HobiDijital fotoğrafçılık

Sonbahar photoshoot: kızlar için fikirler. Nasıl sonbahar geçen hafızasını tutmak için?

Sonbahar - bu parlak renklerle getiriyor yılın harika zaman. Bu mevsimde doğasına bir fotoğraf oturumu geçirmek için idealdir. Son zamanlarda değil dairede, stüdyoda ateş etmeyin moda oldu ve bu doğasında. Sonbahar eşsiz ve unutulmaz kareleri yapmak için büyük bir şans verir.

Ne zaman bir fotoğraf çekimi düzenlemek için en iyisi?

Birçok fotoğrafçı sonbaharda fotoğraf çekimleri için yılın en uygun zaman bulmak. Ama Ekim ayının ikinci yarısında dökülen yağmur büyük bir bolluk ile başlar, çünkü en uygun mevsim, ekim ayının ortasına kadar sürer ve kir sokakta görünen. Çoğu zaman, Eylül ayında bir fotoğraf çekimi, kızarmış ve sararmış yapraklar ağaçları kapsayacak zaman, hava ılık, sokakta hiçbir kir vardır düzenleyin.

Fotoğrafçı olarak kime aramak?

mümkün olan en iyi görüntü üretmek istiyorsanız, o zaman, tabii ki, profesyonel bir fotoğrafçı davet etmek en iyisidir. Eğer bütçe veriyor yoksa, herhangi bir fotoğrafçı ya da potansiyel modeli ödemiyor zaman birçok fotoğrafçılar, TFP çekimi kabul ettiğinizi dikkate almak gerekir. İster profesyonel davet ederseniz, siz en unutulmaz sonbahar photoshoot olsun. kızlar, bir fotoğrafınızı ve isteğe bağlı video ve için fikirler fotoğrafçı sağlamak mümkün olacaktır. Ama büyük olasılıkla, bu çok para mal olacak.

Ancak, fotoğrafçı çekim emretti bütün kızlar, memnun olamazdı. Bazı hazır görüntüleri gibi değildi. olmadı bu için, dikkatle fotoğrafçı portföyünü gözden geçirilmesi gerekmektedir. Profesyonel modellerle çalışma deneyimi oldu Bazı uzmanlar, bütün kızlar tam bir dikkat ve profesyonellik gelen talep ediyorlar, ama bu büyük bir hatadır. Fotoğraf oturumu kolay bir durum gerçekleşmelidir. Eğer fotoğrafçı dinlenebilir edemez düşünüyorsanız, o zaman düzenlemek bir arkadaşıyla bir fotoğraf çekimi. Make iyi resimler iyi kamera ile bir dijital kamera ya da hatta bir telefon olabilir.

Orman sonbahar photoshoot

Eğer yerde biraz düşünüyorsan, bu muhteşem sonbahar photoshoot alabilirsiniz. orman veya koruda kızlar için Fikirler her fırsatta bulunabilir. Sen bir anda bir bisiklet veya bir ağaç kütüğü üzerinde oturan dalgın perisi bir sporcu haline gelebilir. Eğer niteliğine vurgu yapabilir çünkü Şart değil, bazı sıradışı kostümleri hazırlamak. fotoğrafların en önemli dekorasyon - 's ağaçlar, kırmızı, sarı ve turuncu yapraklarla kaplı. Fotoğraflar parlak ve ilginç almaları gerekmektedir!

Of giysi Aksine, parlak bir şey ve yumuşak tonları üzerinde, parlak bir şey almak ya da olabilir. Ne zaman resim seçerek aksesuarları unutma. Giyim gösterişli ve parlak aksesuarlar olmayabilir. ne istediğinize bağlı. Bazen sette fişek veya kullanmak sis bombaları fotoğraflara daha güzel ve sıradışı ortaya çıktı.

orman veya koruda oldukça ilginç sonbahar photoshoot alabilirsiniz. kızlar için Fikirler moda parlak dergileri kaydırarak bulunabilir. Eğer profesyonel fotoğraf sayısı yapmak istiyorsanız, emin olun, o moda dergilerinin sayfalarında bir model poz olarak.

