TeknolojininGadgets

Güvenli park sistemi Aviline (Parktronik)

"Evilayn" - Prodüksiyon parktronikov uzmanlaşmış dünyaca ünlü bir şirket. Daha önce, firma otomobil satıcıları tüm dünyada sadece on sekiz otomobil markaları ile birlikte çalıştı. Şu anda, marka Aviline zaman park sensörleri bağımsız olarak ayarlanabilir. şirket arabası ek donanım merkezleri için özel olarak ürünlerini üretmeye başladı. Üretici Sıralamada AAAline ekipman sundu. Ad hariç, bu showroom yüklü farklı değildir.

işleyiş özellikleri

Aviline sistemi (parktronik) ultrasonik transdüsere sahip çalışır. Onlar arabaya önünde ve arkasında tamponuna yüklenir. Onlar sayesinde ve en yakın nesneye bir mesafe ölçümü yoktur. Cihaz sinyali gönderir. Bu ses veya ekranda bir resim olabilir.

Aralıklı bip. nesneler arasındaki mesafenin 1-2 metre olduğunda çalışmaya başlar. engel yaklaşırken onun sesi frekansını arttırır. mesafe 10-30 santimetre indirgenir, sinyal sürekli hale gelir.

park sensörleri özellikleri onunla rahat bir çalışma sağlar. Bazı modellerde sistemini devre dışı bırakmak için izin verir. yol, sürüş sırasında Bu, örneğin, yararlı olabilir.

Çoğu zaman, arka tamponun yüklü olan sensörler, bir zincir bağlı kuyruk lambaları. Bu durumda Aviline (parktronik) otomatik olarak geri vitese kumanda edilir. Araç hızı (yukarı saatte 20 kilometreye) küçük olduğunda ön tamponda Sensörler çalışmaya başlar.

Yararları "Evilayn" Sistem

Sürücüler şirketin ürünleri Aviline teşekkür ederiz. Parktronik bu ticaret markası bazı özellikler analogla- farklıdır:

 • Güvenilirlik.
 • modülünde Rus dilinin varlığı.
 • Ekranda sezgisel görüntüsü.
 • Ekranda tüm sensörlerden gelen bilgileri gösterir.

Buna ek olarak, "Evilayn" marka araçlar neredeyse tüm araçlar için çok yönlü ve uygundur. Çalışmaları vücut üzerinde çıkıntılı parçaların engellemez.

Paket içeriği

o Aviline aldığında alıcı parçaların sonraki seti alır (Parktronik)

 • 8 sensör.
 • farklı yerlerde monte edilebilir Ekran.
 • kontrol ünitesi.
 • Teller Aviline sistemi (Parktronik) bağlanabilir.

 • Talimatlar.
 • düzgün bir delik yapmanızı sağlar kesici.

park sensörlerinin Kendinden montaj

güvenli park sistemini ayarlama biçimlendirme ile başlar. Bu amaçla, örnek yükleme sitelerinde inşaat bandı yapıştırılmış. Bu gerekli tüm işaretler yapılır. Ön pozisyon lambanın üst kenarından daha alçaktır ayakları üzerinde park sensörleri takılması önerilir. Yere en az 50-70 santimetre olması gerekir. tampon kenarına sensörlerden gelen yaklaşık 40-45 cm bırakın. santral sensörler yaklaşık 50 santimetre aralıklarla monte edilir.

Daha sonra işaretli yerlere delik açmak. Bunu yapmak için, pakete dahil olan bir kesici kullanın. Yapışkan bant artık ihtiyaç vardır ve bu çıkarılabilir. Elde edilen delikler sensörler yerleştirilir. teller içine gerilir. Tellerin arkasında bagajında bulunan teknolojik deliklerden uzanmaktadır. önünde bulunan sensörlerden gelen telleri iç başlık altında uzanır. Yalnızca panelde bazı plastik parçaları kaldırmak gerekir. Bu normal bir tornavida kullanılarak yapılabilir.

sistem bağlantısı

sensörleri yükledikten sonra Aviline (parktronik) bağlamak gerekir. Yükleme talimatları Sorularınız varsa pakette, bunu yapacağız dahil.

Güç kaynağı genellikle bagaja, yüklenir. Arka ışık soketine bağlanır. Bu hesaba tellerin renkleri alarak sırayla yapılır:

 • Siyah - konut üzerine.
 • Sarı "artı" gider.
 • Yeşil durdurma sinyali katılır.
 • Kırmızı ateşleme bağlanır.

Daha sonra, bir ekran. Onun için kendi takdirine bağlı olarak seçebilir yerleştirin. Ekran bağlanarak kontrol ünitesi, sen bütün sistemin işlevselliğini test edilmelidir.

Bunu yapmak için, kontak anahtarını (zorunda değildir arabayı çalıştır) bir geri vitesi dahil yerleştirin. tampon üzerindeki sensörler tarafından katı bir nesne getirmek zorunda. Iletim konumunu değiştirme Benzer ön sensörlerini çalışma işaretleyin.

Aviline (Parktronik): yorumlar

Değerlendirme gelince, burada hemen hemen tüm oybirliği. seçtikleri memnun bu güvenlik park sistemi, yüklü Araba sahipleri. Her şey için kutusunda kendi niş vardır. Bütünlük ambalaj kağıt conta ile muhafaza edilmektedir. İyi kağıda basılmış Rusça Talimat. Uzmanlar için sadece fanlar için anlaşılabilir Çizimleri.

sinyallerinin uygun, bir nesne tespit çalışma vardır. Ama (en sık tampon üzerindeki sensörler itibaren) bazı durumlarda, sinyal 2-3 saniye gecikebilir. Bu durumda, ışıklar ekranda üzerinde gelene kadar bekleyin ve ardından hareket başlamalıdır.

ön sensörler bir metre nesneye olan mesafenin algılar. Özellikle trafik (sürekli cıyakladı değil) 'de, kapama düğmesine kullanmak daha uygun olur. Eğer yakın önünde arabaya kadar sürücü yok Ama eğer devre dışı bırakamazsınız.

Aşırı soğuk olarak, bir sinyal daha çabuk mesafe azalır daha tetiklenir zamanlar vardır. Ama önümüzde ve tersi iyidir.

"Evilayn" parktronics çalışan otomobillerin sahipleri kullanmak üzere önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.