TeknolojininGadgets

MegaFon Girişi 3: geribesleme. Yeni tablet MegaFon Girişi 3: inceleme, fiyat, Resimler

Tablet bilgisayarlar günlük hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir. öğreniyoruz Onlardan, iş, oyun, arkadaşlarıyla sosyalleşmek. Aslında, hayatımızda ve içine taşınabilir gadget'lar dahası, bunun önemli bir parçası haline gelmiştir. Nitekim, onlar olmadan biz var olmayan can hayal!

mobil cihazlar, pazar ihtiyaçları net bir anlayış için kablosuz internet hizmeti vermek Mobil operatörler. Birçok kişi bugün pahalı ve prestijli ama pratik ve böyle web sitelerini ziyaret gibi temel görevleri yerine ve kitapların içeriğini görüntüleyebilir uygun cihaz gerekmez. Bu tür bir MegaFon Girişi 3, kimin özellikleri ve derecelendirme bu makalede verilmiştir tablet.

operatöründen tablet avantajları

en faydaları ile başlayalım. Bunlar açık, o kadar açıktır MegaFon tablet Girişi 3 "Megafon" operatör haberleşme hizmetleri sağlayan sırayla altında kullanılabilir. şirket daha aşağı-fiyatlı ürünün oldukça yüksek kalitede, açıkça, bu nedenle, bir sipariş Foxda Çinli üretici yerleştirir. En azından MegaFon Giriş ile ilgili 3 müşteri yorumlarını bu kanıtı olabilir. inşa kalitesi ve genel gadget ayarları, diyebilirsiniz, bir yüksekliktedir.

Böyle bir cihazın satın alma avantajlı olması, bir kez daha kanıtlayan gerekli değildir. Nedeniyle "MegaFon" cihazın kullanılmasına devam bahis ve bir aylık ücreti gerçeğine, kendi çıkarına tabletin uzun süreli kullanımı organize etmek. Bu aramak ve benzeri kitaplar, internette gezinirken film izlemek, okuma için uygun ve basit ama yüksek kaliteli tablet istediğiniz alıcılar (bu zaten söylenmiştir) tarafından. Bu gereksinimlere dayanarak, MegaFon Girişi 3'ün özellikleri ile çok benzer olduğu söylenebilir. Bunu doğrulamak için bilgisayar detay parametreleri bakalım.

ekipmanın Hakkında

Yani, önce o ambalaj cihazı belirtilmesi gerekir. Aslında, alıcı alacakları kapsamaktadır. şirketi "Megafon" tarafından sağlanan hizmet 1 yıl süreyle çıkarılabilir USB adaptör, manuel, ambalaj ve garanti kendi gadget şarj: Tablet MegaFon Girişi 3 ile donatılmış bu sınıfın cihazlar için standarttır.

(Çok etkileyici, bu arada görünen) yerine arka kapak, siyah plastik mahfaza, 7 inçlik bir ekran ve bir metal parçasının: Harici olarak, cihaz, bir diğer benzer düşük uç modelleri çok benziyor.

Genel olarak, tablete inşa kalitesi konut oldukça yüksektir. bunu viraj ve büküm denerseniz, hiçbir boşluk MegaFon Giriş görülmez 3. Kullanıcı günlük yaşamda cihaz nedeniyle bu ele rahat oturan ve dokunması hoş gerçeğine kullanmak daha uygun olduğunu doğrulamaktadır. Bununla birlikte, görünüş ek olarak, aygıtı ile daha da açıklanacak olan bir "doldurma" vardır.

Kişisel cihaz özellikleri

Hatta, bazı durumlarda, rakiplerin performansı aşan, bir bilgisayar Özellikleri ve diğer bütçe modelleri karşılaştırılabilir. Örnek olarak, bunun bir işlemci ile birlikte 2 çekirdek bir saat hızında RAM tableti MegaFon Giriş 3 1.2 GHz ve 1 GB diğer operatörler ürünleri atlar - MTS ve aynı zamanda tablet Beeline Tab 2, tabii ki, aynı zamanda Giriş Resim akılda tutulmalıdır "Megafon" bir harita ile, bu yüzden seçim değil sadece teknik çözüm lehine yapılmış, aynı zamanda abone tarafından servis edilecektir açıklamada, bağlamında yapılmaz buradan söyleyebiliriz.