Fotoğraflar tematik olabilir. Örneğin bugün "Alice in Wonderland" çok popüler bir tema, yeni fikirler ile takviye edilebilir ve kendi yönde gelişir. Eğer diz için parlak kabarık elbise giymek ve bu düşüncenin gerçekleşmesi için alışılmadık bir saç modeli yapabilirsiniz.

Aslında, konuların çok sonbahar photoshoot içerir. kızlar için Fikirler her yerde bulunabilir. Örneğin, sevdiğiniz film veya kitabın kahraman görüntü üzerinde deneyebilirsiniz.

Parkta Fotoğraf çekimi

Park ilginç sonbahar fotoğraf çekimi alabilirsiniz. Eğer hizmetlerini kullanmayı seçerseniz parkta Kızlar, sen kamera veya fotoğrafçı arkadaşlar kaldırabilir büyük ve dost şirkete gelirsen. Bir fotoğraf oturumu ve fotoğraflar Sadece bundan bir kişiyi sağlayabilir. Bu seçenek yürümek ister ve farklı duygular göstermek edebiliyoruz aktif kadınlar için idealdir. Sen, yaprakları toplamak, parkta yürümek gülmek, koşmak ve şu anda arkadaşınız veya fotoğrafçı fotoğraf çeker yapabilirsiniz. Sonuç olarak, hoş bir yürüyüş ile iyi vospomninaniya ama açık duygularla gerçekten ilginç, canlı, canlı fotoğraflar sadece alacak. genellikle çok daha hoş tür resimlerin üzerine bakmak için.

Bu tür duygular vardır - bu kayıt alışılmadık kıyafet aramaya gerek kalmayacak fotoğrafların en önemli nedeni, karanlık bir üst ince ve kot olmalıdır.

piknik

Olağandışı fikirler ortada doğasına bir kız için fotoğraf çekimi düşer. Eğer sürü arkadaş varsa Örneğin, bir fotoğraf çekimi için hepsini davet edebilirsiniz. Yine, bu daha güzel resimler yapmaya çalışıyorum amaçlayan pikniğe yürüyüşe olabilir. Bu güzel elbise giyinmek gerekmez, sen giydirmek ve basit bir şekilde yapabilirsiniz. , Gıda ve çöp ile piknik sepeti alın park veya koruda yere bunları yaymak ve hoş şirket tadını çıkarın. Böyle bir ankette fotoğrafçı davet edebilir ve birbirlerine çıkarılabilir.

Konu photoshoot

İlginç tematik sonbahar photoshoot. kız için Fikirler ve arkadaşları şu olabilir:

1) Halloween tarzında fotoğraf çekimi Fall - bu anılar ve öne çıkan bir sürü bırakacak parlak fotoğraf çekimi vardır. Herkes Cadılar Bayramı tarzda bir fotoğraf çekimi için giymek için gerekli olduğunu bilir. Sen ve kız arkadaşın birbirleriyle uyum içinde olduğumuzu için, kostüm tartışmak önceden gerekli, hatta belki de onların eğitimi ile birbirlerine yardımcı oluyorlar.

2) kitabı fotoğraflar. Sonbahar - bu, bir battaniye, hışırtı sayfaları ile eski favori kitap almak parkta bir bankta oturup okumak için, günümüze kadar zamanı. Neden kamera mükemmel anı yakalamak değil? Gerçekten sonbahar atmosferini verecektir rahat fotoğrafları, alacak.

3) hayvanlarla fotoğraflar. sen ve dört ayaklı arkadaşlar deli kız arkadaşın, sadece yürüyüşe hayvanlarla bir fotoğraf oturumu düzenlemek gerekiyorsa!

Bu ipuçlarını takip ederseniz, çok ilginç bir sonbahar photoshoot olsun. kızlar için Fikirler orada bitmez. Biraz düşünürsek, o zaman bile onların hobileri ile ilişkili fikirlerin sonsuz sayıda bulabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.