Sanat ve EğlenceFilmler

Paul Gross: Kanadalı aktör, başarılı bir yazar, yönetmen ve yapımcı

Kanadalı aktör, yönetmen, yapımcı Paul Gross (fotoğraf sayfasında sunulmaktadır) Canadian, Calgary Nisan 30, 1959 doğumlu Alberta eyaletinin. O Benton Fraser rolüyle meşhur oldu, Memur TV dizisi "Due South" in Atlı Polisi. aktör oynadığı ek olarak ilk üç serinin yapımcısı ve ardından son olarak hareket etmiştir.

ilk başarıları

Paul Gross temel bir rol oynadığı Sıradakiler "Sapan ve Oklar", aktörün popülerlik söyledi. O zaman bile, yakışıklı, karizmatik dramatik sahnelerin yönetim davetler almaya başladı.

oyunculuk Paul Gross sanatı Edmonton Üniversitesi'nde okudu, ama elbette tamamen bitmedi, üçüncü yılında okulu bıraktı. Birkaç yıl sonra onların çalışmalarını tamamlamak için üniversiteye döndü.

Para Paul oldu çeşitli televizyon reklamlarında oyunculuk, para kazanmak zorundaydı. Bir şekilde cevapsız kazanç yaptığı çalışmalar için ödeme yapmak için, ama aksi gelecekteki aktör Spartalı hayat çalışıyordum.

Mezun olduktan sonra, Paul Gross o hızla en çok aranan aktör, sadece klasik müzik çalınan oldu tiyatroda, çalışmaya gitti. Repertuarı Hamlet, Romeo Montekki ve William Shakespeare'in birçok diğer karakterlerin rolünü dahil.

Bir kez Paul Gross kez bilet satılan tiyatro, Hamlet gibi davrandı.

harika bir film

dramatik bir oyun yazma senarist olarak gümüş ekran ilk "Sex on Bu köşede." Film Atom Egoyan ile yönetilmiştir.

Ardından Brüt ödüller verilecektir komut çok şey yazmak.

80'li ve 90'lı yılların başında Paul Arthur Hiller yönettiği Vic Sarina tarafından ve komedi yönettiği gerilim filmi "Soğuk Tuzak" "üzüntü içinde ve sevinç içinde," rol aldı, daha sonra Paul Donovan yönettiği komedi filmi tarafından çağrılan ardından "Kuzey uç."

müzik

Gross, başka şeylerin yanı sıra, aynı zamanda hit yetenekli bir oyuncu oldu. Bazen o bile söz yazarı olarak hareket ve müzik ve şarkı sözleri hem yazdı. bant Bonemen ile işbirliği, o bir şarkıcı olarak gezdi. 1997 yılında ilk albümü "İki Evler" başlıklı kaydedildi ve 2001 yılında başka CD çıkardı "Aşk ve katliam."

çapında ün

TV dizisi "Due South" Benton Fraser karakteri Paul popülerlik için itici güç haline geldi. Constable dünyanın bütün kadın yarısında aşık. Hayranlarından gözünde bir polis memuru mükemmel, ideal insan Özet olarak.

Mart 2002'de Brüt birlikte ünlü ile Lesli Nilsenom unvanı verildi "Winnipeg Fahri Vatandaş." Bunun nedeni curling oyuncular adanmış "Süpürgeler ile Erkekler" adlı yeni filmi oldu. Aynı zamanda iki aktör, yerel kıvırma kulübünün fahri üyesi haline gelmiştir oyun ne biri ne diğeri bilmiyordu rağmen.

Brüt resim "Süpürgeler erkekler" Bir sinemacı olarak başlangıç oldu. senaryo çok Paul yazılmıştır, o da filmde rol aldı. Dahası, aktör ve müzik bu film projesi için yazılmıştır.

2004 yılında Gayri Safi denilen McIvor yönettiği komedi filmi "Wilby Harika."

Onun bir sonraki büyük film projesi kendi Paul, 2008 yılında büyük ekranda yayınlandı. Bu Birinci Dünya Savaşı acımasız savaşlar adanmış askeri-tarihsel içerik "Pashendal" drama oldu. Ve bu sefer Brüt bir film oluşturmak için neredeyse tüm özellikleri devraldı. Ben, yönetmen olarak hareket büyük rol oynayan, yapımcı görevlerini gerçekleştirilen, senaryoyu yazdı.

Brüt defalarca Hollywood'a davet edildi, ancak tüm teklifler hep Calgary doğduğu şehrin sadık kalmak, nazik bir ret ile cevap verdi. O Amerikan stüdyolardan teklifi kabul ettiğini Sadece bir kez, destekleyici rollerde oynadı ve kira çıkacak filmiyle beklemeden evi terk etti.

Kişisel yaşam

Aktör sadece bir kez evlendi. onlar oyun "Galli" nin evreleme çalışırken eşi aktris Martoy Berns ile, o, 1988 yılı sonbaharında bir tiyatroda buluştu. Yaratıcı tandem zaman sahneye çift ile zaman, hala kalmıştır. kardeşi daha 1990 ve kızı Hannah doğan bir oğul Jack, dört yaş küçük: Çiftin iki çocukları var. Ebeveynler genellikle onun mirasçıları fotoğraflandı, ama her zaman birileri çerçevesinin dışına düştü.

başlıklı Resimleri "Paul Gross, tam güçle ailesi ile bir fotoğraf" diye yapmak alamadım. Oğlu Jack fotoğrafının çekilmesini nefret eder. Kısacası, aktörün aile fotoğrafları beklemeye hazır değildir.

Ama eşi ile Paul Gross fotoğraf aktör her cebe sevgili eşi betimleyen resimleri var, bolca bulunur.

Filmografi

Kariyeri boyunca, Brüt otuzdan fazla filmde rol aldı. Aşağıda onun katılımıyla filmlerin bir örnek listesi:

  • "Soğuk tuzak" (1989), Stephen Miller;
  • "Süpürgeler olan adamlar" (2002), Kris Kutter;
  • (2004) "Wilby Harika" Buddy Fransız;
  • "Truva atı" (2007), Thomas;
  • "Pashendal" (2008), Maykl Dunn;
  • "Kolsuz" (2010), Barney;

Şu anda, Paul sonraki film projesi üzerinde çalışıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.