TeknolojininGadgets

Bir akıllı telefon spor izci değiştirebilir miyim?

Onlar akıllı saatler kadar pahalı değildir, ancak oldukça işlevseldir - Giyilebilir akıllı araçlar aktif olarak çeşitlilik, spor izleyicileri tarafından zevk belki de en büyük başarısı tamamıyla, popülerlik kazanmaktadır. spor izci nedir? Bu "akıllı" bilezikler kullanıcının fiziksel durumunun izlemenize yardımcı olmak için.

Tabii ki, fitnes izleyicilerin hedef kitlenin en - spor yapan aktif insanlar. Ancak, satın alma haklı olur? spor izleyiciler bunu geliştiriciler için kendilerine göründüğü gibi, bu nedenle gerekli ve uygun olan ve kolaylıkla onları değiştirmez ise her modern insanın sadık "arkadaş" - bir smartphone? en inceleyelim.

Başlamak için, ana izleyiciler seçeneklerin hatırlatır. Sınırsız tüm izleyiciler işlevsellik açısından birbirine çok benzer, böyle Megafon, Beeline ve MTS gibi "büyük üç" operatörleri aramak çünkü yanı sıra benzer Biz herhangi bir bireysel modeli değerlendirmez.

Yani, burada ana seçenekler şunlardır:

  • sporcular için Seçenekler - adımların vb kalori sayma zaman çalışmalarının analizi
  • Uyku Analizi - spor trekeroy, uyku evrelerini ve kalitesini takip edebilir hızlı faz (uyanış için en uygun) sırasında bir kişi uyanmak olabilir
  • Akıllı telefonunuzu ve PC'nizi senkronize
  • Bir akıllı telefon ile yer almış SMS ve diğer etkinlikler tarafından alınan aramaların Bildirim
  • gösteri zamanı

Ancak, son iki seçenek tüm izleyicileri kullanılamaz dikkat etmek önemlidir.

Genel olarak, belki çok değil, gördüğünüz gibi. Dahası, hatta mevcut seçeneklerle, aslında, her şey sorunsuz gitti. Bir tek herhangi portala gidip hemen belli olur spor izci izlenimler sahipleri hakkında yorumlar okumaya başlamak için gelmiştir. Şikayetler, sadece bunların ana birçoğu tanımlanır edilir.

temel sorun - aktivitesi farklı tipte izleyici ayarlamak için yetersizlik. Tabii ki, atlama, koşma, yürüme, örneğin, ilkel bir dizi vardır. Eğer farklı simülatörler üzerinde spor salonunda yapıyor kalori harcamak ne kadar hesaplamak istiyorsanız Burada, örneğin, İzleyiciniz bu durumda size yardımcı olmayacaktır.

İkinci önemli dezavantajı - veri Yanlış. Yazılım algoritmaları çoğu izleyiciler, pek çok "mutlu" sahipleri, örneğin şiddetle zhestikuliruesh, son derece şüpheli bazen için kalori tahakkuk yürüyen gerçeği ve ne zaman oturup hakkında yazmak, ancak.

Başka değil çok güzel bir an - izleyicileri sadece sık biraz işlevsel olmadığı özel uygulamalarda arkadaşı ile, kural olarak, etkileşim, aynı zamanda sabit bir gecikme ile çalışır.

Ve nihayet, uyku analizi - bu kadar çok kullanıcıların dikkatini çeker çip. Tabii ki, fırsat bu seçenek kullanıcı yok ne kadar iyi çalışır kontrol etmek, ancak 2007 yılında Tıp American Academy o doğru gerekli uyku geçerli aşamayı belirlemek için karar: frontal, merkezi ve oksipital kanalları, EOG kayıt ve elektromyogram güler yüzlü kasları için elektroensefalogram. Yani gerçekten kullanıcı uyku hangi faz anlayabiliriz bileğinize pek "akıllı" küçük bir şeydir.

Onların üreticilerinin bir hayalden öteye gidememektedir - Genel olarak, gördüğünüz gibi, açıklandı çoğu fitness izleyicileri sahiptir. Ancak, üzgün olmamalı. Akıllı telefon - sporları için mükemmel bir gadget ve büyük olasılıkla cebinizde giymek her gün vardır.

onun avantajları nelerdir? İlk olarak, fiziksel aktivite hesaplama o sadece dahili sensörleri keyfini değil, aynı zamanda GLONASS ve GPS erişimi engeller. Bu durum, daha doğru bir sağlar ve hızlanma ve oran daha fazla parametrelerin faaliyetinin ölçülmesine olanak vermektedir. dans masa tenis - İkincisi, akıllı telefon bugün yazılımının büyük bir miktardır, bu programlar size üretken istihdamı sporun hemen her türlü değerlendirmek için izin verir. Buna ek olarak, özel bir uygulama uyku "otslezhivatel" safhalar halinde bir akıllı telefon açabilirsiniz. Tabii ki, bu spor izleyicileri için aynı koşullu ve kesin olmayan olacak, ama aslında kalır - bu seçenek kullanılabilir.

Akıllı telefon birkaç kişi barış faaliyetlerinde olmak ister, çünkü mümkün, müzik dinlemek için yapacak gerçeğini belirtmek mümkün değildir. Aniden başımızı giren bir sabah koşusu gün doğumu, akıllı telefon fotoğraflamak ve eğer ek olarak, daha sonra kurtarmaya gelir.

Ve tabii ki, yerine fitness takip bir akıllı telefon kullanımı - kaydetmek için ülkedeki para, hem de bugün kriz kurtarmak için büyük bir fırsat şirketi "Şirketi Communications aracılığıyla, mobil operatörlerden ve bayileri aracılığıyla değil, doğrudan hizmet dahil her konuda denemek için gereklidir "Bu arada, mobil iletişim ucuza sağlar, ancak genellikle altın cep numaralarını verir sadece, örneğin,.

Belki spor izleyicilerin tek avantajı - kendi kompakt. hareket serbestliği sporcular önemi ve için genellikle akıllı telefon, fitness izci rahatlıkla yandan konumlandırılabilir anı eklemek nerede bilmiyorum.

Tabii ki, sonunda, ne seçmek karar, ancak bir fitness takip yönünde bir seçim yapmak belki eğer, bazı dorogushchuju modeli almamalıdır, daha doğru çalışması için olası değildir, ancak hasar cüzdan neden olacaktır. Ancak yine, siz karar verin.

makale malzeme www.corporacia.ru sitesinde dayanmaktadır

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.