HobiDijital fotoğrafçılık

Sonbaharda açık havada bir fotoğraf çekimi organize edilebilir gibi? Fikirler. eğitim

Her mevsimi ayrı bir renk paleti var. Yaz bahar yeşil soluk maviden tonları karşılayan, zengin yeşil hakimdir, kış beyaz renk hakim. - sarı, kırmızı, kırmızı tümü varyasyonlar konfor bölgesi sonbahar. Bu nedenle özellikle "Hint yaz", sonbahar - yıl birçok fotoğrafçıların favori kez biri. Orada alem nereye! Bu nedenle, biz optik temizleyin ve hafıza kartı, günlerdir sakin birinde yeni resimler için fotoğraf çekimi kapalı bizim "kamera silahı" ücret ve.

Birinci Adım. Biz beklentilerimizi bilgileri

üzerinde bir fotoğraf çekimi orada organize edilebilir, anlamak zorundadır biz Öncelikle sonbaharda doğasına? Eğer bir parça kağıt fotoğrafların seçenekleri yazmak için en uygun fikri. Eğer fotoğraf çekimi sonucunu görebileceğiniz gibi? Hangi almak istiyorum görüntüleri? Kendinize şu soruyu sorun: Eğer rahat çekim yapacak mısınız? Veya güzel manzara fonunda bir düzine portre kısıtlamak? Bir hikaye oluşturmayı seçerseniz, o zaman daha fazla veya daha az detay üzerinde düşünüyorum. resimlerde mevcut kim olacak? çift Loving? Ya da belki olacak doğasına bir aile fotoğraf çekimi sonbaharda? Fikirler ve beklentiler ayrıntılı bir listesini yazın.

İkinci Adım. yeri veya rotayı tanımlayın

uzak kayaların ya da sahilde arka plan üzerinde internet harika resimler üzerinde çeşitli seçenekler baktığımızda, bu resimlerin birer kahraman olarak kendilerini temsil etmek gerekli olduğu kadar olabilir, ama bize daha gerçekçi yaklaşan bir fotoğraf çekimi gelmesine izin edebilirsiniz. Tüm katılımcılar ulaşmak kolay olacak hangi bir yer seçin. senin fotozadach zaman için uygun seçin. Çekim yerde uzun zaman önce değildi ziyaret olması arzu edilir. Bu kesilen dev göl yerine enkaz parlak akçaağaç dev kazık ve günlükleri pitoresk kıyısında vardıklarında bulmak için utanç vericidir. Ama ne yazık ki, olmuyor. Tabii ki, bir dizi çekimden ayırmaya, bir mahallede temizlenmesini ve kaldırmadan enkaz bulabilirsiniz. Ama bunu önlemek için daha iyidir.

Eğer birkaç yerde resim içinde yapmaya karar verirseniz, o zaman rota üzerinde düşünüyorum. Örneğin, 8 am, biz vb eski meşe, durdurmak, "Zalesnoe" göl orman yolu boyunca yürümek durağında başlayacak Belki bisiklet veya scooter almalı?

Üç adım. Ne getirmek?

Yani (kime) ve fotoğrafını çekmek nereye, kabaca tarif. Dönüş sonbaharda dışarıda başarılı bir fotoğraf çekimi yüceltilmesi için torbayı almaya geldim. zaman olarak sahne her türlü kullanma fikri yılın zamanına bağlıdır. ambiyans basit bir sonbahar oluşturun: sıcak parlak renkler gösterilecek. Kırmızı eşarp, portakal kabak, kahverengi bavul. İstenilen listenizde başka bir göz (ilk adım) atın. O asma kat ne aramak için size söyleyecektir. Biz bu noktada durmayacağız. Biz kafanızda zaten doğası üzerine sonbaharda fikirler fotoğraf çekimi vardı eminiz. kesinlikle hatta akıl gözünde önce, sahne gerektiren fotoğrafları.

torbayı Toplama, en önemli şey - resimler için gerekli tüm ekipman almak unutmayın.

