TeknolojininCep telefonları

HTC Desire 300: özellikler, fotoğraflar, yorumlar

HTC tarafından üretilen cihazlar, onun güvenirliği toplam ağırlığına arasında göze çarpıyor. Hatta eski Desire 300 entrikaların ve ilgi çekiyor.

görünüm

Tasarım HTC Desire 300 şirket tarafından yayınlanan bir önceki cihazlara oldukça benzer. Temel değişiklikler vücut uğramamıştır. Hepsi aynı akıllı telefon kalitesi plastik, bir metal elementlerin yapılır.

Cihaz oldukça kompakt ve ele rahat oturan. cihazın boyutları ile sadece 120 gramdır. Buna göre, bir elinde telefon ile çalışma daha rahat olacaktır.

yani siyah ve beyaz şirket renkleri için her zamanki HTC Desire 300 telefonunu üretti.

Ünitenin ön ekran, kulaklık, sensörler, kamera, logosu ve iki dokunmatik düğmeler vardır.

Arka cihaz korunaklı hoparlör ana odasının parçası ve aynı işarete hepsi.

jak kulaklık jakı ve güç düğmesine - Fringe alt USB konektörü ve bir mikrofon ve en üst satın aldı. Yan ses kontrol bulunur.

olmadan hiçbir fırfırlar tüm tasarım. Dava çok iyi monte edilir ve buna bütünsel olduğunu görünebilir.

ekran

HTC Desire 300 monte ekran 4.3 inç köşegen vardır. Özellikle ekran hiçbirşey sahiptir. Çözünürlük 800 480 görüntü kalitesine eklemez. Baktığın, pikseller görülebilir. Bu izlenim iyi güneşte davranış yanı sıra ekranın parlaklığı olan düzgünleştirir.

Temel olarak, ekran LCD-matrisin kullanımı ile nispeten iyi olduğunu. Çoklu dokunmatik ve sensör tepki de beklentilerini karşılamak.

Bir ayar katıldı şirket ve ekran koruması, sertleştirilmiş cam. Tabii ki, kalite kadar değil Gorilla Glass, aynı zamanda kabul edilebilir. Biz birimi 2013 yılında geri imal edildiğini hatırlarsak, eksikliklerin birçoğu kendileri tarafından kapalı yazılır.

kamera

HTC Desire Kullanılabilir 300 teknik özellikleri iyi kalitede resim yapmak için izin verir. Kamera 1944. Fotoğrafa 2592 yılında bunun bir 5 megapiksel çözünürlük ortalama kalite biraz daha iyi söndürmeye olmasına rağmen.

Fakat video kayıt zayıftır. Bu fonksiyonun kullanılması bir hayal kırıklığı olacak şekilde çözünürlüğü sadece 800 480 gereğidir.

Karanlık yerlerde çalışmaz kamera ile çalışmak. Flaş yok kendini hissettirmektedir. Şirket böyle önemli bir bölümünü yüklemeye uğraşmadı gariptir.

Frontalka sadece video ve daha fazla bilgi için uygun olan tek 0.3 megapiksel sahiptir.

dolgu

donanımın düzgün performansı sağlamak için mümkün değildir. İki çekirdekli HTC Desire 300 ve set Snapdragon işlemci rağmen, sorunu çözmez. 1 GHz performansına rağmen cihaz sadece iyi bir arayüz çalışmaları üstesinden gelebilen, ama çok kötü bir şekilde uygulamaları ve özellikle oyunlar çalışır.

Başka bamteli HTC Desire 300 - 512 MB RAM. Hatta 2013 için, cihaz özellikleri eleştirel yeterince böyle. Aslında, gelişmiş yazılım beklenen operasyon gerekli değildir.

kurulu sistemin bir parçası kaplar olarak, 2,5 - telefon 4 GB bellek vardır, ama gerçekte. , Kapasiteyi artırmak elbette bir bellek kartı olabilir. Bununla beraber, düzenek sorunları ve donar olmadan kararlı bir şekilde çalışır.

ses

akıllı telefon işletim sistemi için "Android" hoparlörler mükemmel çalışır. Çarpıcı ses beklemek zorunda değildir, ama hırıltı orada da.

kulaklık Karşı tarafı duymak verir, özel bir hacim kolaylıkla farklıdır, ancak sessiz zor aramak.

sistem

HTC Desire 300 ünite sürümü 4.1.2 ile "Android" görev yaptı. En uygulamalar sürekli çalışmaz halde cihaz, mükemmel bir seçimdir. daha fazla RAM yeni bir "Android" gibi tüm isteklerini yerine getirmek için yeterli değildir.

