Yayınlar ve yazma makaleleriŞiir

Samuil Yakovlevich Marshak. "Kaniş"

Samuil Yakovlevich Marshak - Sovyet kültür, çevirmen, şair, oyun yazarı ve olağanüstü bir çocuk yazar figürü da bilinir.

SY Marshak "Kaniş": İlk sürümleri

. Şarkı, Sayma, bilmeceler, şiir, sözler ve diğerleri: S. Ya Marshaka farklı türlerde isnat edilebilir çocuklar için çalışır. Marshak'ın şiir "Kaniş" ilk 1927 yılında yayınevi "Gökkuşağı" in baskı ortaya çıktı. 1928 yılında "Guise" yayıncılık metin illüstrasyonlar V. V. Lebedeva doldurarak, ürünü yeniden yayımladı.
sanat baskısının baş Bu yetenekli ve zaten ünlü bir ressam 1924 yılında ve birkaç yıldır Marshak'a Devlet Yayınevi çocuk bölümüne geldi oldu. Bir "Kaniş" dahil, çocuk kitapları için illüstrasyonlar üzerinde çalışarak, V. V. Lebedev net ve inandırıcı bir şekilde oluşturmak için çalıştılar. İki önemli kültürel figürü hem edebi ve sanatsal onun editörler, vardı, departmanı açtı. Daha sonra Eylül 1933 yılında, bir yayın Detgiz oluşturduk.

şiir Çizimler "Kaniş"

"Kaniş" ve diğer yayıncılara bildirin. For S. Ya. Marshaka kitapların tasarımı önemliydi. 1960 yılında kitap illüstrasyonu MP Miturich-Klebnikov ile "Çocuk Dünyası" yayımlandı. Bu "Kaniş" en parlak ve nadir sürümleri biridir. S. Ya. Marshak M. P. Mituricha tasarımında eserleri birçok yayınladı. Çocuklar için kitaplarda yer alan resimler çok önemlidir. Genç okuyucular daha iyi ürün anlamak ve anlamaya yardımcı olur. Çocuklar için Boyama ve şiir kitapları ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır.

SY Marshak "Kaniş": analizini işleri

daha ünlü şair çalışmalarını düşünün. genellikle yapıldığı şiir Samuil Yakovlevich Marshak değiştirir. "Kaniş" arka arkaya düzenlenmiş. Modern okuyucu şiirin son sürümü mevcut. kediyi kovalayan piyasada kaniş ile yaşlı bir kadının komik maceralara hiçbir çizgiler ve köpek yorgun büyükanne çamaşır yıkamak yardımcı satırlar vardır. resimler ile 1960 sayısında, M. P. Mituricha değişmedi bir seçenek girdi. önceki sayılarında değildi dağın pateni kahramanları, yaklaşık şiirin bir çizgi vardır.

"Kaniş" eski kadın ve yaramaz köpek fino köpeği anlatıyor. Ürün 18 kıta, dörtlüklerinden ve pyatistishiya oluşur. şiir iki stanzas kaplar, her biri 9 Mikroti, ayrılabilir. İlk mikrotema bundan her maceralar eski kadını ve hileler kaniş ALTBAŞLIK, karakterler ürünü tanıtır. Böylece, kaniş bir tepside büfe ne kadar ikinci mikrotema ve üçüncü - iki hafta yaşlı kadın arkasına saklanan bir kaniş cüzam, için, kaniş, ölü beşinci olarak tanıtan nasıl ardından alt tema - buz slayt üzerinde eğlenceli karakterler. Konuda bir kaniş dolanması - Altıncı bölümde bir köpek pecked tavuk, Seven kaniş arkadaşından hikayesini, sekizinci anlatır nasıl ifade eder. Dokuzuncu - Final. Bu bir tasma ve yaka ve fino köpeği bir tepki ile sunuldu kaç yaşında hakkında.

Yazılı eserler kolayca ritmik hece vardır. Çizgi çapraz kafiye. Bununla ve SJ aranan Marshak. "Kaniş" - En çevrilen eserlerinden biridir.

şiir de kabul edilir - kolay hatta genç okuyucular işin arsa anlamak için. şakalar kaniş açıklarken Işık mizah keyifle yeniden okumak şiir yapmanızı sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.