da aynı ülkeye gitti, o bir Schengen multivisa başvurmak için bir sürü nedeni var. girmek için bu seçenek izin nedir?

Multivisa Schengen - seyahat etmek entitling belge AB ülkelerinde, yukarıda belirtilen anlaşmanın, belli bir süre içinde kaç kez tekrarlanan sayıda imza. Biz ilk durağı elçilik izni girmek için düzenlemek ülkenin topraklarında yapılması gerektiğini bahsetmeliyiz. Sonra herhangi gidebilirsiniz Schengen ülke partisi anlaşması. Zamanı gelmişti seyahatinizi çoğu, yine de vize verilmiş bir ülkede gerçekleşmesi gerektiğini unutulmamalıdır.

geçerlilik süresi

On gün beş yıla kadar - Bu belge, farklı bir süreye sahiptir. Biz turist vizesi hakkında konuşmak, bunlar genellikle 3, 6 veya 12 ay için verilir.

Eğer - iş adamları düzenli eski Avrupa'yı ziyaret, en fazla 1 yıla multivisa Schengen gerekecektir.

Beş yıl süreyle geçerli giriş izni, kural olarak, bu tür olan akrabaları Avrupa veya diplomatlar yaşayan olanlar gibi vatandaşların bireysel kategoriler alırlar.

Acil vize gerekiyor - uzmanları temas

Tabii ki, pek çok bu mümkün olup olmadığı çok girişli Schengen kendinizi nasıl elde sorusu ilgileniyor. Evet, böyle bir olasılığı vardır. Ancak bu durumda, bürokrasi ve belki de sinir krizi için hazır olun. Eğer çok girişli Schengen edinme hakkında bir fikrin yoksa, deneme ve böyle sorunlarla mücadelede yeterli deneyime sahip profesyoneller güvenmemeyi daha iyidir. Belli bir ücret karşılığında, onlar verimli ve mümkün olduğunca çabuk her şeyi yapacağız. Eğer zaman ayırın ve kendi fonlarını kurtarmak istemez, o zaman giriş izni yardımsız getir.

bu yolculuğun amacı olmasa bile, vize şartı tasarımına en "yumuşak" kılan ülke, elçilik veya vize başvuru merkezine başvurun: Bu durumda, aşağıdaki önerebilir. Her durumda, içinden ihtiyacınız olan ülkeyi ziyaret edecek.

not

Yukarıda anlaşmaların üye ülkelere Schengen vizesi almak için ortak gereksinimleri rağmen, o hatırlamak önemlidir, bazı farklılıklar hala var. Önceden bilmek girmek için izin almak için toplanması gereken belgelerin belirli listesi gerekir nedeni budur. Ve aniden herhangi bir belge Eğer yeniden uygulama prosedürleri ve kaçınamaz başvurular unutturmak Şunu bulursan.

Yine de multviza Schengen verilmediğinden onsuz temel belgeler, listeler.

evraklar

 • Daha önce (bir damga makbuz shengenskoy vize içeriyorsa) iptal edildi Pasaport.
 • Geçerli pasaport, geçerliliği 90 gün iddia edilen dönüşten sonra en erken sona erecek.
 • (Avrupa'da kabul edilmesini sağlayacak bir teminat) 30 EUR 000 veya daha fazla miktarda Sağlık sigortası.
 • Bir kimlik belgesinin tüm sayfaların bir kopyası.
 • (Açık zemin üzerine açıları ve oval olmadan 3,5x4,5, mat,) iki adet miktarındaki Renk fotoğraf.
 • sizin ödeme onaylayan bir belge (banka ekstresinin ve dengeyi depozitinizle € 60 günlük harcama para olması gerektiğini böyle olmalıdır).
 • Belge Eğer Avrupa'ya seyahat hangi aracın rezervasyon teyit.
 • Adından, iletişim ayrıntıları konuk sayısını ve kalış süresi hakkında bilgi veren otel, gerçeğini teyit eden bir belge.
 • Eğer tatile veya bir iş gezisi olacak işveren tarafından verilen belge. Aynı zamanda pozisyon, maaş, çalışmak şirketin iletişim detayları hakkında bilgi içermelidir.
 • Usulüne (Çocuklarınız almak ile birlikte, Avrupa'da ise) doğum belgesi ve ona tamamlanmış bir anketin kopyasını sertifikalı.
 • (O onlarsız hareket veya bunlardan biri varsa) yurt dışında çocuk seyahat ile ilgili ebeveynlerin birinin ya da her ikisinin rızası doğrulayan belge.

Bireysel girişimciler de iş durumunu belgelemek gerekir ve istihdam edilmektedir vatandaşlar, iş kitabı sağlamak.

Bir kişinin işsiz ise bir akrabadan seyahat çeki veya sponsorluk yardım sağlayacağı Schengen o olay verilecektir multivisa.

Öğrenciler ayrıca kurumun iletişim bilgileri sertifika getirmek zorunda, lise öğrencileri bu öğretim yönetiminin dekanı gelen öğrenci kartının bir kopyasını ve bir belge gerektiren bir öğrencinin geçici yokluğunda itirazı yoktur.

Emeklilik yaşının insanlar da ilgili sertifikayı sunarak sosyal statü belgelemek gerekir.

sorun fiyat

Schengen multivisa ancak ödeme sonrasında yayınlanan unutulmamalıdır vize ücretinin. Bunun miktarı 35 Euro.

Sonuç

Yukarıdaki belgeyi yapma size Avrupa'daki pek çok ülkenin topraklarında kalmaya sağlayacak evrensel giriş izni olarak sadece zaman ama para kazandıracak. İşte böyle multivisa Schengen avantajları vardır. Bağımsız özellikle vize alma sorunu ile karşı karşıya asla insanlar için, hala pratik belgeyi yürütün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.