Bu işletim özelliklerine ek olarak, farklı "standart" pil 3500 mAh kapasiteye (bu fiyat aralığında çoğu cihazda kullanılan ve işin süresi bu söylenebilir, piyasada ortalama oran) giriş yapın. Tüm bunların yanında, MegaFon Girişi 3 - levha, özellikleri yukarıda verilen hangi 3G ve WiFi modülü, bellek kartı ve sesli görüşmeler yapma yeteneği için bir konektör bulunur. Şimdi ayrıntılı olarak tabletin aşağıdaki parametrelerin her biri için.

Ekran ve kontrol

Ekran boyutu zaten belirtildiği gibi Girişi 3, 7 inç. biraz daha az - bazıları bu biraz görünebilir için o 5-6 inç diyagonal cep telefonları verilmiş. Aynı cihaz (daha önce iPad veya diğer büyük tabletle deneyimi vardı eğer) küçük görünebilir. Bu dikkate alınması gerekmektedir.

Buna ek olarak, üçüncü nesil Giriş çözünürlüğü 1024 x 768 olduğunu - çok değil ama yeterince temel görevleri gerçekleştirmek için. MegaFon Giriş ile ilgili 3 yorum işaret Nasıl güneş "zasvetleniya" etkisini, parlak sokak ışığında ekran içeriğinin yani düşük görünürlük fark etmek mümkündür. Bu, yine de çok ciddi değil, ama sorun. Ancak, önceki ikinci nesil ile karşılaştırıldığında, "Megafon" çizginin temsilcisi çok daha iyi görünüyor - renkler çok daha yüksektir. Eğer Giriş 2 ile deneyim oldu eğer, çıplak gözle fark edeceksiniz. Her ne kadar, ilginçtir, biçimsel parametreler aynı kalmıştır.

(Bütün robot-cihazlar için geçerli olan standart seti) ekranın altında fiziksel düğmeler (ses ayarı, kilit düğmesi), hem de sistemik düğmeleri - Cihaz kombine yöntem ile kumanda edilir. Cihazın ilk alıcılar rahatlatmak MegaFon Girişi 3 inceleme, baktığınızda Bu görülebilir. Prensip olarak, ayrıca aynı işletim sistemi üzerinde herhangi bir başka tablet almak ve aynı şeyi görebilirsiniz.

Platform ve Performans

tabletin performansında bir önceki ürünlerle karşılaştırıldığında, yine, bunun nedeni, yeni bir işlemci 1 GB RAM uygulanmış olması büyümüştür açıklamalar edildi.

sanal bellek gelip 4GB ek olarak, plaka anlamlı veri kaynağı artırabilir 32 GB'a bir hafıza kartı takmak için yeteneği sağlar. MegaFon Giriş 3 (cihaz özellikleri) Hakkında bellek bu miktar gadget önüne koymak çoğu görevler için yeterli olduğunu unutmayın.

Pil ve kamera

Daha önce bahsedildiği gibi, cihaz 3,500 mAh batarya kapasitesine sahiptir. 7-9 saat boyunca yeterli olacaktır resmî karakteristik belirtildiği üzere, onun tam şarj küçük ekran önüne alındığında. Bu doğru olsaydı, (örneğin, yolda) Tablet uygun olacaktır kullanın. Ancak insanlar MegaFon Girişi 3 yorum söz konusu uygulamalara herhangi 7 saat ve gadget yükü yeterli düzeyde (3G, hantal uygulamaları) hakkında oluşturan yaklaşık cihaz stabil çalışma 4-5 saatlik bir maksimum bunun üzerine sağlar şikayetçi olarak boşalmış batarya.

Hücre ayrıca bazı gözlemler vardır. Bu karakteristik bildirildi, bu 3.2 megapiksel çözünürlüğe sahiptir. Ancak, biz üstlenmek zorundadır olarak, üzerinde bütçe tabletin o "değil çok." Gerçekten Prensip olarak, metin (eğer iyi bir ışık seçerseniz) bir resim çekmek mümkün olacak, ancak yüksek kaliteli görüntüler hakkında konuşmak gerekli değildir. Bir sonraki MegaFon Girişi 3 yoruma gösterildiği gibi, tablet üzerinde olamaz güzel manzaralar ateş.

tablet maliyeti

fiyatı - Şimdi cihazın bariz avantajları hakkında konuşalım. plakası bir bütçe seçeneği olarak konumlandırılmış, ve pazara kıyasla bu nedenle değeri düşük bir seviyede tutulur.

