TeknolojininGadgets

Tablet frenler ayarları, antivirüs yazılımı neden olur

Bazen kullanıcıların tablet yavaşlatır şikayetçi. Çoğu zaman, gadget nedense yavaştır. Bazı senaryolar ciddi bir işlem yapmanız gerekmemektedir ve tehlikeli değillerdir. Ama istisnalar vardır ve karmaşık manipülasyonlar belli şartlar altında gerekli olabilir. Neden bu fenomen meydana gelir? Nasıl durumu düzeltmek için? Bu tamamında kullanıcı ve uzmanların birçok öneri anlamaya yardımcı olacaktır.

ısınma

Sen Tablet yavaşlar? Sonra Gadget kullanım sırasında çok sıcak ne kadar kontrol etmek zamanı geldi. Uygulamada görüldüğü gibi, bilgisayar cihazın herhangi ısınma frenini neden olur. Bazı durumlarda, kendiliğinden kapatma veya yeniden başlatma içinde.

Tablet iyi bir soğutma sistemi sağlamak için, bu nedenle, gerekli ilk başta gayet iyi çalışıyor ve daha sonra ısıtılır ve yavaşlar fark ederiz. Birincisi, çok uzun gadget ile çalışmaz. İkincisi, aynı anda asgari çalışma uygulamaları (çalışan arka da kabul edilir). Üçüncü olarak, plaka özel bir standı desteklemek için kullanın.

Bunlar basit kurallar sorunu çözmek için sahibiyle yardımcı olacaktır. Her zaman değil. Aşırı ısınma çok sık oluşmaz. Daha yaygın diğer seçenekler, ama yine de aynı zamanda panik için bir neden değildir.

bir çok program

Aslında bu sorunun gerçekten ciddi nedenleri çok olmadığıdır. Sen Tablet yavaş çalışıyor? Gadget sisteminde çalışan programların sayısını kontrol edin. Onlar operasyonda sorunlara neden olabilir.

Aşırı ısınma ile bu sorunu karıştırmayın - şimdi CPU bahsediyoruz. Bu genellikle uygulama ve oyun, çok sayıda başlatmak aynı anda gerçekleşir. Bazen yeterlidir sadece bir "ağır" ve tablet bozmaya araçları talep.

durumun normale yardımcı olacak? oyunlar hakkında unutmadan, tüm gereksiz programları ve uygulamaları kapatın ve şu anda yalnızca gerekli olan araçları çalışmaya devam. Bu fenomen frenleme, aynı zamanda cihazın bileşenlerine mekanik hasara sadece neden olabilir, çünkü CPU aşırı yüklenmesine gadget izin vermeyin.

zorlu uygulamalar

Sen Tablet yavaşlar? nedeni farklı olabilir. Bu sorunun oluştuğu koşullara dikkat değer.

Bazen frenleme nedeni zorlu uygulamalar olabilir. Program sadece başlatıldığında Ama böyle bir durumda, gadget yavaşlayacaktır. Geri kalan zaman nedeniyle hızla fonksiyonlarını yerine getirir.

Burada çıkın iki şunlardır: ya frenleme uygulamasını terk veya cihazın yavaş çalışması ile koyun. Tam olarak nasıl yapılacağı, bu size kalmış. Tipik olarak, kullanıcılar ilk senaryoyu seçmek için çalışıyoruz. Sonuçta, programların çoğu değiştirilebilir ve oyunlar o kadar önemli değildir.

ayarlar

Tableti ayarlayarak oynadığı muazzam rolü. "Android" - bir kez gadget hızını yavaşlatmak için bir başarısızlık veren bir işletim sistemi. Bu faktör dikkate alınması gerekecektir. Bu arada, bu işletim sistemi kurulumu sıklıkla tabletin performansı etkiler olduğunu.

Nedenle "Android'i" yeniden yapılandırmak için tavsiye edilir. Tipik olarak, bahsediyoruz başlangıç devre dışı bırakılması mevcut programlar ve uygulamalar çoğunluğunun. Gadget'ınızla "Ayarlar" altından yapabilirsiniz.

tam sıfırlama

Bazen bu manipülasyonlar yararsız hale vardır. Ne böyle bir durumda yapılacak ve bu "Android" çalışmalarını organize etmek yardımcı olabilir? Nasıl uzun iş yerinde fren yoktu plakasını temizlemek için? Tam bir sıfırlama işlemi yapmak için tavsiye edilir. Bu süreç ( «Sert rezet") Hard Reset denir. Bunun sırasında tüm kullanıcı ayarları sıfırlanır ve fabrikaya geri.

Tam olarak nasıl Tablet bu prosedürü yürütmek için geliyor? hiçbir şekilde Öncelikle kişisel verileri tutmaya çalışır (ufak sistem hatası - ve tabletinizde depolanan bilgilerin kaybolur). seçin Daha sonra, "Ayarlar" gidin ve orada bulmak "Yedekleme ve sıfırlama" sekmesi "«»» → sıfırlar. Bu şekilde yavaşlatan sorununun kurtulabilirsiniz.