Sistem Güncellemesi de mevcuttur. Kolayca 4.3 yüklemek mümkün olduğunu ve daha modern bir versiyonu. Elbette açısından önemli değişiklikler performans o getirmez.

multimedya

Hatta standart oynatıcı en müzik formatları ile baş edecek. Aslında, akıllı telefon çalar kolay çalma listesi yönetimi yapmak yararlı özellikleri bir yeri vardır.

Ama özellikle HD kalitesinde, ek yazılım gerekir, videoyu başlatın. talep silindirleri Çalma olaysız geçer. Hatta HD cihazı inceleyen işlemek kolaydır.

pil

Sadece 1650 mAh - Yerli pil HTC Desire 300. Pil kapasitesinin uzun süreli çalışmayı sağlamak mümkün değildir. Belki de böyle bir dolgu böyle bir tank ile ve kabul edilebilir görünüyor, ama gerçekte temelden yanlıştır. Akıllı telefon batarya kapasitesine yük tüm üç saat boşaltır. Bekleme modunda, cihaz 15-20 saat yaşayabilir. Ekranda ve işletim fonksiyonlarının duyarlı gözetimi parlaklığını azaltacaktır sorunu düzeltmek için küçük. Bu durumda, çalışma altı saate kadar uzatılabilir.

maliyeti

etrafında 7000-8000 ruble - HTC Desire 300 fiyat Muhafızlar. Cihaz düşük maliyet olarak kullanılabilir, ama aslında orta sınıf modeli değeri olsun.

Diğer akıllı telefonlar ile cihazın özelliklerini karşılaştırarak, telefon satın almak konusunda ciddi düşünmek mümkündür. Cihazın İlgili parametreler ucuz neredeyse iki katı bulunmaktadır. Birim kendisi haklı çıkarmaz HTC Desire 300 fiyat soran, umutsuzca modası geçmiş göz önüne alındığında.

Seçenekler

300 kablo şarj geliyor cihaz arzularla USB, kulaklık vardır oldukça iyi kalitede, manuel ve pil. Bu katılığı verir çekici cihazın, yuvarlak kutu içinde geliyor.

eksiklikler

Arzu 300 sette Ağrılı yerlerde. Pilin - Daha küçük ile başlamalıdır. Cihazın sahibi bir ev kullanarak pili şarj çok bağımlı olacaktır.

Hiçbir az nahoş gerçeği flaşsız kamera idi. Tabii ki, sorun özellikle büyük değil, ama önemli ölçüde cihazın verimini düşürür.

Ama en acı yer RAM haline gelir. Varsayılan telefonunu Çalışma 200 MB tüketir ve sadece 512 kesinlikle kalmaması uygulama performansı üzerinde vardır ve hatta Mighty işlemciyi kurtarmayacak.

haysiyet

İşin tuhafı, hatta eski cihazında artıları bulabilirsiniz. Doğal olarak, birçok değildir, ama onlar var.

Örneğin, kendi kararına rağmen, ekran iyi bir görüntü sunar. 2013 için oldukça iyi bir ekran ve güneşte çalışmasının koruma yoktur.

Şüpheli avantaj çok eski değil "Android" kullanılmasıdır. Gelişmiş bir sisteme sahip olmak, ancak bu avantajı özellikle çünkü dolum çalışmaz gerçekleştirmek güzel.

Kamera ve avantajları atfedilebilir. fotoğrafların ışığında oldukça iyi. Makine odasında Yüklü şimdi bazı düşük seviye modellerden daha da büyüktür.

yorumlar

zamanda, akıllı telefon HTC Desire 300 cevapları işlevsellik ve tasarım için, coşku dolu aldı. Birçok insan bu HTC cihaz şirketi seçtikleri durduruldu. Hatta yüksek fiyat alıcılar korkutmuyor.

Şimdi, yeni ürünlerin kütlesi, soluk aparatın izlenim gelişine. Günümüzde insanlar 300. Yanıtlar cihaz modası geçmiş ve artık alakalı olduğunu gösterir HTC Desire daha düşük fiyata sahip benzer akıllı telefonlar tercih ederim.

özelliklerine göre sadece yargılamak oldukça zordur, kesin bir görüş gelmek için. Sadece cihazı kullanmak, onun çalışmalarının kendi izlenim yapabilirsiniz.

sonuç

HTC Desire 300 olsa da, biz inceledik ve popüler ucuz ve fonksiyonel analogları olmuştur hangi özellikleri onun yerine bugün geldi. Hatta HTC arasındaki fiyat kategorisinde layık bir yedek aygıtı vardır.

Modern Kamu çalışanlarının telefon karşılaştırarak, biz zaman zaman haber her bakımdan cihazı aşan kesin olarak söyleyebiliriz.

Minör kusurları cihazda iyi bir izlenim yaratmadı, toplamda 300 Desire.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.