TeknolojininGadgets

Nasıl tabakta filmi yapıştırın. İpuçları

yepyeni tableti satın birimiz Muhtemelen her, çizik, nem ve şoktan nasıl onun daha güvenilir korunma konusunda sanırdım. Sonuçta, sürekli böyle devam çalışmak için yanınıza okul ve bunu kullanacaktır. E. O çalışma sırasında büyük ölçüde çekilebilir. Tabii ki, zorunlu nitelik kapak ve bir koruyucu film olacak. Kapak açık Açık - boyutunu seçmek ve sonra gadget'ınıza, ve bunu herkese koymak! Ancak film tablete sopa yolu ile, çok zorluklar ortaya çıkabilir. Istemiyoruz nasıl ya bilmiyorum boyutunu dikkatle kesilmiş ve bunların benzerleri. D. En ayarlanması gereklidir! Ama bütün öğrenebilirsiniz. nasıl plaka kendileri filmi sopa anlatmak istiyorum bu yüzden.

Nasıl seçmek için

Koruyucu filmler çok sayıda elektronik cihazların raflarında görülebilir. Bunlar farklı fiyat, boyut ve kaliteyi olacaktır. parlak veya mat - kaplama yapısı farklı olabilir. koruyucu nitelikleri göre iyi ve bu, ve diğerleri, ama biz tercih ederdik , mat filmi t. Bu parmak izleri üzerinde değil belirleyin.. Ama parlaklık periyodik t silmeniz gerekir. Belirleyin. Potozhirovye parçaları kalacaktır üzerinde çalıştıktan sonra.

Tablette filmi yapıştırmak için nasıl

  1. Ellerinizi yıkayın.
  2. nerede paketinden çıkarın koruyucu film. Bununla beraber genellikle mikrofiber yapılmış komple set özel kumaş gider. Yani, dikkatle bu bez tablet ekranı silin.
  3. kesmek gereksiz - koruyucu film boyutu, ama biraz daha değilse bürokratik bıçak veya bıçak.
  4. Şimdi nakil katmanının kurtulmak gerekir. Bu amaçla, numarası "1" ve salınır film, sağ tarafı ile çekme sekmesi için, ekranın üst ve yavaşça yapıştırılan yaslanır. Yani, yavaş yavaş taşıma katmanı kaldırma, sonuna ulaşmak.
  5. Dikkatle filmi düzeltmek ve varsa plastik bir kart yardımıyla, tüm kabarcıklar kovmak.
  6. sayı "2" ile çekerek üst taşıma katmanı kaldırın.

Eh, şimdi tabakta filmi tutkal biliyorum.

yararlı ipuçları

  • Koruyucu filmler., Banyoda daha iyi t sopa için için. Buna göre, Orada yüksek nem ve, tabakta almak için toz olasılığı yoktur.
  • endişelenmeyin - ekranın yüzeyinde tiftiği bırakmaz iyi bez, yoksa! Bunun Geriye kalan tek şey, yapışkan bantla kaldırılabilir. Hızla ekran yüzeyinden tüm tiftiği toplamak.
  • Yanlışlıkla filmlerdeki toz vurursanız, o zaman normal musluk suyu olabilir ondan kurtulmak. Bunu yapmak için, musluk altında yıkamayın ve sonra kuru darbe. Üzülmeyin! Yapışkan yüzey zarar görmeyecek.

Sonuç

Gördüğünüz gibi Tablette filmi sopa nasıl tüm kurallarına uymak durumunda, her şey hızlı ve verimli yapılabilir. aradan kaçan Ama eğer bütün çabalar boşa gidecek - Zaman, sinirler ve çok para harcama yapabilirsiniz! Onların yeteneklerine güvenen değil nedenle, nereye plaka üzerinde filmi sopa arkadaşlarına sor. Normalde bu hizmet satışa bu teknik olan hemen hemen tüm salonları, mevcuttur, ancak hizmet için ödemek zorunda unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.