Tablet yeniden endişelenmeyin - bu kesinlikle normaldir. Sadece sistemin başlatılması için beklemek kalır. Sonra ne kadar iyi bir gadget kontrol edin. Yine yavaşlar? Sonra nedenleri ayarlarında değildir. Genel olarak, "Sert rezet" "Android" ile sorunlara en radikal çözümdür. acele etmeye gerek, bu yönteme başvurmadan - Bu nedenle, işlemin son çare olarak düşünülmelidir.

hafıza

Bunun yerine, önce diğer alet frenleme nedenlerini göz önünde bulundurmalıdır. Nasıl tabletin hızını artırmak için? Cihazınıza ve hafıza kartında kalan boşluk izlemek zorunda kalacaktır. Sorun bazen herhangi gadget tıkanmış veya sistem dosyalarının bellek veya kullanıcıdır. Ne zaman hafıza kartı veya yerleşik uzay tablet yavaş başlar. Bu normaldir - Cihaz kaynak yetersizliği olan verimini düşürür.

Tek çıkış yolu - "çöp" bir alet kaldırma. El ile uzun zaman kullanılmaz hepsi bu eski fotoğrafları, videoları ve yazılımları, silin. tek yolu performans işletim sistemini kurmak. İyi bir seçenek alanı daha büyük bir miktarda bir bellek kartı satın almak olabilir. Ama bu sorunu tamamen çözmez - sadece kaçınılmaz geciktirebilir.

Tabletin normal çalışmasını sağlamak için yardımcı olacaktır Mükemmel tavsiye, -, gereksiz eski ve zaten gereksiz belgelerden zamanında temizleme ekipmanı yürütüyor.

virüsler

Bazen bilgisayar teknolojisi virüsleri çeşitli etkiler. Bunlar ciddiye herhangi tablet veya telefonun performansını etkiler. Emin enfeksiyon yapmak için, "Android" için özel bir antivirüs yüklemek ve kontrol yapmak zorundadır. Bu bilgisayarda olduğu gibi aynı şekilde yapılır.

Tüm bunlar sizin için gerekli olduğunu - Bir uygulamayı çalıştırmak virüs sistemi kontrol edin ve ardından potansiyel olarak tehlikeli nesneler tedavi etmek etmektir. Bütün bunlar kaldırmak için anti-virüs yazılımı tespit eder. Tercihen bu adımlardan sonra cihazı yeniden başlatmak için. Tablet tekrar yavaşlar? sebebi Gadget enfeksiyonu yatarsan, artık yavaşlamalar olmamalıdır.

anti-virüs seçimi

Ne anti-virüs sistemleri uygundur? En başarılı Dr.Web kabul edilir. Çabucak, zararlı dosyaları bulur en dikkatli ve doğru bir şekilde tedavi eder potansiyel olarak tehlikeli nesneler. Genellikle uygulamanın deneme sürümünü tablet satın aldıktan sonra doğrudan sunulmaktadır.

Ayrıca Avast Mobile dikkat edin. "Doktor" aksine, bu bir güvenlik duvarı sağlamaz. Geri kalanı için, o kadar iyi çalışır. serbest dağıtım - "" Avast önemli avantajı vardır. Dr.Web "Android" için anti-virüs satın alınmak zorundadır, bundan sonra uygulamanın, sadece bir deneme sürümü sağlar.

Kaspersky Internet Security - bir kez tablet ve telefonlar için ödenen kapsamlı bir antivirüs. Üye virüslerin çoğunluğu "Kaspersky" silinir kaydetti, ancak bazı türleri hala sisteme nüfuz. Dr.Web gibi bu programı da ödeme talep etmektedir.

360 Güvenlik - tablet ve telefonlar için son popüler antivirüs. O sadece kötü niyetli içeriğin kurtulmak sağlayan ücretsiz mobil antivirüs uygulaması, aynı zamanda cihaz kayıt defteri temizleme "Kaspersky" veya "Doktor" değil kötüdür olun.

Hangi antivirüs seçmek için? Bu kendini karar vermek zorunda. Bu, tüm kişisel tercihlerine bağlıdır: Birisi antivirüs yazılımı için ödemek istiyor ve bazı ücretsiz sürümü seçecektir.

zaman

Tablet yavaşlar? bu olay için bir başka neden sıradan ekipman aşınma olabilir. Zamanla, hatta en iyi aygıtı bakıma muhtaç hale gelir. Tablet yaklaşık 3-4 yıl çalışmış, frenleme göründüğü şaşırtıcı değildir. Bu cihaz değiştirme için bir sinyaldir.

Ayrıca herhangi bir devaysa yavaş çalışması için, ana nedenleri arasında herhangi bir bileşenin yetmezliği gibi nokta ayırt edebilir. Eğer aynı kaderi yaşadı şüphe ediyorsanız, hizmet verilen bir tablet alın. Servis merkezinde daha fazla eylem için önerileri ile bir danışma alacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.