Yani, 2490 ruble (artı İnternet tarife planı S bir bağlantı için 700 ruble zorunlu ödeme) bir fiyata satılan "Megafon" ünitesinin resmi web sitesi. Toplam tablet (fiyat bilgisayarın bu seviye için oldukça makul denilen, sol MegaFon Giriş 3 yorum olanlar) 3190 ruble satın alınabilir.

Diğer tabletler, üretilen telekom operatörleri ile karşılaştırıldığında, Giriş 3 makul denir ve aynı zamanda üretken edilebilir. onun satın alma akıllıca bir yatırım olarak kabul edilebilir nedeni budur. Ancak, üretici alıcılar belirledi koşulları, hakkında biraz açıklamak gerekir.

satın alma terimleri

sadece sim kartı "Megafon" ile Giriş 3 satın alın. bunu değiştirmek ve imkansız olduğu başka bir şirkete gitmek oysa Buna göre, planı, aynı operatör tarafından hizmet verilecektir. "Kilitsiz" sürümü (başka kart ile çalışabilir tablet) gelince, bu biraz daha pahalı mal olacak - 7290 ruble olarak. Tabii ki, iki kere maliyeti pek yeterli - tamamen farklı bir fiyat segmenti, ve tabii ki para için alıcı oldukça farklı özelliklere bekleyecektir.

Çözüm MegaFon Girişi 3 kilidini altında sözde olabilir. Bu kendisi ile birlikte kart yuvasına monte edilen bir ciptir. Sonuç olarak, birim operatörü "MegaFon" olarak yabancı tanır. Bu maliyeti daha az ve zaten birçok müzayedeler ve bülten panoları satılmaktadır. MegaFon Girişi 3 "kilidini" konulu kurulmuş bir satıcısı set kuralları, ihlal ettiğinden yasadışı, nedenle kullanılması arzu değildir: Doğru, noktayı açıklığa kavuşturmak gereklidir. Eğer maliyet başka operatörün hizmetlerini kullanmak ne olursa olsun sırasında istiyorsan, neden sadece kendi tabletin satın alarak kendisine gidemez?

Cihaz piyasada Yarışmacılar

diğer operatörlerin konuşan. MTS ve Beeline pazara izin gadgetlarla olmak tableti "Merdiveni" Karşılaştırma. Onlar (fark aralığında hissedilebilir maliyeti hakkında aynı 500-1000 ruble). cihazların Sınıf onlar birine sahip - bu ucuz Çinli tabletler, minimum özellikleri haiz. Eğer daha ayrıntılı bir analiz yapmak Ancak, daha sonra MegaFon Girişi 3 özellikleri biraz daha iyi olacaktır. Evet ve tabletin MTS ve Beeline Tab kıyasla bile günlük kullanım görülebilir genel daha optimize cihazda çalışır.

gadget yorumlar

Bir MegaFon Girişi 3 değerlendirmeleri okursanız eylem tableti nasıl davranması gerektiğini öğrenmek için öğrenebilirsiniz. Onlar mağazanın resmi web sitesinde değil, aynı zamanda çoğu amacı soruya zordur üçüncü taraf kaynaklarına sadece görünür.

Özellikle, insanlar cihaz ve genel operasyon kalitesi yeterince iyi denebilecek yorumladı (tabii ki, birim fiyat dikkate alınarak). Kusurlu tablet almıştır ve mağaza dönüştürme sonrasında değiştirdi olanlar tarafından yazılmış yorum bulunmamaktadır. düşük fiyata rağmen, bir yükseklikte olduğu, güç bilgisayarların - Fakat genel olarak insanlar MegaFon Giriş 3 Oyunlar (hatta yenilerini) hiçbir donuyor veya hata olduğunu yorumladı. Tablet kitapları, internet ve sosyal ağ okumak için alınırsa, normalde onunla çalışabilir.

Bu cihazı satın almadan önce, yine, kendinizi MegaFon Girişi 3 yorumlarla ilgili mutlaka okuyun. Belki, tabletin önüne konacak görevler verilmiş, onun yapmayacağım göreceksiniz. Makine para için çok iyi bir değerdir Ancak büyük olasılıkla, sadece kendinize yapacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.