Bütün gün resimler için avcılık ediyorsanız, bir aperatif düşünüyorum. Eh, "fotojenik" yeterince ise. Belki de çay bir termos kullanabilirsiniz ... Ve belki zaten pitoresk kafelerde bir durak düşünülmüş mü?

Eğer makinenin niteliğine giderseniz aynı bagaj kapasitesi sınırsız olmamakla birlikte, daha sonra ücretleri şey reddedemez tahmin edebilirsiniz. Eğer fotoğrafçılığı yürüyüş planı, o zaman, tabii ki, kendi yetenekleri doğrultusunda kurşun ağırlık ve çantalar hacmini engellemez.

Dördüncü adım. Bir görüntüyü oluşturma

şehir dışında bir yürüyüşe kıyafet seçerken, hava durumu bak. Yine de sonbaharda açık havada fotoğraf çekimine planladık. Fikirler görüntüleri yılın zamanına karşılık gelmelidir.

Eğer çekim sırasında değişecek mi? Eğer mavi bulutlar karşı Kasım rutubetli rüzgarla sarafan içinde sarılma nerede bir resmi var Tabii ki, eğer, o zaman şüphesiz fotoğraf çekimi zenginleştirilmiş bu "Love Story". sonbaharda niteliğine Fikirler diğer etkileri olabilir. Bu utanç verici bu resimlere bakıyor olması, daha sonra ele geçirilen akciğerler, iltihap hatırlıyorum.

gardırop uzak köşelerinde inceleyin: büyükannesinin çiçekli elbise, tilki yaka, poedenny güve tarafı (ama bizim diğer tarafı çevirin): Kural olarak, fotoğrafın atmosfer günlük hayatta şeyler oluşturmak basitçe likit olmayan olduğunu. takı ve ayakkabılar seçmeyi unutmayın. Bir şapka gerekebilir.

Beşinci Adım. meiko kadar

makyaj düşünün. Ne zaman koymak için daha iyidir? evi terk etmeden önce? Ya zaten başlayacak noktasından B, içinde fotoğraflandı edilecek. Cevap fikirlerinizi bağlıdır. güneşli havalarda Gün makyajı sadece yürüyüş başlangıcı süslemeleri, ama bir park en az bir kayıp ziyaretçileri bırakacaktır sunağa terkedilmiş gelinin tarzında oluşturuyor. İlk durumda, görüntüyü yenilemek için araçlar en az set kapmak için gerekli olduğunu dikkati çekiyor ve ikincisinde hepsini taşımak gerekir.

Eğer fotoğraf çekimi sonbaharda doğasına başarılı oldu istiyorsanız, görüntüleri planlayın. birbirlerine aşık çiftler için Fikirler, dost ya da bebek resimler için tava önemli ölçüde farklı olacaktır. İki uzun zamandır arkadaş veya bir tatlı çift: Fotoğraf üzerinde tasvir edilmiştir görüntüleyici, söylemeliyiz. Birinci Adım daima göz: Eğer kendi resimlerde görmek istiyorum? Eğer sonbaharda niteliğine bir aile fotoğraf çekimi olacaksa, fikri oldukça farklı bir şekilde olacaktır.

Altı adım. pozlar

Tabii ki, temel duruşlar o merceğinden modeline bakar böylece tam olarak nasıl bir fotoğrafçı göstermektedir. Ancak, güvenli ve önceki gece aynanın önünde poz ve on kazanan vücut açıları ve şekil ve yüz türüne karşılık gelen duruş seçmeyi unutmayın.

görünmek ve iyi hissetmek için, aynı zamanda, doyurucu bir kahvaltı, gece çok su içmek için değil bir gün içmemeye önerilir. Ve sonra kesinlikle sonbaharda doğada fotoğraf çekimi yapabilmek, en iyi çekimler için fikirler kaçınılmaz ziyaret!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.